Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
gooosia271

Czekające na 2 kreseczki REAKTYWACJA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pam

Ciągle?

Tak się w ogóle da? Co dwa dni mi nie zawsze się chce. Ani mężowi. 

Monia piękne kreski! Marzenie moje I każdej tu obecnej dziewczyny. Gratuluję I trzymam kciuki oby wszystko było dobrze!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Madziula
3 godziny temu, Hildegarda napisał:

Moniaaa33 super Wam poszło! 🙂 Wierzę, że tym razem wszystko pójdzie gładko 😘 Mocno trzymam kciuki 🙂

U mnie staranka bez szału. Mąż miał drugą zmianę i nie mogliśmy się zgrać 😞 Tylko dwa zbliżenia w dni płodne, no ale może akurat cud się zdarzy. Czy wiecie może po ilu dniach od pojawienia się pierwszego śluzu płodnego następuje owulacja? Gdzieś czytałam, że po około 4 dniach, ale nie mam pewności. Użyłam testu owu tylko raz i wyszła niezła kreska, ale sama już nie wiem czy się wstrzeliliśmy. Do @ 11 dni, więc nie pozostaje nic innego jak znowu czekać. 

Co do tego śluzu, tak naprawdę nie ma na to reguły... W jednym cyklu może on w ogóle nie wystąpić, a owulacja może się pojawiać, innym cyklu może się pojawić na tydzień przed owulacja, a jeszcze w innym na dzień przed. Różnie to bywa, zależy od hormonów tak naprawdę. A przy nieregularnych cyklach to już wszystkiego można się spodziewać 🙂

Dareo jeśli chodzi o starania to tak naprawdę powinno się uprawiać seks regularnie co 2-3 dni. Nigdy nie powinno się robić tego "ciągle" i ograniczać się tylko do współżycia w dni płodne. Tak nam mówiono jeszcze nawet przed ślubem w poradni rodzinnej. Chodzi o to, że przy zbyt częstym seksie może być za mało plemników, a z kolei regularny seks zwiększa zdolność systemu immunologicznego kobiety do tolerowania niektórych ciał obcych, jakimi są męska sperma czy zarodek. Więc tak naprawdę nie można przesadzić ani w jedną ani w drugą stronę 😉 Tak naprawde najlepiej, żeby to było spontaniczne i wtedy, kiedy przyjdzie ochota. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kryska89

Dziewczyny podpowiedzcie mi jak wstawić zdjęcie tu na forum? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udało mi się wstawić zdj, dziewczyny co o tym myślicie?Takie testy dostałam gratis gdy zamawiałam testy owu przez internet, i nie wiem czy one są wiarygodne bo pierwszy raz użyłam taki test, tzn drugi raz bo pierwszy robiłam wczoraj ale ta druga kreska była jeszcze bledsza niż dzisiaj, @ma być za 5 dni ale jestem niecierpliwa i już chciałam sprawdzic:-) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Kryska89 ja widzę dość wyraźnie drugą kreseczkę 🙂 Ale pomyśl o powtórzeniu testu, kup w aptece najlepiej i zrób np.za dwa dni, a najlepiej w dniu, kiedy miałaby się pojawić @. Życzę Ci, żeby się nie pojawiła a zamiast niej niech się pijawią dwie tłuściutkie kreseczki 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kryska89

Dzięki Monia:-) Właśnie mam taki zamiar kupić test w aptece i testować w dniu@, no chyba że ta zmora jednak się pojawi.. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...