Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Olcik współczuję! Ale oczywiście nie masz czego żałować - te owocki napewno nie są dobre :D fuj fuj
Wiolinka jeszcze trochę się poznamy, pierwsza nieśmiałość odejdzie to kto wie :) będziemy uprawiać handel wymienny. Co to będzie jak będziemy siedzieć na L4? Nie trzeba będzie kupować gerberow :D

Odnośnik do komentarza

Hie hie dobry pomysł z tymi obiadkami w słoikach. Zamiast gerberki to będą forumerki. :D mnie się już ogorkowa kończy ale jak wróciłam od lekarza to miseczkę musiałam zjeść. Bo się zachciało.
Danie na jutro może mniej zdrowe spaghetti. Bo moim się zachciało. Kupiłam szybko słoik z sosem i zrobiłam po powrocie. Mnie jakoś to nie pasi. Śmierdzi mi :D

A na wizycie super. Doktor się ucieszyl że miałam więcej badań niż zlecił. Dał jeszcze jakieś badania ale nie wiem jakie nie sprawdzałam. Trochę mówił że ta toxo jakoś dziwnie wyszła więc pewnie to mi zaznaczył. Pytał jaka mam wadę oczu bo nie wiem czy mam zalecenia do cc ale stwierdził że przecież jestem po dwóch więc trzecia też będzie. Nie powiedział ile dzidzia ma ale pewnie na zdjęciu będzie bo mi dał. Przekręcil mi obraz usg i pokazuje tam stuka serduszko i wola "mamuś kocham cię" :D
Mówi żeby nie stresować mnie to zwarzy mnie na następnej wizycie. :D ale ja codziennie się ważę więc żadne zaskoczenie by było. No i ma chyba nowa technikę bo ciśnienie mierzy po całym badaniu. :D
A no i mam wybrać luteine do końca i narazie odstawić. Powiedział że łożysko już przejmuje tworzenie hormonu aby utrzymać ciąże i narazie odstawić. Jak się coś będzie działo to wtedy znowu zacząć brać.
No i chyba tyle :D
Później wam wrzucę zdjęcie. Bo idę teraz do mamy bo wróciła z zabiegu na oko to idę sprawdzić co u niej.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

A co do zbiorów to u mnie też licho rośnie. Pomidorka koktajlowe dopiero się pokazują. Jeden będzie miał z 3cm a reszta takie pypcie. Może z 10 wszystkich. Ale mam nadzieję że zdarza dojrzeć. No i kilkanascie ogórków. Ale jakoś nie mogą dorosnąć.
Cora zasiala paprykę fioletowa to krzaki maja może że 30cm i tyle. Liści mnóstwo i nic więcej. Cukinia ma liście i kwiaty tylko. Dynia też.
Trochę marchewki się uchowalo no i pietruszma(najdroższy towar) ładnie rośnie.

dżejnRołs super że beta rośnie. Trzymam kciuki aby za dwa dni równiez rosła.
ewelinka łap za słoik z ogorkowa i jak masz siłę to jedz do. DŻEJN

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

dżejn mam nadzieję że wszystko będzie dobrze, wiem że łatwo nam wszystkim tak mówić ale może trochę otuchy doda Tobie modlitwa w sprawie maleństwa.. Życzę Ci dużo sił i spokoju abyś przetrwała ten trudny czas.
Przytulam! ❤️
A Wam Dziewczyny dzięki za wsparcie, do pracy dopiero w środę, więc ok, nie będę o tym myśleć =)

https://www.suwaczki.com/tickers/16ud3e3kgylkw7sl.png

Odnośnik do komentarza

eewelinka
magdalena jakbym była już na L4 to bym chętnie do tego szpitala z tą zupa pojechała :) kurcze dzejn się nie odzywa... Haloo?

No tak przepraszam przecież ty jeszcze pracujesz.

dżejnRołs tule cię mocno. I życzę dużo sily. Z jednej strony lekarz ci nie owija w bawełnę i chce przygotować na najgorsze. Ja jednak zostaje z nadzieją że ta beta zacznie rosnąć a plamienie to poprostu zniknie. Życzę Ci tego skarbie. I pamiętaj jesteśmy z tobą.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Hej Mamcie :P
Podczytuje Was troszkę i postanowiłam napisać :)
Mam 32 lata i jestem z Warszawy. Parę dni temu zrobiłam test i wyszły dwie kreseczki . Zapisałam się na wizytę do przychodni przyszpitalnej na 21 sierpnia, ale nie wytrzymałam i zapisałam się na jutro do ginekologa prywatnie i zobaczymy co mi powie : ) według miesiączki termin mam na 22 marca :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...