Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Mininka te bóle to mogą być po tym ostrym hamowania, bo pewnie pasy Cię wtedy mocno ścisnęły, nie musi to mieć związku z ciążą, więc nie nakręcaj się, do lekarza jak najbardziej idź, żeby sprawdził, czy wszystko w porządku, trzymam kciuki, żeby tak było ;)

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

Weszłam Wam życzyć zdrowych i wesołych świąt. Jak najwięcej 2 kreseczek. Trzymam kciuki żeby wszystko się udało.
Mininka tak przeczytałam ostatnią stronę i powiem Ci nie stresuj się. Bój w dole brzucha jest normalny. Ja nadal nie raz dalej mam. Wszystko się rozrasta, przygotowuje na dzidziusia. Będzie wszystko dobrze. Bądź dobrej myśli!

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)
ug378u69i9ykgykq.png

Odnośnik do komentarza

Mininka też się dołączam do tego że brzuch mnie długo bolał na początku obu ciąż. Nie stresuj się niepotrzebnie. Beta pięknie rośnie. Myśl pozytywnie :-) Będziesz mamą ! Gratulacje !
Oby końcówka roku i Nowy Rok przyniósł mnóstwo dwóch kresek i pięknych przyrostow beta hcg :-)

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

gooosia271
Mininka jak tam u Ciebie?

Niespodzianka się udała... M. Się popłakał i cały czas mówi, że nie wierzy... Ze w końcu jest, że się udało...
Dzisiaj już po becie jestem i robiłam jeszcze progesteron do 12-stej mam wyniki mieć.
Dziękuję za uspokojenie, jak lezakowałam wiecej to jest ok. Chodzę, siedzę to ból kłujący z prawej strony masakryczne...
Dziękuję za uspokojenie. Na razie próbuje znaleźć dziś lekarza co mnie przyjmie dzisiaj ale jest ciężko...

A wam jak święta minęły??

Odnośnik do komentarza

Mininka
gooosia271
Mininka jak tam u Ciebie?

Niespodzianka się udała... M. Się popłakał i cały czas mówi, że nie wierzy... Ze w końcu jest, że się udało...
Dzisiaj już po becie jestem i robiłam jeszcze progesteron do 12-stej mam wyniki mieć.
Dziękuję za uspokojenie, jak lezakowałam wiecej to jest ok. Chodzę, siedzę to ból kłujący z prawej strony masakryczne...
Dziękuję za uspokojenie. Na razie próbuje znaleźć dziś lekarza co mnie przyjmie dzisiaj ale jest ciężko...

A wam jak święta minęły??

Beta 308
Progesteron 19

Odnośnik do komentarza

Mininka super,że prezent się udał. My jeszcze też nie możemy uwierzyć . Też poleciałam na bhcg tak kontrolnie ,aby zobaczyć na jakim jest poziomie.
U mnie wizyta 8 stycznia bo udało mi się przełożyć na wcześniej i jest lekki stresik.
A dziś byłam u rodzinnej bo od wczoraj spuchało mi prawe oko i wyglądam jakbym dostała z pięści :/ jakiś wirus mnie dopadł i muszę przyjąć antybiotyk bo okłady z rumianku nie dają rady.
MininkaWięc dawaj znać jak uda Ci się upolować lekarza itd. Moje wyniki raczej będą jutro bo Diagnostyka to lesery ;)

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

Mininka
Mininka
gooosia271
Mininka jak tam u Ciebie?

Niespodzianka się udała... M. Się popłakał i cały czas mówi, że nie wierzy... Ze w końcu jest, że się udało...
Dzisiaj już po becie jestem i robiłam jeszcze progesteron do 12-stej mam wyniki mieć.
Dziękuję za uspokojenie, jak lezakowałam wiecej to jest ok. Chodzę, siedzę to ból kłujący z prawej strony masakryczne...
Dziękuję za uspokojenie. Na razie próbuje znaleźć dziś lekarza co mnie przyjmie dzisiaj ale jest ciężko...

A wam jak święta minęły??

Beta 308
Progesteron 19


No kochana! Ładny wynik... Dobrze by było jeszcze ogarnąć lekarza czy progesteron jest oki bo na tym się nie znam. Może inne dziewczyny się wypowiedzią.

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

gooosia271
Mininka
Mininka
gooosia271
Mininka jak tam u Ciebie?

Niespodzianka się udała... M. Się popłakał i cały czas mówi, że nie wierzy... Ze w końcu jest, że się udało...
Dzisiaj już po becie jestem i robiłam jeszcze progesteron do 12-stej mam wyniki mieć.
Dziękuję za uspokojenie, jak lezakowałam wiecej to jest ok. Chodzę, siedzę to ból kłujący z prawej strony masakryczne...
Dziękuję za uspokojenie. Na razie próbuje znaleźć dziś lekarza co mnie przyjmie dzisiaj ale jest ciężko...

A wam jak święta minęły??

Beta 308
Progesteron 19


No kochana! Ładny wynik... Dobrze by było jeszcze ogarnąć lekarza czy progesteron jest oki bo na tym się nie znam. Może inne dziewczyny się wypowiedzią.

