Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Patka nie wiem
Dziś wzięłam 1/4 tabletki A nie pół
Napisałam do mojego gin Ale jeszcze nie odpisał
Pobiore te mniejszą dawkę i w poniedziałek zapytam w klinice tego gin co będzie robił iui A to ten co do tej pory nas prowadził A dziś to jakaś inna była
Poczytałam trochę i doczytałam że tak od razu to źle odstawić bo może być nagły skok prolaktuna A teraz to bym tego nie chciała
Doczytałam też że to czy brać czy nie to nie jest jasne i to zależy od lekarza
Czyli co lekarz to inne zdanie
Zwariować można

Odnośnik do komentarza

Domary moim zdaniem z doświadczenia dobrze zrobiłaś że całkiem nie odstawilas. Ja po bromergonie źle się czułam a jak odstawilam całkiem to objawy się nasilily. Na 2-3dni ale byłam nie do życia. Kręciło mi się w głowie najbardziej.

Dzień dobry. Moi jeszcze śpią a ja już od 30 minut oczy jak 5zl.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

DoMaRy trzymam mocno kciuki za powodzenie iui. Uda się, musi się udać :)
Trochę dziwne podejście lekarza w sprawie odstawienia bromergonu bo przecież powodem tego, że prolaktyna jest w normie jest pewnie ten lek. Nie wiadomo czy poziom nie zacznie świrować po jego odstawieniu. Też uważam, że dobrze robisz czekając na opinię swojego lekarza.

Moja córka wstała jakieś 40 min temu ale wcześnie poszła spać, spędziła cały dzień na świeżym powietrzu i wieczorem padła :)

Lili
https://www.suwaczek.pl/cache/d407dd5760.png
Magda
https://www.suwaczek.pl/cache/34551c88a3.png

Odnośnik do komentarza

I w tym cały problem że moja prolaktuna bez leków była w połowie norm A endokrynolog trochę chciała ja zbić i ta gin z kliniki stwierdziła że jeśli jest w normie to bez sensu jest obniżać
Poczekam do jutra i będę brać
Kusi mnie też by do mojego gin nie napisać jeszcze raz ale może za wcześnie i niedziela
To tak zamieszkała mi w głowie że szok

Odnośnik do komentarza

O i u mnie ładna pogoda. A od wczoraj chodzę tak podbuzowana że szok. Niedosc że nerwy mam na wsio to cora wczoraj nerwowa też. A dzisiaj wszystko z mamą by chciała więc za wiele zrobić nie mogłam. A moja ma focha bo nie byłam na zawołanie jak on chciał bo się zmeczylam praniem dywanów. Chciałam odsapnac a ten już coś chciał. Jak ja chce aby mi pomógł to cholera muszę się naprosic bo on teraz czasu nie ma. No dzisiaj to jakbym mogła to bym go rozniosla.... Ale pierwszy przyjdzie w łaskę...

No i mamy cichr popołudnie i wieczór...

Mika ściskam i jak to patka napisała że nowy cykl nowe szanse.

Ja odpuszczam. Jak teraz @ przyjdzie to przyjmę to na klate. Pora wziąść się za coś innego.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Magdalena U mnie niedziela wygląda podobnie jeśli chodzi o nerwy i cichy dzień... Dzwoniła jego ciotka aby zaprosić na 25 urodziny jej syna i prosiła aby zamiast kupować prezentu dac kaske bo chce wymienić motor na nowszy... nosz k.... nigdy swoich urodzin nie robil teraz nagle robi bo motor chce zmienic a jak my go zapraszamy to nie przyjeżdża na żadne urodziny a dla księcia mają się wszyscy zjawić bardzo dobrze wiedział mój że przyjeżdża do nas brat z narzeczoną 22 :/

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

Uff jestem w końcu :)
Byliśmy dziś u naszych przyjaciół 180 km od nas, było super, młody super, ale w drodze powrotnej tuż przed nami był śmiertelny wypadek. Motocyklista strzelil w samochód, długo reanillmowali ale się nie udało, więc zaczęli zawracać samochody i musieliśmy wracać dłuższą trasa. Prawie dwie godziny w plecy. Dojechaliśmy przed 18 czyli godzinie po tym jak młody zasypia, ale o dziwo bul nawet spokojny, pod koniec mała aferę kręcił. Takze będziemy częściej jeździć :) wcześniej prawie igdy nie jeździliśmy bo młody był wiecznie zły i niewyspany :( a coś się slini ostatnio i grzebie w buzi i myślałam że te nowe leki za słabo refluks hamują, a jemu chyba piątki będą wychodzic. Choć żeby na nim wrażenia nie robią, więc mam nadzieję że e jak z wcześniejszymi pójdzie gładko.
Magdalena pisałaś coś o malowaniu, pochwal się na jakie kolory? Ja dziś właśnie zobaczyłam śliczny ciemny bez taki kawa z mlekiem u przyjaciół i mówię mezowi ze po malujemy nas biały salon, a mąż że ma w tym kolorze 5 wiader farby po 10l bo zostało z jakiejś budowy, no to może pomalujemy coś więcej :D
Patka ja bym na Twoim miejscu nie poszła lub poszla z prezentem mówiąc że kasy się nie daje na urodziny.
Domary trzymam kciuki, na pewno będzie dobrze :)
Mika to dobrze że okres się pojawił w końcu. To trzymam kciuki za kolejny cykl :)

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...