Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
gooosia271

Czekające na 2 kreseczki REAKTYWACJA

Rekomendowane odpowiedzi

Niby się człowiek nie nastawia ale nadzieja się zawsze tli...nie jest źle to już nie pierwszy raz wiec aż tak nie przeżywam, chociaż wiadomo najgorsze jest to ze wszystkim w koło rodzą się dzieci albo oznajmiają ciąże i to jest najtrudniejsze... i to odwieczne pytanie które sobie zadaję...czemu nam się nie udaje... i dlaczego na nas akurat trafiło ...i brak odpowiedzi... trochę sił brak ale trzeba walczyć... muszę przekonać męża do inseminacji bo mam poczucie ze jak nie spróbujemy to będę sobie później wypluwać ze nie zrobiliśmy wszystkiego... niestety natura nie sprzyja wiec myśle ze trzeba będzie jej pomóc...przed nami krótki urlop to moze będzie okazja o tym porozmawiać...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kasieka zgadza się te pytania są najtrudniejsze a jak się bardzo czegoś chce to wkoło jest pełno tych ciężarnych. Wiem o czym mówisz. Takie nasze ciężkie czasy że kiedyś to uważali żeby nie zajść a teraz uważają aby wszystko było dobrze żeby zajść w te ciąże.
Może misku przed inseminacja jakias drożność zrób albo jakieś inne badania? Poszukaj jakiegoś specjalisty.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kasieka przykro mi, ale zamiast patrzeć na to że wszyscy rodzą dzirci pomysl o tym że pewnie większość też się długo starała, a nie chcą się przyznać bo im wstyd, powiedzieć że się zaszło za pierwszym razem to każdy może, ale jaka jest prawda to wiedza tylko ci co sie starają. Choć wiadomo ze są pary którym się udaje za każdym razem ale w dzisiejszych czasach to rzadkość.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Magdalena drożność już robiłam w zeszłym roku i jest ok. Mąż też ma dobre wyniki nasienia... dlatego lekarze rozkładają ręce i tylko inseminacja a najlepiej invitro. Innych rad nie słyszałam... takie to specjalisty w tych kliniskach... szkoda ze nie chce im się szukać przyczyny bo na pewno jakaś jest...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyny co można brać na zapalenie pęcherza w drugim trymestrze ciąży? Takie mam parcie na pęcherz że bym z sedesu nie schodziła a kopniaki w pęcherz nie pomagają :(

Michaś 25.02.2018r. ❤️
Aniołek 29.11.2018 6/10tc

https://www.suwaczek.pl/cache/b267dc89b2.png<</li>a>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Anella bez recepty to chyba tylko urosept choć nie wiem czy on działa. Furaginu nie wolno w ciazy. Ja mam w razie w antybiotyk w domu wlansie na zapalenie pęcherza bo mnie jak dopadnie to sikam co pół minuty.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Anella
Dziewczyny co można brać na zapalenie pęcherza w drugim trymestrze ciąży? Takie mam parcie na pęcherz że bym z sedesu nie schodziła a kopniaki w pęcherz nie pomagają :(

Można nasiadówki z rumianku lub nadmanganianie potasu robić, jeść i pić dużo żurawiny, i soków z dużą ilością wit C

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lekarz mi zalecił Canephron tabletki ziołowe, nagrzewać pęcherz choć to będzie trudne w ciąży przecież nie można gorącego na brzuch, a jak nie będzie nic lepiej to do rodzinnego po Duracef także zobaczymy co to da, najwyżej jutro popołudniu pójdę po receptę

Michaś 25.02.2018r. ❤️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Anella z nagrzewaniem uważaj, lepiej jakaś bluzę czy szeroki szał w pasie przewiń, tak żeby plecy grzało w okolicy nerek. U mnie pomaga.

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)
ug378u69i9ykgykq.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć dziewczyny :)

Kasieka przykro mi, że i tym razem nie wyszło, myślę, że ta inseminacja, to był by dobry krok, W kwietniówkach miałam dziewczyny, które długo się starały, a przy pierwszej iui się udało.

Za starając się i oczekujące trzymam kciuki, niech wam czas szybko mija :D
U nas też starania pełną parą, dziś test owu pozytywny, więc działamy.

