Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

poziomka We Flo można robić wykresy i zaznaczać czy testy owu, ciążowe wyszły :) Trzeba to sobie włączyć. Ja też polecam Flo. Jakieś takie przejrzyste mi się wydaje. W poprzedniej ciąży testy owu mi pomogły. Teraz analizując moje cykle mam później owulacje, ale ostatnio miałam zapalenie pęcherza i ostatnie starania były w 16dc. Teraz postaramy się na maxa :D

http://s3.suwaczek.com/201808204965.png

Odnośnik do komentarza

Witam się i ja. Dawno mnie znowu nie było.
Ściskam mocno te którym się nie udalo. Ale nowy cykl nowe szanse. Najgorszy pierwszy dzień a potem już głowa do góry i byle do przodu.
Co do apki to też miałam I Flo i ovuview. Ta druga mi bardziej podpasowala. Ale ważne aby było dobrze po zaznaczanie. Wtedy będzie przejrzyście.
Co do śluzu to ja polecam siemię. Nie próbowałam wiesiołka. Ale siemię pije od 4 lat. Z miesięcznym rzerwami. Ale ja z racji na jelita. A tutaj na forum dowiedziałam się że zwiększa śluz właśnie. I się dowiedziałam wtedy czemu ja go tak dużo miałam. :D

cobra śliczny synuś. Już coraz bardziej do pogadania. :D ja nie ściskam i nie całuję bo chora jestem od poniedziałku. Od środy na antybiotyku. Cora przyniosła katar z przedszkola i po 3 dniach udało się jej zwalczyć a u mnie wlazlo odrazu na oskrzela. :(
Ważne że działa i sprawdzony antybiotyk bo w poprzedniej ciąży też go brałam.

czarna moje oficjalne gratulacje. Rosnijcie zdrowo. :D

Buzka dla was i trzymajcie się zdrowo bo te pogody w cały świat.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jak się czuje? Inaczej niż w poprzednich ciążach. Lepiej. Czasami zapominam o ciąży. I np córką przypomina żeby jej nie brać na ręce. Ale już pamiętam. :D
Płci nie znamy. Jeszcze. We wtorek mam wizytę więc liczę na jakieś podgladniecie. Z racji tego że poprzednie ciąże miałam z dziewczynkami a teraz mam inne smaki i inaczej brzuch rośnie. Wolniej waga przybiera to obstawiam chłopca. Ale z drugą córką dowiedziałam się dopiero około 20tygodnia więc nie liczę że teraz będzie szybko.
Ważne że już wyraźnie czuję kopniaki i plywanki w brzuchu... Właśnie mnie nakitala. Po kolacji...

Dobrej nocki wam życzę. Jutro znowu o 6.30 pobudka bo do przedszkola cora. Już nie płacze więc nie ma już stresów.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

W jakiej formie siemię lniane? Bo u mnie że śluzem ciężko.
Magdalena fajnie że się dobrze czujesz. Eh... Kopniaki, najlepsze z całej ciąży.
Ja dziś miałam jakiś kryzysowy dzień. Robiłam test owu jak co dzień od kilku dni. Nie spodziewałam się nawet owu, bo śluzu brak, długie cykle, to nie ten dzień o ile taki jest. Jak zobaczyłam słabą drugą kreskę kolejny raz to coś we mnie pękło. Żal, niesamowity ból głowy. Słabo mi się zrobiło, nie wiedziałam co z Sobą zrobić. Straszne załamanie. Nie wiedziałam co się ze mną dzieje. Dopiero wzięłam Apap i jakaś tabletkę ziołową uspokajającą, poleżałam i mi zelżało, ale humor już nie wrócił.

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)
ug378u69i9ykgykq.png

Odnośnik do komentarza

patunia ja właśnie zalewa wrzątkiem ziarenka. Nie mielony. Bo mielony to taka klucha w żołądku. Dobry na odchudzanie bo dłużej nie chce się jeść. A ziarenka raz ze jak to ziarna lepiej się wsio trawi a i tworzą barieie ochronna dla jelit. U mnie tylko po to są. No i ja nie czekam aż zimne będzie. Tylko pije jak już nie są gorące i da się wypić. Tzn teraz w ciąży trochę chłodniejsze ale takto to lepiej wchodzi jak ktoś nie lubi takiego ulepka. Ja uwielbiam wszelkie ziarenka i nawet sobie je gryze.
A tobie pokazuje się długo ta jedna słaba kreska? Który jesteś dc?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Patunia siemie można także zmielone dodać do jogurtu, tylko nie wiem w jakich proporcjach. A z tymi testami, to na spokojnie, jest blada kreska, więc coś tam się dzieje, jeśli dobrze liczę to jesteś w 14dc? Przy cyklach około 30 dni, masz jeszcze czas na pozytywny test, więc bez stresu. Dzialajcie jak najwięcej już teraz, gdyby coś miało się przesunąć i postaraj się tak nie nakręcać ;)
U mnie 11dc i test też negatywny, a moje cykle bez dupka/luteiny między 22, a 26 dni, teraz z dupkiem 28, więc również czekam na owu i działam dla przyjemności :D

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

MisKolorowy ma rację. Ja cykle miałam przeważnie 30dniowe czasem dłuższe ale to czasem. A testy owu pokazywały mi dwie krechy dopiero okolo 18dc. Więc ja bym u ciebie sprawdziła to A potem jakieś 8-10dni po pozytywnym teście owu zrobiła progesteron. Ja tak miałam właśnie. I mi progesteron wyszedł ledwo ponad 8.gdzie ginka powiedziała że niby mieści się w normie ale za niskie na utrzymanie ciąży. Dostałam dupka i bach... Udało się w pierwszym cyklu z dupkiem.
Oczywiście dziewczyny tutaj na forum mi doradzimy ten progesteron zrobić. No i dodam że my ponad 2.5 roku się staraliśmy a tu jedno badanie i się udało... Trafione...
Życzę szybkiego zakreskowania.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

magdalena3 wczoraj był 14 dc, sama wiem że jak są takie długie cykle to później jest owu. Ja właśnie siemię kojarzę z tym że podgotowuje się trochę ziarenka. Tą prolaktynę zrobię jak pisałaś. Dzięki testom będę wiedziała kiedy ją zrobić.
misKolorowy wiem że nie powinnam się tak stresować, sama się zdziwiłam że tak zareagowałam. To gdzieś w podświadomości siedzi.

Siemię kupię i będę w pracy zamiast 2 śniadania wcinać. Starania oczywiście są o będą.

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)
ug378u69i9ykgykq.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...