Skocz do zawartości
Forum

Majówki 2020


Rekomendowane odpowiedzi

cześć. czytam was jakiś czas i dziś postanowiłam się odezwać, ponieważ mam problem.
wczoraj na wizycie u lekarza dostałam tabletki dopochwowe na jakieś infekcje. pierwszy raz w życiu mam infekcje a tym bardziej tabletki takie. włożyłam na noc, tak jak kazał. dziś musiałam włożyć cienka podpaske bo wkładki to za mało, ciagle coś leci. dziwna wodnista żółta wydzielina. nie wiem czy powinnam zacząć się martwić?

Odnośnik do komentarza

Ja też bym chciała poczekać do porodu i mieć niespodziankę, ale mój małżonek się nie zgodzi. W poprzednich 2 ciążach wiedziałam płeć już w 16 tygodniu. W 2 ciąży na prenatalnych tych w 13 tyg. Powiedział że będzie chłopak A na połówkowym już była dziewczynka. Więc teraz nawet się nie nastawiam. Byle było zdrowe.
Nowa nie martw się skoro masz jakiś lęk dopochwowy to musi to z Ciebie że tak powiem wylecieć.

https://www.suwaczki.com/tickers/7v8r3e3kfbw67eve.png

Odnośnik do komentarza

Hej Mamusie. I ja się uspokoiłam. Moja dzidzia w 9tygodniu 2cm cala i zdrowa. Bardzo jestem szczęśliwa... Straciłam 3 ciąże na nieco wcześniejszym etapie i to jest dla mnie jak przeskoczenie jakiegoś wielkiego muru. Koncepcja szwu na szyjke nadal podtrzymania, ale przynajmniej inne rzeczy ok.

Ja płeć córki poznałam dopiero w 19 tygodniu.
Jadłam w ciąży z nią kwaśne i mięso. A teraz nie da się określić bo mam cukrzycę ciążową więc jem co mi wolno a nie co bym chciała. A zjadłabym pierniczka ze śliwkami... Ah....

Odnośnik do komentarza

Mam o tyle fajną szefową, że może się dogadamy żebym pracowała cześć tygodnia, krócej czy z większymi przerwami na poleżenie i dokończę swoje zadania. Straciłam 3 ciąże i niby wiem jak to się zaczyna, ale lepiej dmuchać na zimne. Leżę więc. Zrobiłam dziś tylko pranie i mięsko na obiad, z najmłodszą lekcje na leżąco i leżę dalej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...