Skocz do zawartości
Forum

Listopadowe mamy 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mała mi

Cześć dziewczyny, czy mogę do Was dołączyć? Śledzę Was od początku. Ja mam 34 lata to moja 4 ciąża w zeszłym roku moja ciąża obumarła w 10 tygodniu poprostu przestało bić serduszko nie wiadomo czemu

Odnośnik do komentarza
Gość Dziękuję 😊

Cześć dziewczyny, czy mogę do Was dołączyć? Śledzę Was od początku. Ja mam 34 lata to moja 4 ciąża w zeszłym roku moja ciąża obumarła w 10 tygodniu poprostu przestało bić serduszko nie wiadomo czemu

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Gość Paulina 28 napisał:

Mola - chcesz to zakladaj sobie co chcesz, nie każdy chce wszystko zakladac. 

Paulina 28 - Ja mam fb wiec nie muszę nic zakładać a to była propozycja. Założenie fb nie jest skomplikowane. Nie rozumiem skąd ta złość? Matko... 

Odnośnik do komentarza
Gość Momofthree

Dziewczyny nie ma co obrażać się i atakować. Paulina 28 byłam przekonana, że dołączysz. Jak dawałam propozycję fb i zapytałam czy założysz konto, to pisałaś, że nie będziesz miała wyjścia (chyba dobrze pamiętam?). Oczywiście nikt nikogo nie zmusza, ale wydaje mi się, że będzie nam razniej, jak wszystkie dołączymy w jedno miejsce 🤔 Wiadomo, możemy się też rozdzielić i można zostać tu lub założyć alternatywną grupę na komunikatorze, ale chyba szkoda by było?

Paulina 28 przemysl jeszcze temat, bo myślę, że warto 😊

Odnośnik do komentarza

 Hej dziewczyny.ale nas duzo😊

Ja nie mam fb ,a mesenger  mam.

Postaram się założyć fb i Was odnaleźć.Nie było mnie długo bo mialam bardzo ciężko okres.

Ale może opiszę wszystko na fb.

Pozdraw8am

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość Ame 90 napisał:

Ja też miałam miesiączkę 14 lutego i też mam dłuższe cykle 31dni. Mam nadzieję, że jak pójdę w środę to usłyszę serduszko ♥️

Na pewno ❤️❤️ Koniecznie daj znać po wizycie 🙂

moja jest dopiero na 17 kwietnia, chyba muszę przełożyć na szybszy termin bo do tego czasu to zwariuje.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Gość Ewka_27 napisał:

Na pewno ❤️❤️ Koniecznie daj znać po wizycie 🙂

moja jest dopiero na 17 kwietnia, chyba muszę przełożyć na szybszy termin bo do tego czasu to zwariuje.

Ja też bym tyle nie wytrzymała 🙈 Pamiętasz ile mm miał Twój pecherzyk żółtkowy? 

Odnośnik do komentarza

Mi też się nie pokazuje żadna grupa z niebieskim zdjęciem i 16 członkami... 

Paulina 28 dlaczego nie chcesz dołączyć do grupy na FB? Uważam że to fajny pomysł 😉raz że przychodzą powiadomienia o nowych wpisach, można wklejać wszystko co się znalazło na necie i mamy kontakt 😁

Odnośnik do komentarza

Mała Mi - Przykro mi... Mi rok temu też ciąża obumarła w 7 tygodniu i też nie wiadomo dlaczego. Z wyników histopatologicznych nic nie wykazało a i wyniki moich badań były super. I od początku staramy się z mężem dalej a dopiero po okrągłym roku się udało. Wtedy serduszko się zatrzymało 21.02.19 a wg USG do zapłodnienia teraz doszło 23.02.20.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...