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

miś Kolorowy to owocnych starań. U mnie do południa negatywny. Zrobię jeszcze za godzinę bo jestem bez picia i zobaczymy.
Właśnie wróciłam od dentysty wyrywanego miałam w końcu tego zęba co antybiotyk na niego piłam. Nie chciał wyjść. Myslalam że zejdę na tym fotelu. W sumie nie wiem czy jakby test owu wyszedł pozytywny to dałabym radę cokolwiek dziś. Chociaż w sumie coś za coś :D trzeba by było wziąć przeciwbólowe i jazda :D

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
ug378u69i9ykgykq.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kasieka mam w pracy koleżankę która starała się o dziecko 8 lat. Lekarze powiedzieli jedynie in vitro. Ale nie była ją stać. Wiec czekała i ciągle próbowała. Pewnego dnia przyszła do pracy z płaczem i mówi że jest w ciąży. Okazało się że to już 7 tydzień. Nawet nie wiedziała. Myślała że poprostu spóźnia się jej okres. Lekarz zapytał "jak to się stało". Dzisiaj jest już na półmetku. Będzie córa. Wiec moja droga jeżeli pod kontem zdrowia u Was ok to myślę że warto wierzyć. Cuda się zdarzają. Całuję cieplo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyny mam pytanie odnośnie temperatury. Rano zanotowałam spadek o dosyć dużo 0,5 stopnia. Testy owu negatywne. Dziś 19 DC. Czy to możliwe że już na okres czy to może być po prostu od wyrwania zęba?

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
ug378u69i9ykgykq.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Patunia87
Dziewczyny mam pytanie odnośnie temperatury. Rano zanotowałam spadek o dosyć dużo 0,5 stopnia. Testy owu negatywne. Dziś 19 DC. Czy to możliwe że już na okres czy to może być po prostu od wyrwania zęba?

a mialas juz owulacje? moze to spadek implantacyjny?

jesli nie mialas owulki to podejrzewalabym, ze spadlo po wyrwaniu, chociaz w takich sytuacjach raczej ma sie stan podgoraczkowy, a przynajmniej moja kuzynka miala straszna goraczke po rwaniu zebow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki dziewczyny ;)

Patunia to spadek na owulacje, przed owulacją powinien być spadek, później temperatura zaczyna rosnąć, w ciągu 72h od spadku powinna wystąpić owulacja. Mniej więcej tak wygląda to na wykresie, więc działajcie ;)

monthly_2019_09/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_78343.jpg

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj już lepiej z pęcherzem ;)
Patunia mi też się wydaje że to spadek przed owu. Mierz dalej to zobaczysz czy skoczy do góry

Michaś 25.02.2018r. ❤️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam dziewczyny w weekend :) jak tam u was? wszystko ok?
u mnie 4 dni do spodziewanej @ i juz myslalam, ze raczej nic na rzeczy nie ma, a tu wlasnie przed chwila sie poplakalam, bo mnie krolik lekko zebami uszczypnal, bo chcial przejsc, a bylam na jego drodze..
placz nie byl z bolu w zasadzie nie wiem z czego, ani nic takze totalnie dziwne, potem sie usmialismy z narzeczonym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej kochane
Wiem ze nie w temacie ale może mi pomożecie. Co to może być ? Dodaje zdjęcie, mam wysypkę na lewej ręce. Zaczęło się od zgięcia i dzisiaj mam więcej. Macie pomysł co to może być ? W pon ide do lekarza

monthly_2019_09/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_78389.jpg

Aniołek 27.11.2018

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O hej.
Poziomka czyli Ty pierwsza do testowania? Czy jeszcze ktoś jest....?
Trzymam kciuki za ten udany cykl :)))
Mika niestety nie pomogę bo nie wiem :D

Miłej niedzieli. My się wybieramy do Warszawy,siostra córkę chrzci.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3khlifs3pd.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pAleksandra
O hej.
Poziomka czyli Ty pierwsza do testowania? Czy jeszcze ktoś jest....?
Trzymam kciuki za ten udany cykl :)))
Mika niestety nie pomogę bo nie wiem :D

Miłej niedzieli. My się wybieramy do Warszawy,siostra córkę chrzci.

na to wyglada, ze ja pierwsza :) udanej niedzielki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...