Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny, jak męczą Was wymioty odstawcie witaminy. Jak za dużo to organizm się będzie pozbywal. Wróciłam właśnie od przyjaciółki, i jej przeszło jak tylko odstawila witaminy. Ja nie biorę, i lekko mnie mdli jedynie.

Odnośnik do komentarza

~KajaM
Zapomniałam zapytać gina czy coś brać?? Biorę tylko kwas foliowy hmm. Wy coś bierzecie dziewczyny?

Biorę kwas jedynie. W poprzedniej ciąży tak samo robiłam. Jem dużo warzyw, owoców. Staram się zaspokajać zapotrzebowanie żywieniem.

Odnośnik do komentarza

jollygo I co już przyjęli Cię? Dlatego nienawidzę szpitalu i ich unikam ! Nie należę do cierpliwych ludzi zdążyła bym 5 razy wyjść i jeszcze poklocic się z personelem ;)
nowamamusia U mnie wczoraj było delikatne plamienie i dziś wczesnym popołudniem minęło A o 17 znowu się zaczęło brązowe plamienie i teraz znowu nic tak więc niewiem o co chodzi ...

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8dqk3mtayxeim.png

Odnośnik do komentarza

Mi lekarz powiedział, że te plamienia to może byc np przyklejanie sie kosmówki. Nic nie dostałam, przeszlo. Ponoć często się zdarza, ale warto to sprawdzić na usg. Niestety forum nie da Ci odpowiedzi na pytanie czy jest ok i możesz na luzie czekać do wizyty w sierpniu.

Odnośnik do komentarza

Witam
Jollyg uff ...cieszę się że wszystko jest ok.

Dziewczyny które mają plamienia . Lepiej dmuchać na zimne i lecieć to sprawdzić. Ja w poprzedniej ciąży w 12 tyg zaczęłam w nocy krwawic . Od razu zadzwoniłam po karetkę. Przyjechali i zawieźli do szpitala. Tu usg ...i koniec krwawienia . Wszystko ok. A potem spokojnie mogłam zaczac dzień.
Lepiej to sprawdzić.

Witaj kaja.

Dziś plażowania cd . I obrzarstwa ...musze przystosować bo w jeden tydzień przytyłam za całą ciążę; -).

Dobranoc

spacer.png
https://lbyf.lilypie.com/5gulp2.png
https://lbyf.lilypie.com/uITfp2.png

Odnośnik do komentarza

agacior witaj. Gratuluję. Jaki fajny już bobasek twój. Napisz coś więcej. Skąd jesteś i czy to twoja pierwsza ciąża?

Dziewczyny super że z waszymi szkrabami wsio wporzadku. Nawet mi się lżej zrobiło na sercu jak przeczytałam dobre wieści. A ja np też miałam plamienia w poprzednich ciążach tylko mi mówiło że tak wszystko jest tak ukrwione że jakieś szarpniecie albo dźwignięcie czy nawet stres powoduje plamienie.
Ale ja tam zawsze powtarzam że lepiej panikowac i sprawdzić niz potem płuc sobie w brodę.

Lece budzić córkę bo na 8.15 mamy tego lekarza. A jakby mało było przygód to wczoraj w rączce miała kleszcza. Ale może że 2mm miał. Ale udało się go strzykawka i pestka wyciągnąć. Muszę teraz obserwować.

Pozdrawiam i miłego dnia życzę.
Obiecałam córce lody i płac zabaw po lekarzu. Ale ja już lodów jeść nie będę :D nie chce powtórki z rozrywki.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...