Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

dżejn zaraz tam do Ciebie pojadę i Cie zawiozę do tego szpitala! Natychmiast jedź! Chcesz potem płakać i żałować? Pamiętaj, że my się tu o Ciebie martwimy i denerwujemy, a nie wolno się nam denerwować! Natychmiast jedź!

Odnośnik do komentarza

pola witaj i gratuluję. Każda ciąża inna zgadzam się i mam nadzieję że i dla mnie będzie łatwiejsza niż poprzednie.

dżejnRołs dołączam się do apelu. Też mam auto i też cię mogę zawieść tylko muszę wrócić na 16.40 do gina :D będzie dobrze trzymam kciuki.

U mnie jak się jedzie na izbę to odrazu na oddział wioza. Odrazu przyjmują chyba że nie ma miejsc to badają i w razie w wioza karetka do najbliższego szpitala na ginekologia.

Zaczynam mieć Stresa związanego z wizytą. Bo już ki się w głowie układa że skoro tamten nie dał serduszka posłuchać ani nie ma żadnego zapisu na usg to może serduszko nie biło i mnie zbył... Oj co ta moja głowa sobie tworzy.... Ciągle wymyślam zajęcia znowu....

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

dżejnRołs ja też wspieram. I przytulam będzie dobrze.

ewelinka ja ostatnio też miałam chęć na snikersa. Zjadłam i mdlilo. A najgorsze ze od dwóch dni mogę słodkie jest i nic mi nie jest. Najgorsze bo już zjadłam co miałam słodkie a mi się chciało i bije się przytyć za dużo przez to więc więcej nie kupuje.

A ogorkowa jeszcze mam. Super kwaśna. Ze swoich ogórków. Mniami. Zapraszam.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Nie ma co - jak coś się dzieje to do szpitala, jak to się mówi " na jednym kole ". Będę zaglądać i oczekiwać wieści czy wszystko oki z dzidziusiem.
Ja też się stresowałam na ostatniej wizycie. Na wcześniejszej prawie nic nie byli widać tylko pęcherzyk a tu o tydzień minął i wszystko pięknie :)
Ja ostatnią miesiączkę miałam 8 czerwca ;)
Ha! Ogórkowa też miałam wczoraj i przedwczoraj że swoich ogórow ;)

Odnośnik do komentarza

Byłam u lekarza rodzinnego w związku z moimi wymiotami, wciąż czuję się głodna ale już tak nie wymiotuję często. Doktor dała mi zwolnienie do końca tygodnia i zaleciła wypocząć i pic tylko chłodne napoje i po trochu, a jedzenie lekkostrawne..
Mówiła że to może też być wina nieregularnego rytmu dnia ale taka praca raz dniówka, raz nocka i na zmianę po 12h..nie kazała narazie żadnych leków.
Jakoś będzie.. Szkoda tylko że półtorej godziny siedziałam bo byłam 5 w kolejce.. Trzeba poczekać aż brzuszek będzie widać..

https://www.suwaczki.com/tickers/16ud3e3kgylkw7sl.png

Odnośnik do komentarza

Ja Om miałam w moje imieniny. 29 maja. A 29 mój miał imieniny i test pozytywny

dżejnRołs skarbie tule mocno. Robili ci betę? Powinni zrobić aby sprawdzić czy przyrasta. Przesyłam dużo siły. :*

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...