Skocz do zawartości
Forum

Listopadowe mamy 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Dziewczyny😊 ja na 10 dni przed spodziewana @ dowiedziałam się że jestem w ciąży,potwierdził również wczorajszy test😁sytuacja u mnie jest nieco skomplikowana gdyż mam problemy z donoszeniem ale mam nadzieję że tym razem się uda🤗 

Odnośnik do komentarza
Gość Ewkaa91

Działają, najlepiej sobie zadzwoń przed żebyś specjalnie nie jechała. 

A nie ma sensu robić wcześniej testów bo tylko będziesz się stresować czemu nic jeszcze nie widać, no i bez sensu wydawać pieniądze na kolejne testy. 

A jeśli Beta będzie ok 1500 to już będzie coś widać na usg u lekarza 

Odnośnik do komentarza
Gość Zosia samosia27

Super, że są takie fora na których można o tym wszystkim porozmawiać.Jesteście kochane.Kobieta kobietę zawsze zrozumie i doradzi.W pierwszej ciąży nie miałam żadnych objawów w ciąży.Dowiedzialam się że jestem w ciąży w 8 tygodniu.A teraz ponad 5 lat starań i nie wychodzi nic... Myślicie, że to pragnienie jest tak silne, że może mnie blokować psychicznie i dlatego brak ciąży? Nie wiem już co robić.Staram się o tym nie myśleć.Ale nie daje rady.To jest silniejsze. 

Odnośnik do komentarza

Zosia samosia27 

mam nadzieje,ze Wam się udało! 🙂 na test chyba za wczesnie. Jeśli się mylę to przepraszam. Myśle,ze powinnaś poczekać te 4 dni zobaczyć czy będzie miesiączka jeśli nie to zrobiłabym test 🙂 albo jak wiele dziewczyn badania BETA HCG poziom hormonu powie ci czy jesteś w ciąży 🙂 A przed miesiączka nie miałaś tak z piersiami ? 

ciekawe co reszta dziewczyn na to;) 

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny dołączam do Was 😊 obecnie 10+5 wg apki i termin na 25.11, za 8dni mam prenatalne i nie mogę się już doczekać. Ogólnie cała ciaza bardzo dobrze przebiega, nic mnie niepokoi. Zosia mam nadzieję że Ci się uda i zobaczysz 2 kreski 😘

Odnośnik do komentarza

A ja mam zagwozdke. Czy.normalne jest to ze brzuch mnie lekko boli, ale to jest taki ból ze po prostu czuje, ze mam brzuch. Nie wiem jak to wytłumaczyć 😅 no i nawet nie moge lezec z wyprostowanymi nogami bo mnie "ciągnie " musi byc chociaz jedna noga zgieta 🤔🤦‍♀️🤔

w czwartek do lekarza na prenatalne ide. Ciekawe czy będzie widać płeć 😊

Odnośnik do komentarza
Gość Pistacja

Zosia samosia, ja bym poczekała do dnia spodziewanej miesiączki i zrobiła test. U mnie objawy ciąży były bardzo podobne do zbliżającego się okresu. Nawet byłam zawiedziona, że kilka dni przed terminem okresu bolał mnie brzuch, byłam przekonana, że tym razem się nie udało. Każdą ciążę przechodzę trochę inaczej. Teraz od samego początku mam bardzo wrażliwe piersi, wcześniej tylko robiły się nabrzmiałe. Trzymam kciuki za dwie kreski 😊

Kzbn u mnie kalendarz chiński się nie sprawdził. Mam dwóch synów, a z kalendarza wychodziło, że córki. Teraz z ciekawości sprawdziłam i tez wynika, że dziewczynka. Zobaczymy... Za tydzień będę miała prenatalne, może coś będzie widać.

Co do imion to jeszcze nie wybieram. Jeszcze boję się tak daleko wybiegać w przyszłość. Dwa razy poroniłam, więc poczekam do końca pierwszego trymestru. Wtedy będę trochę spokojniejsza.

Odnośnik do komentarza

Zosia samosia27 ciekawe co u Ciebie m. 

Pistacia bardzo mi współczuje tych poronień 😞 wiec rozumiem całkowicie dlaczego wstrzymujesz się z imieniem. Ja tez czekam na to aż poznamy płeć. 
 

dzisiaj mam wizytę i chce zobaczyć mojego maluszka i usłyszeć,ze z nim wszystko Ok bo matka zawala temat na całej linii... dziewczyny co dzień to jakieś złe info naprawdę 😞 wczoraj dostałam tel z laboratorium, ze proszą abym się zgłosiła bo wynik na HBS wyszedł pozytywny.... ale u ciężarnych wychodzą niskie fałszywie pozytywne i weryfikacja jest potrzebna. Pani, która mi krew pobierała mówi to samo oraz,ze dziwne mój rocznik powinien być już szczepiony na to. Wiec czekam.... tez coś mówiła,ze w ogóle ostatnio laboratorium daje ciała ale nie wiem w jakim sensie. 
dodatkowo dzisiaj zostałam moja gr krwi i znów zmartwienie bo mam 0Rh- minus u matki nie dobrze... może prowadzić do konfliktu. Czytałam i konsultowałam z położna mówi,ze spokojnie w pierwszej ciąży nie jest taki groźny... może nawet nie wystąpić jeśli moja krew nie będzie miała kontaktu z krwią maluszka. 
dzisiaj wizyta u Pani doktor czekam co ona powie 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Odnośnik do komentarza
Gość Pistacja

