Skocz do zawartości
Forum

Marcowe Mamusie 2020


Rekomendowane odpowiedzi

dzejn bardzo mi przykro to jest bardzo ciężki czas dla kobiety:(

Dziewczyny dziś po raz pierwszy przeżyłam takie uczucie głodu dramat! Zjadłam 4 kanapki po czym przyszłam do pracy zjadłam banana zaraz zjadłam jabko potem z 5 wafli ryzowych A ja dalej głodna:/ w końcu dorwalam się do zupy ogórkowa A potem wysłałam koleżankę po śledzie
I chciałam zaznaczyć że ja wogle nie jadam nigdy ryb i mięsa też raczej nie jadam za często A tu wyskoczylam z śledziem to wogle nie podobne do mnie! A do tego jestem tak zakręcona że masakra o wszystkim zapominam

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8dqk3mtayxeim.png

Odnośnik do komentarza

Ale wam zazdroszczę dziewczyny tych wizyt u lekarzy już widzialyscie swoje maleństwa A ja czekam :(
Dziś moja koleżanka z pracy dowiedziała się że będzie mieć córkę moja szefowa też 2tyg temu urodziła córkę jestem ciekawa czy dołączę też do tego grona chodź dziewczyny się śmieje że mam mieć chłopaka dla odmiany bo nudno tak kolejna dziewczynkę mieć:)
Ps. Chodźcie z partnerami do ginekologa? Mój mąż przy dwóch poprzednich ciazach był na każdej wizycie i teraz też się zapowiada że raczej będzie chodził

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8dqk3mtayxeim.png

Odnośnik do komentarza

Dzejnrołs tak mi przykro. Ale walczcie do końca!

Magdalena piękny dzidzius. Super ze wszystko jest w porządku.

Witam nowa mamusie .

Wycieczka się udała. Na każdym postoju musiałam odwiedzić wc. Strasznie to męczące. Jestem zmęczona ale szczęśliwa .

Powiem wam ze ja dziś jadłam akurat zupę ogoekową :D . Na gdańskim rynku . Pyszna była . Tez miałam na nią ochotę.

Dobranoc

spacer.png
https://lbyf.lilypie.com/5gulp2.png
https://lbyf.lilypie.com/uITfp2.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny
DzejnRpłs dawaj znać co u Ciebie. Wszystkie trzymamy kciuki i jesteśmy z Tobą!
A ja wczoraj byłam u lekarza w końcu założyłam kartę ciazy i widziałam na usg dzidzie :-) serduszko i wogole :-)
Lekarka okazała sie super i od razu powiedziałam do do niej chce chodzić z badaniami itp. Nawet mężowi wydruk zrobiła zeby zobaczył maluszka. Dzidzia ma juz 3 cm czyli taki 10 tydz.
Ale mamy tez niemiła sytuacje bo siostra męża tez jest w ciazy i to w tym samym tygodniu co ja! Wczoraj tez miala wizytę o tej samej godzinie. Zbieg okoliczności potem zadzwoniłam do niej jak u niej sytuacja i niestety ciąża sie nie rozwija dzis jest umówiona na zabieg...;-( jakos tak mi przykro było! Tak sie we dwie nastawiliśmy na dzieciaki z tego samego miesiąca i roku.. a tu taka przykrość.. najgorsze jest to ze oni sie starali długo..
mam jakiegoś dola dzis przez to.
Ale beda sie starać ponownie.

Dzis boli mnie brzuch i strasznie mnie od wczoraj wzdęło brzuch jak w 5 miesiącu mam a do wczoraj to nic nie było widać. Teraz brzuch wyglada jak ciazowy nawet mąż powiedział ze widzi różnice;)

Odnośnik do komentarza

dżejnRołs ciężki okres przed tobą. Żadne slowa cię teraz nie pociesza. Mam nadzieję że w tym cały zdarzeniu nie jesteś sama i masz doskonale wsparcie w mężu. Kiedyś słońce zaswieci i dla was. Musisz być silna i się nie poddać. Tule cię mocno i trzymajcie się.

mamanikodema witaj. I napisz jak się czujesz? Jakieś objawy już są?

aniamania super że twoja dzidzia rośnie i ma się dobrze. Takie sytuacje niestety nas przytłaczaja. Osobiście nie znam się się z Dżejn a i tak przeżywam jakby yla moja bliska osoba. Tak samo czułam jak Kasiuta przekazała nam zła wiadomość.

Miłego dzionka dziewczynki. Chciałam coś jeszcze napisać ale oczywiście skleroza. Trochę się martwiła że mam odstawić luteine ale stwierdziłam że raczej lekarz wię co mam zrobić i mu zaufam. Mam jeszcze jedno opakowanie bo ten drugi lekarz mi dał receptę ale to mogę położyć i niech leży. Mam nadzieję że się nie przyda.

Lece zjeść śniadanie i zakupy. Trochę mamie pomoc bo ona będzie latać bo gości przyjeżdżają :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Hej hej ;)
Ja dzisiaj do pracy na 10, do 19 muszę wytrzymać :D a nie chce mi się jak nie wiem. Może jakiś klient zrobi mi niespodziankę i nie przyjdzie? Dzisiaj nie będę zła :D
DzejnRołs jestem z Tobą i tule i myślę.
Witam nowe mamy:)

Odnośnik do komentarza

jollyg zasypiałam tak w pierwszej ciąży. Nie da się z tym wygrać, trzeba spać. Musiałam iść przez to od razu na L4, potrafiłam zasnąć na światłach za kółkiem. ale pociesze Cie.. przechodzi w drugim trymestrze trochę :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...