Skocz do zawartości
Forum

Majówki 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Paulina Ja 26 kwietnia i miałam 21 sierpnia :D
Ale przy pierwszym badaniu poprosiła żebym jeszcze raz podeszła i lampka mi się zapaliła, później idąc do gabinetu pani powiedziała że dziś niestety nie mogę, to zapytałam czemu a ona że mam na niski poziom hemoglobiny i przy okazji zapytała czy @ już była a ja że nie bo mam długie cykle i już się zaczęłam domyślać że coś nie tak, od razu w internet nos i zaczęłam szukać info :D

Odnośnik do komentarza

KaroKarolina
Kurcze dziewczyny, dzis zauwazylam ze gacie sie zrobily ciasne :( nie jakos bardzo ale czuje to:/ u mnie poczatek 10tydz. Jak u Was ? Ciuchy ciągle pasują? :)

u mnie tez dziś 10tydz i niestety nie, ciuchy nie pasują. od jakichś 2-3 tygodni już nie chodzę w dżinsach, nie daje rady, cisną mnie mocno.
przed ciąża nosiłam rozmiar 34 czasem 36 spodni.. no i miałam lekka niedowagę. w tej chwili mogę liczyc tylko na legginsy i dresy

Odnośnik do komentarza

Kinga witam i gratuluję! Oj zdecydowanie, to będzie wyjątkowa majówka :)

KaroKarolina u mnie dziś 9+1, waga stoi w miejscu, ale czuję, że dżinsy robią się ciasne, a brzuszek coraz bardziej odstaje. Rozmiar mam 34/36 i czasami wręcz musiałam kupować ciuchy na dziecięcym :D przykładowo, krótkie spodenki takie bardziej szorty, mam z działu dziecięcego na 12/13 lat, w sierpniu jeszcze były dobre, a teraz już trochę ciasne

https://www.suwaczki.com/tickers/w57vikgnznlu1mdk.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...