Skocz do zawartości
Forum

Majówki 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Parę godzin mnie nie było a tyle żeście naskrobały :D
kinga Mam podobną sytuację że lekka nadwaga. Co do rzygania mnie tylko raz wzięło ale porządnie bo przez cały dzień pierwszy w pracy ból głowy, puścili wcześniej i w domu wizyta w toalecie od razy :/
Agii Jakie śliczne zdjęcie :3 Też bym się wystraszyła jakby mnie to spotkało.. A teraz czekam z niecierpliwością na moją wizytę 16..
Agii, kinga Ja nie miałam z dźwiękiem bijącego serduszka :/ Widziałam tylko na usg jak biło
Kath Wcale Ci się nie dziwię, a żalić przecież każda tu będzie marudzić wspólnie więc się tym nie przejmuj. Ogólnie powinnaś odpocząć :/ Wykończysz się dziewczyno
AniSza Bardzo mi przykro :/ Przykro mi też że trafiłaś na taką jędze :(
Czy któraś z was już com może dziwnego odczuwa w brzuchu?

Odnośnik do komentarza

Black_Panter Bardzo dobrze :3 Miło że pytasz dziękuję a jak ty się czujesz? Ogólnie w pracy fajnie jak na razie super ekipa jutro czeka mnie wyzwanie trochę się stresuje :D
A z odczuciami mam na myśli tzw bąbelki, mama mnie pytała czy coś czuje ale u mnie chyba za wcześnie i też nie pamięta już kiedy ona takie coś po raz pierwszy poczuła

Odnośnik do komentarza

kinga23 , Paula93jejku, myślałam że tylko ja mam taką chorobę psychiczną!!! Plus śnią mi się same najgorsze rzeczy. Czy to przejdzie czy będzie tylko gorzej? :p moja mama mi całe życie opowiada że do mojego 4 roku życia ciągle jej się śniło że przekładam głowę przez szczebelki balkonu na 3 piętrze i wypada. No schizy, schizy!!! :p

Odnośnik do komentarza

Cześć, mam dziś okropny kryzys i przez chwile miałam ochotę po prostu nie iść do pracy, ale ze musze zamknąć miesiąc i takie tam to się opanowałam. Jednak zarejestruje się dziś do lekarza, bo obawiam się zapalenia oskrzeli. Co do dziwnych snów, mi zawsze w ciąży głupoty się snily. Tej nocy też było ciekawie... Młodszy syn wpadł do wody, mąż gdzieś poszedł i nie mogłam go znaleźć i żeby było jeszcze ciekawiej, chyba zaczęła się wojna... Także porabane na maksa

https://www.suwaczek.pl/cache/73b5b9aaef.png

Odnośnik do komentarza

Kath, hejka! i ja dziś z kryzysem. obudziłam się po prostu chora.. wczoraj już czułam, ze coś mnie łamie, ale podobno niedrożność nosa jest całkiem normalna w ciąży wiec odpuściłam temat. dziś już wiem, ze to przeziebienie. wszystkie mięśnie mnie bola, nie mogę oddychać, wszystko na nie. ale tez musze isc do roboty, zawalczyć o umowę o prace kuzwa :/
te sny i obawy to bez kitu jakiś nasz babski wymysł

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny ! uuuffff.....
Byłam z samego rana porozmawiać z szefową o ciąży.
A stresowałam się przed rozmową strasznie, dlatego poszłam rano żeby z głowy mieć.
Powiem wam, że zareagowała bardzo fajnie. Pogratulowała mi, życzyła dużo zdrowia. Powiedziała, że niepotrzebnie się denerwowałam, żeby jej powiedzieć. Bo to jest normalne jeżeli pracuje z młodymi dziewczynami i że w końcu zajdę w ciąże.. i na koniec powiedziała, że się bardzo cieszy i że jak nie teraz to kiedy rodzić dzieci :D

Odnośnik do komentarza

Paula To masz fajną szefową, super :)
Kinga Nie polecam Ci mówić bo w ogóle nie dadzą Ci żadnej umowy.. Realia w tych czasach już tak dobrze nie wyglądają. Jak już na wątku 2 Ci pisałam jak powiesz pocałujesz klamkę. Nikt nie zatrudni dziewczyny która jest w ciąży bo po co im pracownik który zaraz będzie szedł na zwolnienie i trzeba będzie mi za darmo placic

Odnośnik do komentarza

UDAŁO SIĘ !! jejku, jaka ulga! po rozmowie powiedziała mi, ze ona nie da mi umowy o prace, ponieważ to są dla niej duże koszta i ona nie ma teraz pieniędzy na ZUSy wiec jej powiedziałam, ze trzeba było nie decydować się na pracownika.. a skoro nie chce mi dać obiecanej umowy o prace to ja nie będę ukrywać, ze od poniedziałku szukam pracy. WYSZŁA. wróciła przed chwila, zarzucając mnie stosem dokumentów i lista rzeczy do zrobienia a między nimi UMOWA O PRACE NA CZAS OKREŚLONY no i bailando, podpisalam. umowę mam do końca grudnia, ale już mi nic nie mogą zrobić, ponieważ koniec umowy przypada PO 3 miesiącu ciąży. jestem chroniona, nawet nie wiecie jaka ulga! i jaka radość

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...