Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Patka to zależy jaki kamie. Będzie. Wzięła u. Cchy a kontrastowe :) na chyba dziś kupię nasiona pomidorów i wysieje sobie na okno, a w maju przesadze do skrzynek w ogródku, młody kocha pomidory więc będzie się cieszył ze będzie miał z krzaczka :)
Magdalena super wiadomości :) oby ten katar już się odczepil.
Gosia no umieją doprowadzić co zawału, może zadzwoń do nich dowiedzieć się co się dzieje, bo może zapomnieli csrgo kliknąć i nie opublikował się wynik.
My wcześnie wstajemy. I na wieczorem jestem nie do życia, młody zawsze zasypia wcześnie bo tak nauczony, jednak często budził się wieczorem z powodu refluksu lub bolu brzuszka. Jak był mniejszy to szliśmy się bawić i on się bawił a ja chrapalam na podłodze, potdm to samo tylko on w łóżeczku a na na podłodze obok. Dla mnie nie spać do północy to jest niemożliwe do wykonania, zasne na stojąco :D mogę wstać o 3-4 i jest spoko, są aż siebie budzę się o 5-6 rano i jestem zwarta i gotowa na nowy dzień, i to bez kawy :D

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny. Piszę do was o poradę bo zaraz oszaleję :(
Rok temu w maju zaszłam w ciąże, udało się za 1 razem byłam przeszczęsliwa!! jednak okazało się, że miałam puste jajo płodowe. Wszystko skończyło się zabiegiem. Byłam twarda bo wiedziałam, że tam nic nie było. Nie słyszałam serduszka itp.
Jednak z czasem zaczęło mnie to wszystko dobijać. Musieliśmy czekać 3 miesiące na dalsze starania. Poczekaliśmy dłużej bo 7 miesięcy. Chciałam, żeby wszystko wróciło do normy i miesiączka i żeby organizm mógł się zregenerować. Od lutego staramy się o dziecko. Były dwie próby i nic z tego nie wyszło!! za 1 razem nie wstrzeliliśmy się w owulacje, natomiast za drugim razem chyba się mi przesunęła ponieważ okres mi się spóźnił 4 dni a mam zawsze regularne 29 dni. tym razem miał 33. Jednak byłam chora zażywałam dużo ibuprofenu, ostre zapalenie zatok więc może tu była przyczyna. Jednak do czego zmierzam. W lutym skończyłam 30 lat. Wydaje mi się, że jestem za stara na dziecko, że jestem chora itp. Okropnie się tym katuje. Plus jeszcze 2 razy test nic nie pokazał. Wiem, że nie powinnam tak myśleć. Chciałabym z kimś o tym porozmawiać ale nie mam z kim :( mąż się już na mnie wkurza, nie może słuchać mojego narzekania. Zle się czuje psychicznie :(

Odnośnik do komentarza

asia jaka stara, przestań tak myśleć.
W pierwszą ciążę zaszłam w wieku 31 lat ale też zakończyła się poronieniem (serce synka przestało bić). Córkę urodziłam 2 miesiące po swoich 32 urodzinach a teraz znowu jestem w ciąży (34 lata).
2 cykle starań to tyle co nic, tym bardziej że sama piszesz, że nie trafiliście w owulację.
Jeszcze będziesz mamą, nie stresuj się bo to tylko szkodzi zdrowiu:)

Lili
https://www.suwaczek.pl/cache/d407dd5760.png
Magda
https://www.suwaczek.pl/cache/34551c88a3.png

Odnośnik do komentarza

Patka plastik zawsze będzie do wymiany po jakimś czasie, zalezie na biało kamieniem z wody. Jednak beton jest niezniszczalny chyba że młotem go skujesz ;)
Asia ja urodziłam Filipka w wieku 34 lat, teraz mam 35, zaraz 36 kończę i jestem w drugiej ciazy. Takze myślę że wiek nie jest problemem. Rozumiem że jest Ci ciężko, a mężczyźni często nie rozumieją i się złoszcza, że kobieta narzeka i wymyśla. Ja przed pierwszą ciąża miałam zerowy progesteron, bałam się że jak przyjdzie do starań go się nie uda aż nagle samo się naprawiło i zaszłam w nieplanowana jeszcze ciąże. Takze myślę że dwa cykle to jest mało jeszcze starań, uprawiajcie seks co kilka dni na pewno złapiecie owulacje. Albo jak niektóre dziewczyny tutaj kup testy owulacyjne to będziesz wiedziała kiedy jest owulacja. Na pewno dwa miesiące starań to niej jest jeszcze czas na zamartwianie się. Takze uszka do góry będzie dobrze :)

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Asia proszę Cię gdzie stara ja też w tym roku 30 i wcale się tak nie czuje :D my staraliśmy się około 2 lat po czym nastąpiło poronienie, i znów próbujemy z marnym skutkiem i bywało różnie były momenty zalamki ale natura chyba wie co robi i w głębi serca wiem że wkoncu się uda, trzeba myśleć pozytywnie kochana, głowa do góry cycki do przodu! I do dzieła :D trzymaj się ciepło ♡

