Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

mmiissiiaa
Mika bralas dupka przez 10mieisecy i dzięki temu Twoje @ się ustabilizowaly. Tak z ciekawości A teraz bierzesz acard?

U mnie okazało się ze blokowało owu bo brałam od 15dc i nie dochodziło do owu. Info od lekarza który kazał odstawiać i w kolejnym miesiacu się udało także ja przy staraniach już bym nie brała.
Teraz biorę acard na noc i duphaston dwa razy dziennie bo miałam plamienia ale już jest ok.

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

Misia ja też Cię pamiętam. Mam nadzieję, że teraz też szybko uda Ci się zajść i wszystko będzie dobrze. Trzymam kciuki.

Nacia93
Udało się... W pierwszej ciazy też tak miałam ale oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam kolejny. Teraz wyszła od razu i uwierzcie mi że widać ja lepiej na żywo niż na zdj

Coś tam bladego widać, mi też kiedyś coś się pokazało 7 dni przed spodziewanym okresem, wszystko zależy kiedy była owulacja... Zrób koniecznie bhcg za kilka dni. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Misia witaj ponownie :) trzymam kciuki za dobry wynik hispat, no i oczywiście za dwie kreski ;)
Nacia ja tam nadal nic nie wiedzę na tych zdjęciach, ale jeśli ty widzisz kreskę, to jutro zrób betę, żeby potwierdzić ciążę :)
Mika nie mogę odstawić duphastonu, mam niedomogę lutealną i krótką fazę lutealną, więc tak jak piszę Bibs, w moim przypadku duphaston jest obowiązkowy.
Bibs hsg nie robiłam, mąż badania zrobił, myśleliśmy, że wynik średni, bo mała objętość ejakulatu i zwiększona lepkość, ale poszedł do lekarza i on powiedział, że wyniki są ok, ilość i jakość plemników bardzo dobra i tu by się nie doszukiwał problemu. Monitoring miałam, jeden cykl był bezowulacyjny, pecherzyk przerośnięty 27mm i nie pękł, w kolejnym pękł przy około 21 mm, więc lekarz uznał, że jest ok, w sumie estriadiol i lh robione w poprzednim cyklu również potwierdziły owulacje. Problem jest też taki, że nie do końca możemy odpuścić myślenie, wymieniamy się przy Michałku, oboje pracujemy na zmiany, więc jak M jest w domu, to ja w pracy i odwrotnie, żeby udało nam się poprzytulać w dni płodne, to musi to być częściowo zaplanowane i odpowiednio zorganizowane, bo na codzień widzimy się mało :/

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza
Gość Malinowaaaa

Hej dziewczyny mam problem w połowie października zostałam mamą zaszłam w ciąży w cyklu z testów owulacyjnymi więc za bardzo tych testów nie poznalam teraz już jest prawie 3 miesiące po porodzie i coś mnie tknelo żeby zrobić test owu i uwaga wyszło mi coś takiego
https://naforum.zapodaj.net/9e51f563f461.jpg.html

Czy to faktycznie oznacza zblizanie się owulacji jak nie miałam jeszcze okresu i karmię piersią?

Odnośnik do komentarza

czesc dziewczyny stare i nowe , moze ktos mnie pamieta bo dawno mnie nie bylo ale czytam regularnie wasze starania :)) gratulacje dla Motylek86 bo sprawnie poszlo i oby juz tak do porodu :))
Mininka Gratulacje :)) ciesze sie ze sie udalo bo juz dlugo sie starliscie :)))
Nacia to trzymam kciuki, daj znac co wyszlo bo na zdjeciach to nic widac nie bylo.
Hildegarda prawidlowe podejcie chociaz ja wiem jak to jest, niby luz ale kontrola jest :P
Misia21 fajnie ze wrocilas to jest nas wiecej :))

Ja juz bardzo chce zaczac starania, walkuje temat z m. i mam nadzieje ze sie uda. niestety po poronieniu w kwietniu mowi ze ma uraz ale trzeba sprobowac bo mamy juz malucha w domu :) 3 majcie kciuki za moje negocjacje. w tym cyklu bedzie dupa bo jestem wlasnie na czasie owu ale moze juz w nastepnym bedzie mozna zaczac. jestem pelna nadzieji bo 2019 byl dla mnie rokiem zlym.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...