Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kzbn

Witajcie Kasiu i Weroniko 🙂 cieszymy się,ze wy tez dołączyliście do naszego grona :)))) oby wasze ciąże przebiegały bez problemowo. Tego wam życzę! Czy to wasze 1 ciąże czy kolejne? 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pistacja

Kzbn, u mnie dziś 13tyg+3 dni.

Klaudia, mnie czasem brzuch pobolewa. Dziś np przez cały dzień czułam takie ciągnięcie. Mam nadzieję, że to macica się rozciąga, a nie nic innego.

Witam nowe mamusie 😊

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Weronika

Kzbn to moja druga ciąża, pierwszą niestety poroniłam. Teraz jestem bardzo szcześliwa, że wszystko dobrze się układa i dzidzi rośnie zdrowo 🙂 Na chwilę obecną czuje się dobrze, brzuszek mam już dość duży i widoczny. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kzbn

Weronika to gratuluje i trzymam kciuki jeszcze bardziej!!!! 
u mnie zaczyna być tez widoczny zwłaszcza z biegiem dnia;) 

wzdecia i zaparcia nadal mi towarzysza. Bardziej zaparcia teraz. Musze lepiej planować posiłki teraz na wyjeździe o to trudno. Nad morzem czujemy się świetnie! We wtorek w dzień mamy mam wizytę 🥰 mam nadzieje,ze zobaczę piękne dzieciątko w 13+2 dniu 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Weronika

Kzbn dziękuję bardzo 🙂😛mojemoje dzidzi jest bardzo ruchliwe bo na każdych badaniach wierci się i podskakuje, fajnie się na to patrzy :). Teraz oczekuje na to aby wkońcu poczuć ruchy dziecka 🙂

Ja miałam zaparcia do 3 miesiąca więc zaczęłam pić kefir bądź maślanke i więcej pić wody no i spacerować i już mi nie doskwierają 🙂

Najgorsze były mdłości i wymioty przez które nie umialam funkcjonować ale już przeszły tzn dwa dni mam spokój więc zobaczymy 🙂

To super daj znać jak poszła wizyta 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jena

Dziewczyny co tu tak cicho ? Ja dziś się skusilam na kilka malutkich ubranek może to jeszcze wcześnie ale sprawiło mi mnóstwo radości😍już nie mogę się doczekać kiedy zobaczę maluszka na usg a wizyta dopiero za 10 dni .. zaczęłam 2trymestr i faktycznie czuje przypływ mocy !! Dzisiaj prawie wcale nie lezalam w ciągu dnia uff 😁

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kzbn

Zgłaszam się ! U nas 13+2 🙂 a maluszek ma niecałe 7cm, malutki. Pani doktor kazał się nie martwić bo różnica nie jest duża. Płci nadal nie znamy 😛 dzisiaj model obrócił się plecami i koniec! Nawet dotyk/huśtanie dziecka przez panią doktor nie pomogło, bardzo chciała ale nie było szans! 
Bardzo dobre wyniki z badania prenatalnego:) co do konfliktu krwi będziemy monitorować przeciwciała (trzymajcie kciuki aby do 26tc się nie pojawiły 🙏🙏🙏) z żółtaczka nic nie robimy, ważne aby szpital o tym wiedział. Później po ciąży się tym zajmę u mnie bo maleństwo będzie ochronione. Waga super przytyłam 80dag ✊🏻 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pistacja

Kzbn, cieszę się, że wszystko u Ciebie i maluszka dobrze. Jak było nad morzem? Odpoczęłaś?

Jena, ja też zauważam znacznie lepsze samopoczucie. Całodzienne mdłości zniknęły, za to pojawiły się napady duszności, nie mogę złapać oddechu i serce wali jak szalone. Na szczęście tak się dzieje zazwyczaj rano i miałam to samo w poprzednich ciążach, więc wiem, że to niedługo minie.

