Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

MadziaK83
Scandi a masz owulacje? Bo u mnie znow było tak że progesteron był za niski i pecherzyk nie pekal w ogóle, i na mialam od 14 dc aż do wystąpienia krwawienia brać, u mnie zwykle pekal parę dni po terminie miesiączki, i od razu miesiączka była.

Ostatnio gadałam progesteron w 20 czy 21 dc i było 12,8 więc teoretycznie była owulacja. Ale dzisiaj już mu jeczalam że chce wspomóc jakoś to powiedział że mi da na pęknięcie tylko się zastanawiam czy to nie będzie za późno w piątek bo już dziś jest duży pęcherzyk. Ostatnio w 7 dc miałam dwa po 12 mm A jeszcze poprzednio w 9 dc 19 mm. A teraz 9 dc i 18 mm więc w piątek będzie miał około 23-25 mm.

22.07.2019 Aniołek (9tc)

Odnośnik do komentarza

MadziaK83
A to nie progesteron masz dostać tylko coś innego tak? Kurcze to już w ogóle nie wiem. Ja mialam prostesteron kolo 3 czy 5 już nie pamiętam. A jak pęknie za późno to już jajeczko nie będzie się nadawało tak? Szkoda że nie spytalas od razu na wizycie, a nie masz nr do lekarza?

Nie progesteron. Pregnyl na pęknięcie pęcherzyka. I zastanawiam się czy jak będzie jakby za stara komorka to czy zastrzyk na sens. Czy nie lepiej zrobić wcześniej. Pytałam go dwa razy czy nie będzie za późno powiedział że nie. Że rano w piątek mam zrobić zastrzyk to będzie 12dc. A do tego czasu najlepiej się wstrzymać od współżycia i zacząć działać od piątku wieczorem. Raz dziennie.

22.07.2019 Aniołek (9tc)

Odnośnik do komentarza

gooosia271
scandi ale jaką gwarancję daje gin,że pęcherzyk nie pęknie np mając wielkość 20mm. ?Dziwne rzeczy zaleca Ci gin... Brak sexu do piątku?
Właśnie znalazłam info,że po pregnylu jest 40h na pęknięcie czyli prawie kolejne "dwa dni"
Szczerze? Ja bym chyba jednak wzięła zastrzyk wcześniej.

Mówił żeby nie oslabiac nasienia.
Nie daje gwarancji A ja nie jestem pewna czy w ogóle mam owulacje. Już nie wiem co robic

22.07.2019 Aniołek (9tc)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...