Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
eewelinka

Marcowe Mamusie 2020

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety tylko ewelinka jako admin moze wyslac zaproszenie

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć dziewczyny. Ja dzisiaj po pierwszym usg. Widziałam serduszko i rączki, nóżki, główkę. Trochę nerwowy lekarz mi robił, taki pokrzykujący, więc nie zrobiłam zdjęcia a wydruk poszedł do karty i odbiorę dopiero przy wizycie u swojego gina. Nie zapomnijcie dodać mnie do forum.

Sy1up1.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

gagusia super wieści. Szkoda że lekarz pokrzykujacy. Ale ważne że zdrowe a zdjęcie później prosimy o dodanie już na prywatnym forum.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeglądnęłam ostatnie 70 stron. Jeżeli kogoś pominełam proszę o wiadomość. Jeżeli któraś się dłużej nie odzywała to proszę o post i dodam :) Także zapraszam na prywatkę :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ewelinka a co masz nad suwaczkiem? Jakis dokument? Arkusz?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej wszystkim.Wyslalam przedwczoraj prywatna wiadomosc do eewelinka ale moze sie gdzies zagubila i postanowilam,ze napisze jeszcze tutaj.Bardzo chcialabym dolaczyc do Was na forum prywatnym,wszystkie wiadomosci czytam od pierwszego wpisu.Mieszkam w uk i to moja pierwsza ciaza,termin na 8 marca.Mam nadzieje,ze ktos mnie zauwazy i doda,pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ida87 wiadomość się zawieruszyla ale ewelinka już Ci wysłała zaproszenie i jesteś na liście a więc zapraszamy już na prywatne forum.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej hej dawno się nie odzywałam. :D juz nie wiem ile strin mam do nadrobienia :D
Prywatka?! Co gdzie jak?! Też chce:D
Rośniemy, zdrowo, prenatalne na początku września wyszły super. Teraz 25.09 mam nadzieję że może poznam kto siedzi w brzuszku bo obecnie 16 t zaczynamy :D

jbt1i09kfzsgexze.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam czy kóraś mama jest w stanie mi pomóc ? Termin mam na 8 marca 2020 okres mialam 2 czerwca ale na usg wychodzi poród 2 Marca. Czy wie ktoś jak obliczyc date zaplodmienia moglo to byc mniej wiecej 11-14 czerwiec? Pytam z ciekawości

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nati93 witaj. Szczerze to ja się nie wglebialam jak to obliczyć. Ważne że dzidzia zdrowo rośnie. :D
Zapraszam na prywatne forum do nas.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I ja witam i zapraszam na prv forum,
Tylko wiadomość najlepiej otworzyć przez kompa.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kkarola97 witaj i już wysyłam Ci zaproszenie na prywatne forum.

monika40 niektóre dziewczyny już znają płeć. Ja jeszcze nie niestety mój gin ciężko zachorował i wizytai się przesunela na 26 więc mam nadzieję że u tej Pani gin coś się dowiem.
Zapraszam cię również do prywatnego forum.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć dziewczyny :)
Ja mamusia na luty ...ale!
Założyłam z Koleżanką forum na Facebooku.. Jest nas dwadzieścia parę kobiet z terminami na luty i marzec. Kameralnie i miło. Jeśliby któraś z was chciała to serdecznie zapraszamy :)

forum Facebook luty/marzec 2020

Miłego dnia!

Marcel ❤ 49 cm 2190g / 17.08.18 10:52
https://www.suwaczki.com/tickers/dqpr2n0afhk5kkpj.png

Igor ❤ 50cm 2700g / 25.01.20 11:31dqpr2n0a7xyod35i.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...