Kzbn, czekamy na dobre wieści po wizycie. Konfliktem serologicznym się nie martw, ja też mam Rh- a jestem w kolejnej ciąży. Nigdy nic się nie działo. Po porodzie dostaniesz zastrzyk z immunoglobuliny. Co go hbs to się nie znam za bardzo, bo nigdy nie miałam dodatniego wyniku. Najważniejsze żebyś miała dobrą opiekę lekarską, a wszystko będzie dobrze, a najlepiej żeby okazało się, że to błąd laboratorium 😊

Odnośnik do komentarza
Gość Pistacja

Nie musiał określać grupy krwi, wystarczyło, że ja mam Rh-. Miałam podawaną immunoglobulinę na początku ciąży kiedy lekko plamiłam i następnego dnia po porodzie, a także częściej niż inne kobiety badane przeciwciała. W tej ciąży mam innego lekarza prowadzącego (ze względu na przeprowadzkę) i też nie zlecił mężowi badania krwi.

Odnośnik do komentarza

Ja po wizycie. Widziałam dzieciątko, piękne zdrowe, ruszało się jak akrobata mały;) coś już wskazuje na chłopca. 
mojemu mężowi kazała określić grupę krwi. Więcej mi nie mówiła 😞 ja tez plamilam wiec mam nadzieje,ze mi zleci te zastrzyki. Zobaczymy co dalej. A te przeciwciała to gin ci nadzorował ? 
mi jeszcze ten HBS wyszedł dodatni.... dzisiaj dostałam wynik. Szok. Jak nie jedno to drugie... 

Odnośnik do komentarza
Gość Zosia samosia27

Witam ponownie wszystkie Kobietki.Nie było mnie tu kilka dni z tego względu że dałam sobie trochę na luz żeby nie myśleć o tym czy udało się tym razem czy nie.Na Bete nie poszłam.Zrobilam sobie dziś test tak jak wypada w pierwszym dniu spodziewanej @.Ale test wyszedł negatywny.Brzuch pobolewa mnie, ale delikatnie.Wczoraj miałam straszne kłucie w lewym jajniku...@ jak narazie nie widac.Ale pewnie przyjdzie.Znow jest mi smutno i źle.Patrzac na inne Kobietki które są w ciąży jest mi tak przykro, że ja tak pragnę kolejnego dziecka i nic nie wychodzi🤔☹️

Odnośnik do komentarza
Gość Martuu

Dziewczyny ta strona została poświęcona kobietą które są już w ciąży i maja termin na listopad, rozumiem wasze próby i problemy ale to są inne Profile, także proszę żeby pisały tutaj listopadowe mamy 😉

Odnośnik do komentarza
Gość Zosia samosia27

Żadnej Kobiecie nie przeszkadzało, że tu napisałam.A Tobie akurat przeszkadza?To możesz mnie pominąć i nie musisz tego Czytac.I to że nie mam się czym tu pochwalić to chyba nikogo nie razi tylko Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Gość elaela

kzbn, grupa minus to na prawdę nie jest jakiś problem. Konflikt moze wystąpić przy kolejnej ciąży ale tylko wtedy gdy dziecko będzie miało + po tacie. U nas tak jest ale jestem po zastrzyku po pierwszym porodzie , a teraz nawet o tym nie myślałam... W obecnych czasach na to są sposoby. Grupa krwi to nie jest problem, serio.

byłam wczoraj na prenatalnych, 13 tc , lekarka stwierdziła ze chłopak. Super bo mamy dziewczynie i po cichutku liczyłam na Kajtka. Najważniejsze, ze zdrowe, wszystkie kończyny, organy są. Uspokoiłam się, za tydzień w poniedziałek mam wizytę u mojej gin i wyniki badań .

Odnośnik do komentarza

Elaela pocieszylas mnie 🙂 dziękuje. 
Zobaczymy jakie wskazania będzie miała moja Pani doktor. Czy coś badamy poziom przeciwciał czy czekamy do porodu. jeszcze ta żółtaczka 🤦‍♀️ No jestem w szoku... jak i skąd. Jeszcze teraz te poradnie pozamykane generalnie... Eh. 
 

gratuluje już 13 tc i jesteś po badaniach prenatalnych 🙂 wspaniałe oby dalej tak gładko wam szło! 🙂 może i nam potwierdzi się chłopczyk. U Was imię widzę już wybrane? 😉 

Odnośnik do komentarza
Gość Martuu

Poziom dyskusji nie ma sensu;) i tutaj nie chodziło żeby ktokolwiek odebrał zle ale to jak czytanie ze zrozumieniem dzieci w szkole żeby się odnieść do tytułu. Sama wcześniej byłam na innej grupie poświęconej problemu z zajściem w ciąże i naprawdę jest to super wsparcie 😉

pozdrawiam Zosia

Odnośnik do komentarza
Gość dorota81

Cześć Dziewczyny:) wiem,ze tu sie wcisne, ale moze Któras z Was miala podobnie i mi cos podpowie:) ostatni okres mialam 11 kwietnia, z mezem kochalismy sie do konca 19 kwietnia (cykl 30 dniowy),od tamtego czasu pobolewal mnie brzuch, i wieksze parcie na pecherz. 04.05(tydzien przed okresem) bylam u ginekologa i powiedzialam o moich przypuszczeniach. zbadal mnie, pobral cytologie, i zrobil usg przez sonde. po czym stwierdzil,ze ciazy w tym cyklu nie bedzie. przepisal antybiotyk i globulki na stan zapalny. zastanawiam sie czy faktycznie po tych badaniach byl w stanie stwierdzic czy jestem czy nie. nawet nie mówil zebym zrobila bete. bede wdzieczna za pomoc :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...