Udało się znaleźć lekarza.
W poniedziałek mam powtórzyć jeszcze betę, dostałam dupka, lekarka twierdzi, że wszystko ok. Na usg nie było za bardzo nic widać tylko cień cienia ale coś się tam dzieje. Moje bóle najprawdopodobniej spowodowane tym, że mam w jamie brzusznej spore zrosty po tym jak paprok lekarz 18 lat temu mnie poszarpal przy wyrostku i torbieli jajnika... Stąd mogę miec takie bóle...
Zakaz tańczenia na sylwestra...

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny.
Przepraszam, że tyle się nie odzywałam ale przeżyłam małe załamanie i miałam zakaz od męża wchodzenia na forum. Tak bardzo przezywam Wasze radości jak i smutki, że musiałam nabrać trochę dystansu do tego wszystkiego.
U mnie po staremu niestety, nie byłam narazie na laparo bo mama mi się rozchorowała i nie miałby mi kto z dzieckiem zostać, teraz święta były więc też musiałam to przełożyć a @ przyszła jak w zegarku po 28dniach i akurat tak przed swietami. Następna wypada dopiero na 14 stycznia i może wtedy wreszcie uda mi się zapisać i zrobić ta drożność. Jeszcze muszę żołądek doleczyć bo znowu daje mi o sobie znać, tak że w święta na sucharach byłam.
Niestety nie nadrobię całego wątku i przeczytałam tylko parę ost stron Gooosia271, Mininka super wieści, serdeczne gratulacje!!!!

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

gooosia271
Mininka bardzo się cieszę,że się udało co lekarz to lekarz . I dobrze,że ten progesteron dostałaś to zawsze jakieś zabezpieczenie jak i usokojenie Ciebie. A tak w ogóle to ile u Ciebie Ciebie dni po owu. ? Ja owulację miałam 1 grudnia to miedzy Nami nie ma dużej różnicy :)

Gooosia271 u mnie owu była 11/12 grudnia więc ja totalny wczesniak hahah jeżeli można tak powiedzieć. A pierwsze badanie miałam w 12 dniu po...

Odnośnik do komentarza

Kasie
Cześć dziewczyny.
Przepraszam, że tyle się nie odzywałam ale przeżyłam małe załamanie i miałam zakaz od męża wchodzenia na forum. Tak bardzo przezywam Wasze radości jak i smutki, że musiałam nabrać trochę dystansu do tego wszystkiego.
U mnie po staremu niestety, nie byłam narazie na laparo bo mama mi się rozchorowała i nie miałby mi kto z dzieckiem zostać, teraz święta były więc też musiałam to przełożyć a @ przyszła jak w zegarku po 28dniach i akurat tak przed swietami. Następna wypada dopiero na 14 stycznia i może wtedy wreszcie uda mi się zapisać i zrobić ta drożność. Jeszcze muszę żołądek doleczyć bo znowu daje mi o sobie znać, tak że w święta na sucharach byłam.
Niestety nie nadrobię całego wątku i przeczytałam tylko parę ost stron Gooosia271, Mininka super wieści, serdeczne gratulacje!!!!

Kasie, u mnie też była taka przerwa i od forum i od wszystkich leków i to mi pomogło też trochę... Dobrze jest czasem tak się odciąć i wtedy głowa luźniejsza się robi. Wtedy człowiek bardziej na spokojnie podchodzi.
Widzisz, mi chyba drożność i badanie sis pomogło.
A pijesz rumianek i siemię lniane na żołądek? Pomaga. Sama wiem po sobie. A przechodziłam z żołądkiem ojjj bardzo dużo. Ale właśnie rumianek, siemię i o dziwo sok z surowych ziemniaków mi najbardziej pomagał.

Odnośnik do komentarza

Mininka a co to jest to badanie sis? Siemienia nie przełknę bo mnie cofa ale na wieczór pije takie coś jak balsam szostakowskiego, drogie to i malo wydajne ale pomaga szybciej jak siemię, natomiast co do rumianku to kiedyś piłam z dwa trzy dziennie ale lekarz mi pow że długo nie wolno pić rumianku bo znowu jakoś na bakterie w jelitach działa niekorzystnie. A ten sok z ziemniaków to pierwsze słyszę, a próbowałam chyba już wszystkiego.
Tak, takie odcięcie się trochę mi pomogło.

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

Kasie
Mininka a co to jest to badanie sis? Siemienia nie przełknę bo mnie cofa ale na wieczór pije takie coś jak balsam szostakowskiego, drogie to i malo wydajne ale pomaga szybciej jak siemię, natomiast co do rumianku to kiedyś piłam z dwa trzy dziennie ale lekarz mi pow że długo nie wolno pić rumianku bo znowu jakoś na bakterie w jelitach działa niekorzystnie. A ten sok z ziemniaków to pierwsze słyszę, a próbowałam chyba już wszystkiego.
Tak, takie odcięcie się trochę mi pomogło.

Kasie, sis to jak badanie hsg tylko pod usg i zamiast kontrastu masz podawany roztwór wody i soli fizjo. Powiem Ci nie bolało to, tylko lekki dyskomfort bo jakby nie było to "wciskają" wodę w macice więc dyskomfort jest.

Nawet takie zaparzone siemię? Niegotowane? Żeby nie było tego tradycyjnego gluta?
A sok z ziemniaków mi akurat pomógł..
http://www.z.cba.pl/tombak.htm

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...