Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Czaarna122 ja już nie pamiętam, kiedy jeansy miałam na sobie ostatnio.. :( ba! legginsy i dresy niektóre maja zbyt ciasną gumkę, muszę je troszkę niżej spuszczać, bo mnie gniecie i mi niewygodnie :D ja odliczam do piątku, do 16 - weekend wolny, a potem wtoreczek bo lecę do lekarza więc wzięłam sobie wolne, korzystam z przywilejów podpisania umowy o pracę :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj gosc720. Ja w lipcu skończyłam 36 lat więc jestem w tym samym wieku co Ty. Obawy mam tak samo tym bardziej że jestem po poronieniu w 17 tyg. U mnie wie tylko mąż i siostra a tak nikomu na razie nic nie mówimy póki już nie będzie widać. Nie martw się za dużo bo to szkodzi Tobie i maleństwu. W którym tygodniu ciąży jesteś?
Co do fejsa mi też pasuje

http://fajnamama.pl/suwaczki/p8k31qp.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja w lutym kończę 26lat.
Ja się przerzuciłam na sukienki dużo wygodniej mi się chodzi w rajstopach jak w spodniach. Kupiłam sobie jedne ciążowe ale materiał tak tragiczny i sztywny ze ciężko w tym siedzieć.

monthly_2019_10/majowki-2020_78902.jpg

https://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e3w1kw5td.png
https://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e9ohu5b4u.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Doooris

Linda, a gdzie w Krakowie masz za darmo prenatalne? Chyba, że masz skierowanie?
Ja jestem z Krakowa.

Dziewczyny, założyłam grupę i na razie nazwałam Grupa Testowa. Możecie ją odnaleźć czy jest dla Was niewidoczna?
facebook.com/groups/383771999242596/

Znajdźcie mnie na fejsie: Dorota Wołkowska (Świerczek) Kraków, na profilowym czarna sukienka i rozpuszczone włosy, zdjęcie w tle z różowymi magnoliami.
Piszcie priv z nickiem stąd to dodam do grupy :)))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Doooris

O, widzę, że Paulina już dołączyła. Czyli można samodzielnie się dodać do grupy. Grupa jest prywatna, więc tylko członkowie widzą, kto należy do grupy i tylko członkowie widzą posty. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

~Doooris
O, widzę, że Paulina już dołączyła. Czyli można samodzielnie się dodać do grupy. Grupa jest prywatna, więc tylko członkowie widzą, kto należy do grupy i tylko członkowie widzą posty. :)

napisałam do Ciebie wiadomość kochana

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

gosc720 Ja mam 23 lata i bardzo się boję. Trzymam kciuki za was by wszystko było dobrze i gratuluje
Doris Napisałam na mes do Ciebie już :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Doooris

Chyba wiek, nie ma nic do rzeczy. Przy pierwszym dziecku (25 lat) się nie bałam. A teraz przy drugim (28) straszne stresy mnie dopadają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość erfrefer

Jak zostać wróżka i dobrze zarabiać?Za wróżbę otrzymujemy od 50zł do 200zł za jednego klienta x30dni mamy powyżej 5000zł licząc średniąusługa poelga na odpowiedzeniu na pytania z naszego emaiala czyli bardzo prostomożemy naprawdę dobrze zarabiaćGotową stronę z wdrozeniem mozemy kupić na stronie: http://forom.pl/zarabiaj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Linda91

Doooris Prowadzę ciążę w luxmedzie, ale placówka na Lublańskiej jest przychodnią z kontraktem NFZ- stamtąd dostałam skierowanie do placówki współpracującej na Opolską 110.
P.S. Również udało mi się dołączyć do grupy na fb :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aleksandra20

Gość720 ja Cię wspieram z całych sił. Mam 38 lat, nie planowałam ciąży, mam jedno dziecko a to moja 5 ciąża i już są problemy w 7tyg. Damy radę. Musimy. Już jesteśmy gdzie jesteśmy. Mąż może być wsparciem, skorzystaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Azu, ja kupiłam swoją na Supermami, cena 135 zł z przesyłką- szybko otrzymałam. Są chyba 4 rodzaje, materiały i kolorystyka poszewki do wyboru - możliwość ściągnięcia i wyprania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z Tych wszystkich gadżetów to mam poduszkę do karmienia którą w ciąży wykorzystam. A takiej nie kupuje też nie mam miejsca i szkoda mi kasy. Przy 3 dziecku to już w ogóle wiem ile niepotrzebnych rzeczy po prostu nie kupować.

https://www.suwaczki.com/tickers/7v8r3e3kfbw67eve.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja zastanawiam się nad C. Wiem że może się przydać do karmienia też później, albo kijem (?) dla maleństwa, no i też z myślą o sobie bo przed ciążą często mnie lapaly bóle krzyza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Azu ja mam C taką właśnie i bardzo długo mi służyła. Najpierw do karmienia. Potem dzidzia w tym fajnie leżała A na samym końcu jak sie uczyła siedzieć to za pleckami jej kladlam żeby nie leciała na boki. Naprawdę polecam. Muszę ją znaleźć i wyprać.

https://www.suwaczki.com/tickers/7v8r3e3kfbw67eve.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ja powiem szczerze, że jak myślę o zakupach pod kątem ciąży i maleństwa to jestem przerażona, nie wiem co kupić co będzie przydatne a co zbędne :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Doooris

Mnie się bardzo przydała podusia do karmienia (takie małe C), nie miałam kojca, bujaczka, osłonek na szczeble, ani innych zbędnych gadżetów. Mieliśmy karuzelkę z muzyką i białym szumem (choć i tak najlepsza suszarka z youtube'a) i matę z miękkich puzzli. Teraz będę od początku wszystko kupować bo niedawno oddaliśmy potrzebującej rodzinie.
Także nie mam nic! Trochę ciuchów tylko.
Kinga, nie kupuj za dużo - większość to chwyt marketingowy :P
Z jedną rzeczą bym tylko chciała spróbować teraz - chusta!
Młodą moją nosiłam w flytai (Fidella) to takie nosidło, ale trochę jak chusta bo wiązane i bardzo to lubiła. Ale chciałbym nosić też maluszka, a do nosideł dziecko musi umieć samo siadać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...