Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
gooosia271

Czekające na 2 kreseczki REAKTYWACJA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Madziula
21 minut temu, basiaczek napisał:

@Madziula ja 2 i 3 cykl wstecz miałam owulacje dopiero w 26 i 27 dc. A te cykle trwały 39 dni. W zeszłym w 20dc  na 34 dniowy cykl. A teraz w 18 dc.  Zaskoczyło mnie, że tak wcześnie. Najlepiej jak się ma regularne cykle. Ale jeśli są nieregularne to człowiek jest zdezorientowany - wiem coś o tym. Tyle, że ja miałam odwrotną sytuacje. Wcześniej była owu niż się spodziewałam.

Cóż, ja mam od zawsze nieregularne miesiączki. Dlatego czekam, jeszcze może coś się wydarzy. Raczej nie widzę żadnych objawów zbliżającej się owulacji, ale w sumie z tym też różnie bywa 😞Na poniedziałek mam skierowanie od lekarza na usg, może tam coś ciekawego zobaczą  🤷🏼‍♀️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Madziula Racja! Lekarz jest chyba najlepszym rozwiązaniem w tym wypadku. Ale do poniedziału jeszcze kilka dni. A nóż widelec będzie skok do tego czasu 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Madziula

@basiaczek widzisz, właśnie przed chwilą byłam w toalecie i zauważyłam ciągnący się śluz 🙃 Więc zobaczymy jak będzie wyglądać wykres temperatury za kilka dni 😏

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mika

Może ktos mnie jeszcze pamięta 

U nas wszystko książkowo. Będziemy mieli synka . jesteśmy po badaniach prenatalnych i teście pappa. 
u nas się udało w najmniej oczekiwanym momencie. zajęłam się pisaniem pracy magisterskiej, zaczęłam chodzić na zajęcia fitnes, przestałam czytać forum liczyć dni płodne, obserwować sluz itp. 
Trzymam za was wszystkie kciuki. My już 5 marca mamy połówkowe. Dajcie na luz kochane i zobaczycie ze się uda ! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Gość Mika napisał:

Może ktos mnie jeszcze pamięta 

U nas wszystko książkowo. Będziemy mieli synka . jesteśmy po badaniach prenatalnych i teście pappa. 
u nas się udało w najmniej oczekiwanym momencie. zajęłam się pisaniem pracy magisterskiej, zaczęłam chodzić na zajęcia fitnes, przestałam czytać forum liczyć dni płodne, obserwować sluz itp. 
Trzymam za was wszystkie kciuki. My już 5 marca mamy połówkowe. Dajcie na luz kochane i zobaczycie ze się uda ! 

A myślałam ostatnio Mika co tam u Ciebie..  No patrz jak to leci. 

U nas też się udało wtedy kiedy całkowicie odpuściliśmy I jeszcze mówiłam, że lepiej żeby nie, bo to bardzo zły czas teraz jest. A tutaj taka niespodzianka na święta 🎅 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 14/1/2020 o 6:55 PM, misKolorowy napisał:

@Moniaaa33 ponoć beta może utrzymywać się w organizmie do miesiąca, najlepiej jeśli powtorzysz test za 2 dni, jeśli coś będzie, to beta rośnie, jeśli będzie czysty, to spada.

@Gabixx przykro mi 😞 A jak długo brałaś to clo? Bo to chyba nie można za długo, w sensie chyba do 6 cykli i zalecana jest przerwa, jeśli dobrze kojarzę 🤔

@basiaczek to trzymamy kciuki, kiedy planujesz testować? Używam czasem testów owu, ale one były pozytywne, a na monitoringu akurat wtedy brak owulacji wyszedł, więc nie do końca im wierzę. Mnie dziś w nocy bardzo brzuch ciągnął, taki dziwny ból inny niż za zwyczaj, może to skutek uboczny duphastonu, bo piersi też mnie strasznie bolą w tym cyklu od momentu jak zaczęłam go brać.

@Mininka Ci u Ciebie?

Hejka, test powtórzyłam jeszcze dwa razy. Na dzisiejszym juz zupelnie czysto. Beta widocznie juz wyzerowala. Nadal nie dostałam @, od zabiegu mminęły 32 dni. Przed poronieniem miałam cykle 28-29 dniowe. Od wczoraj czuję w dole brzucha taki dyskomfort jak w czasie okresu, ale wkładka czyściutka. Mam nadzieję, że na dniach dostanę @ i zaraz po niej zaczynamy starania od nowa 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...