Dziś znów byłam u lekarza (wychodzi na to, że z prentalnym 4 tygodnie pod rząd), bo miałam błąd na skierowaniu na badania. Przy okazji obejrzała dzidzię i te grube łożysko. Dzidziuś zdrowy, pięknie rośnie i waży już 105 gramów😊. Łożysko nadal grube, więc pani doktor dała mi namiary na profesora z Łodzi, który specjalizuje się w trudnych przypadkach, żebyśmy niczego nie przegapiły. Jutro będę dzwonić, ciekawe kiedy najbliższy termin...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kzbn

Pistacia 🙂 tak odpoczęłam 🙂 zjadłam 2 razy rybkę pod rząd co skutkowało problemami trawiennymi 😛 ale pomęczyło i przeszło. Teraz dbam o lżejsze jedzenie i więcej warzyw w diecie. Żeby maleństwo lepiej rosło. 

mam nadzieje,ze dostaniesz się jak najszybciej do tego profesora 🙏✊🏻 Trzymam mocno kciuki !!! 
w którym już jesteś tygodniu,ze już dzidzia 105g ? :)))) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kzbn

Ja tak sobie myśle,ze pokoik ogarniemy w lipcu a wyprawkę zacznę od sierpnia do października kompletować. w listopadzie już nic nie chce kupować 😉 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pistacja

Kzbn, u mnie dziś 14 tyg+ 2 dni. Kciuki się przydały, bo wizytę mam już w środę 😊😘

O wyprawce jeszcze nie myślę. Zacznę prawdopodobnie kompletować w wakacje, tak żeby była gotowa miesiąc wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kzbn

A to jesteś tydzień później niż ja 😉 

to teraz trzymamy kciuki za wizytę w środę ✊🏻✊🏻✊🏻 Abyś usłyszała jakieś dobre wieści 🙂🙂🙂

ja np jestem jeszcze słaba. W nocy wstaje do toalety, często tez koło 5 nad ranem. Dospie np do 8 wstaje zjem i np jeszcze godzinkę dosypiam 🙈 cieszę się,ze mogę sobie na to pozwolić ! Drzemie po południu praktycznie codziennie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jena

Pistacja daj koniecznie znać jak tam wizyta , mój lekarz w sumie jeszcze nie komentował łożyska więc mam nadzieję że wszystko ok. Kzbn wierzę że Ci to przejdzie ja teraz zapominam  ciagu dnia że jestem w ciazy a od jutra zaczynam 15 tc ale ten czas leci 😉 sikanie w nocy uciążliwe.. i zawsze się rozbudze:( 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kzbn

Jena ja na szczęście szybko zasypiam 😉 uff. Ta senność mi nie przeszkadza;) tak jak napisałam mogę sobie na to pozwolić. U mnie łożysko było oceniane na badaniach prentalanych, na pewno jego ułożenie. Mi tez moja gin nic więcej nie mówiła. 
ciekawa jestem kiedy każe mi badać przeciwciała 🙈 to mnie zaczyna martwić... mam nadzieje,ze będzie dobrze! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kzbn

Eiwa 89 ciekawe co u Ciebie? Jak temat ewentualnej cukrzycy ciążowej?? Mam nadzieje,ze wszystko Ok ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie po badaniach prenatalnych w porządku.  Poza tym ze mam zażywać Acard 150.  Pappa i reszta bardzo dobrze. W czwartek powtórka badań , ale sama krew, a 2.07 usg i chyba to już tyle jeśli chodzi o prenatalne.  Największą niespodzianka to to, że miała być dziewczynka,  a okazało się ze chłopczyk,  wiec jeszcze się nie nastawiam.  Kolejna wizyta u gin za 2 tyg. Dzisiaj jest 15/2. Od wczoraj znowu brzuch zaczął boleć,  nie mogłam spać.  Na siku tez wstaje w nocy, chociaż nie za każdym razem,  a później długo zasnąć nie mogę.  Mdłości juz ustępują i myślę,  że teraz będzie tylko lepiej. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...