Skocz do zawartości
Forum

Listopadowe mamy 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Dziewczyny! Jestem w pierwszej ciąży, termin na listopad -jak byłam na pierwszej wizycie ok. 3 tygodnie temu, to było widać tylko pęcherzyk, kolejną wizytę mam we wtorek i już nie mogę się doczekać -mam nadzieję, że będzie bijące serce i wszystko ok. 

Czy mogę dołączyć do grupy na fb, jeśli tak to jak?

Odnośnik do komentarza

Kasia88 niestety nie mogę znaleźć grupy, pokazuje mi się kilka pinkandblue ale żadna nie pasuje do opisu. 

Czy Motherofthree mogłaby jeszcze raz udostępnić dla nas na kilka godzin link do tej grupy? Bardzo prosimy -przekaż jej naszą prośbę, do listopada jeszcze daleko 🙂

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny!

Jestem podobno już w 10tc, chociaż po pierwszym USB lekarz powiedział mi że wcale nie  prawda, bo ciąża jest młodsza o tydzień. To znaczy że termin mam na początek listopada :)

Nie zdążyłam nadrobić straconego czasu i przeczytać wszystkich postów... ale cieszę się że jesteście i ściskam wszystkie mocno! 

O mojej ciąży wie na razie mój partner i dwie bliskie przyjaciółki. Rodzinie i reszcie świata planuję powiedzieć w święta. To moja pierwsza ciąża. Nigdy wcześniej nie starałam się o dziecko. W styczniu postanowiliśmy z moim mężczyzną, że może byśmy tak rozważyli założenie rodziny i BUM@!! od razu poszło! Jestem przeszczęśliwa ale też TOTALNIE nieprzygotowana. Nic nie wiem o ciąży, badaniach, lekarzach... ba, nawet nie mam karty ciąży jeszcze założonej, bo przez koronę byłam u przypadkowych ginów. Jesteście dla mnie kopalnią wiedzy :)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny! Jestem tu nowa. W ubiegły piątek byłam na pierwszym usg i okazało się ze jest już ❤️ W środę idę do dr której będę chciała żeby mnie prowadziła. Jest to moja pierwsza ciąża. Za bardzo nie orientuje się o badaniach, ciąży i liczę ze niektóre sprawy będziemy wspólnie sobie próbowały rozjaśnić. Byłaby możliwość dołączenia do grupy na fb, bo wyczytałam, iż taka jest. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Gość Niewiadoma napisał:

Ktoś tu został jeszcze? Chętnie popisze tutaj jeżeli jakieś dziewczyny są chętne. Też jeszcze czekam na pierwszą wizytę, która będzie w środę. Nie mogę się doczekać. Kiedy u Was było serduszko? 

U mnie licząc od miesiączki 6 tydzień 3 dzień, byłam na pierwszym usg to był ubiegły piątek i ku zaskoczeniu już było serduszko

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny. Powstała druga grupa pełna wsparcia, akceptacji i zrozumienia, zero pretensji i wymagań - piszesz kiedy chcesz i jeśli masz na to ochotę. Zero oświadczeń, nakazów i zakazów. Prosimy tylko o szacunek i życzliwość do siebie nawzajem 😁❤️

Nie chcemy oceniać pierwszej grupy, po prostu parę osób postanowiło założyć "inną". Poniżej link. 

https://www.facebook.com/groups/2296193390686391/about/

Odnośnik do komentarza
Gość Izabela92

To i ja dołączam. 

Termin mam na 13.11.20. Na wizycie byłam 20.03 i lekarz potwierdził ciąże 5 tydz 6 dzień. Teraz najgorsze czyli czekanie na kolejną wizyte, mam nadzieję, że tym razem będzie ok ;)). Ja z mężem imion jeszcze nie wybierami wolimy poczekać

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...