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

Gosia no widzę, że w tym labo biorą Cię na przetrzymanie. Mnie już kciuki bolą od zaciskania;);)
MadziaK dobrze, że się zagraliście z synkiem i macie zorganizowany dzień, bo to chyba najważniejsze:) wiadomo, jedni wolą rano wstać a inni pospać dłużej:) i super, że synek się lepiej czuje i przesypia ładnie nockę.
Asia witaj. Dobrze, że napisałaś, najgorzej jest być samemu z takimi myślami. Moim zdaniem, jest z Tobą wszystko w porządku kochana. 30stka to nie jest wyrok, teraz dużo kobiet rodzi pierwsze dziecko po 30. Tak naprawdę staracie się dopiero drugi cykl, to jest nic tak naprawdę, zwłaszcza, że byłaś chora. Ja w tym roku mam 31, staramy się teraz o drugiego bobasa, w sumie od początku roku. Trzeba myśleć pozytywnie, chociaż wiem, że czasem to trudne, zwłaszcza jak się bardzo chce. Ale takie nakręcanie się bardziej szkodzi niż pomaga. Także głową do góry, zobaczysz że na pewno się uda. I pisz tu do nas, będzie Ci raźniej:):)

Odnośnik do komentarza

Teska he he spokojnie rozluznij łapki ;)
Dopiero udało mi się dodzwonić do lab w tym innym mieście. A pani na moje pyranie kiedy będą wyniki: do 2ch dni ha ha ha. Dacie wiarę? Totalna porażka. Gdyby nie strajk w szpitalu to tam bym zrobiła. Diagnostyka spada na psy,a przynajmniej tu u mnie. Niby przez net powinno być szybciej,a jest odwrotnie.
Biorę się dalej do pracy,jak będą wyniki od razu Wam się melduję dziewczynki.
Ps jak robicie te zaznaczone imię komu odpisujecie? Czy to tylko na kompie czy można też w tel?

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

asia2018
Dziewczyny dziękuję Wam!! lepiej mi!!! :* zawsze jest inaczej jak się komuś wyżalisz !! :* jeszcze raz dziękuję Wam za te słowa wsparcia!!

asia ja w maju kończe 31 lat i też mi ciężko zajść po poronieniu .
Mojego męża szefa żona też się starają i to kupę lat mają wyniki oboje idealne wszystko okej a wciaze zajść nie może . A są oni starsi od nas o 10 lat . Więc wiek nie ma znaczenia .będzie wszystko dobrze wkoncu i się tobie uda .

Synek 22.05.2016 ❤️❤️
Aniołek 03.12.2017

Odnośnik do komentarza

Asiu od tego jesteśmy na tym forum :) aby się wspierać i jedna druga z dołka za uszy wyciąga :D będzie dobrze.. musi być;) A tak od siebie dodam że moja ciotunia miała 36 jak urodziła ostatnia córkę teraz mała ma 6 mięs :D
Gosia tragedia normalnie... no nic czekamy dalej :)
Zaneta U mnie pogoda podobna A jutro ma padać:/

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

Karolcia90

Karolcia90
gooosia tragedia z tą diagnostyką, ja od dawna do nich nue chodzę.
A oznaczenia robisz tak: klikasz na to duże, wytłuszczone B i pojawiają się takie nawiasy z b w środku, między tymi nawiasami wypisujesz nick :) można na telefonie ;)

Nie wiem czy mi wyszło ;)
Faktycznie z diagnostyką jest madakra. Może z wyjątkiem zwykłej morfologii bo akurat bhcg nie wiedzieć czemu wysyłane jest 80km od mojego zamieszkania.
No nic czekam choć i tak cudów się nie spodziewam. Zrobiłam tylko dla spokoju sumienia,a na testy już mi szkoda czasu.

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

asia2018 ja w grudniu 39 i staram się o drugie bobo,więc nie przesadzaj ;) żeby tylko takie w życiu były problemy ;) do roku czasu jest uznawane za prawidłowe starania,a Ty schizy masz po 2ch miesiącach? Głowa do góry!
Ps ja w styczniu miałam zabieg i u mnie dokładnie był ten sam problem pustego jaja.

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

gooosia271
asia2018 ja w grudniu 39 i staram się o drugie bobo,więc nie przesadzaj ;) żeby tylko takie w życiu były problemy ;) do roku czasu jest uznawane za prawidłowe starania,a Ty schizy masz po 2ch miesiącach? Głowa do góry!
Ps ja w styczniu miałam zabieg i u mnie dokładnie był ten sam problem pustego jaja.

Gosia masz ten wynik ?

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

patka19
Mika do tygodnia może się @ spoznic jeśli nie przyjdzie zrób test kochana :)

Spoko narazie czekam ale mówię ci patka ze zero objawów na @ piersiki nadal bolą wiec dziwne to wszystko w tym miesiacu.
Nie chce sobie wmawiać niczego bo to nie w tym rzecz ale jak @ nie przyjdzie to zrobię za tydzień test i jak będzie negat znowu to ide na wizytę zobaczyć co jest grane

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...