Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
eewelinka

Marcowe Mamusie 2020

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny, czy mogę prosić o dodanie mnie do waszego prywatnego forum ? :) Noszę pod sercem synka który ma przyjść na świat na początku marca :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość karo-lina89

Hej dziewczyny, czy planujecie przechowywać krew pępowinową? Jak to jest u Was? Pobierałyście już u swoich dzieci?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

~karo-lina89
Hej dziewczyny, czy planujecie przechowywać krew pępowinową? Jak to jest u Was? Pobierałyście już u swoich dzieci?

Ja pobrałam od swojego pierwszego, zamierzam tez od kolejnych. Jeśli chodzi o koszty to nie wychodzi to aż tak dużo miesięcznie po przeliczeniu. Wiem, że są różne opinie, ale akurat ja się zdecydowałam i uważam, że warto. Wiem, że dwie moje koleżanki też, tylko, że jedna z nich też przechowuje sznur pępowiny. U nas akurat jedynie krew pępowinową zbankowaliśmy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przepraszamy ale ja dopiero teraz weszłam na forum sprawdzić i cie zauważyłam. Zaproszenie już wysłane. Gdybyś nie mogła wejść to wrzucam linka.
https://forum.parenting.pl/mamy-na-marzec-2020/4571572,co-nowego-u-marcowek,737

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...
♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥
https://www.suwaczek.pl/cache/3fc6bd57e8.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też nie mogę wejść.. zresztą musiałam nowe konto założyć bo tamto w ogóle nie śmigało 😞

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...