Skocz do zawartości
Forum

Majówki 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Kath, ja mam mutacje genu mthfr i w ciąży tamtej miałam zastrzyki z heparyny. Do 2008 roku się mówiło że acard szkodliwy dla dziecka. Od 2017 że jest ekstra pomocny.. Mam za sobą 3 straty, córkę wczesniaczka z lezanej ciąży. Poza obawami to czuję się zaskakująco dobrze. Nie mam żadnych dokuczliwych objawów, piersi bolały 3 tygodnie, brzuszek w tym wieku jakoś szybko rośnie i już widać - 9t5d. A do myśli o dziecku przy trójce nastolatków już przywyklismy i pożegnaliśmy nasze pragnienia wolności, które były już tuż tuż:)

Odnośnik do komentarza

A jak Ty Azu?
Ja dobrze. Myślę sobie ze nie można mieć wszystkich nieszczęść na raz więc przy tych wszystkich problemach i cukrzycy to chociaż nie mam objawów uciążliwych. Zdecydowałam wcześniej skończyć pracę. Jeszcze 3 tygodnie i się położę przed tv. Do tego czasu zmiana trybu na 3 dni w tygodniu. Przynajmniej pożyję dwa tygodnie przed szpitalem.

Odnośnik do komentarza

Kath współczuję Ci.. Ja dziś super się czuję i o dziwo nie plamię. Cukry kiepsko ale nie tragicznie. Stres trochę zmalał i biorę grzecznie ten acard. Do wizyty aż dwa tygodnie ale w 10 tygodniu to może już można odetchnąć? Raczej już nic nie powinno się stać, a poród przedwczesnym zakładam, że ja i mój dr mamy opanowany.

Odnośnik do komentarza

Ja mam niewydolność szyjki macicy i za mało progesteronu, mutacje genu mthfr.. to na stałe a w tej ciąży dodatkowo cukrzyca i krwiak. Efekt-skurcze, plamienia i ciągle uczucie jakbym miała dziecko już nisko, a to połowa 11go tygodnia. Sporo leżę, a mimo to musiałam jechać po zastrzyk rozkurczowy bo 4 nospy dziennie nie wystarczyły.

Odnośnik do komentarza

Słaby u nas ruch, co? Ja to stara jestem, tradycyjna taka, nie mam fb i innych tego typu kont.
Dziś czuję się nieźle, prawie nie plamię i ogólnie jest dobrze. Prenatalne mam dopiero w 13tyg,a wizytę najbliższą 7go. Nie mogę się doczekać, bo po niej chyba już powiemy dzieciom. Czas już bo widać. Ubieram się w luźne tuniki ale najmłodsza dość spostrzegawcza już dopytuje. W sukience widać zdecydowanie ciążowy brzuszek. W pierwszej ciąży długo nic. Teraz bez wątpienia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...