Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Gość KasiaF napisał:

Ona powtarzałaś dzisiaj bete? 

Jak tam dziewczyny u Was? 

U mnie 15 cykl starań się zaczął. @ przyszła z przytupem, a nic nie zwiastowało nadejścia. W pracy dostałam skurczy i wstałam żeby pójść do toalety i leciało po nogach 🤦🏼‍♀️ Tragedia 😕 teraz czekam do 4 marca na monitoring. Mam nadzieje, ze w tym miesiącu będzie owulacja. 
 

a jak Ty się czujesz Kasiu ? Co u reszty dziewczyn ? 🙂 

06.2016 synek ❤️

05.2019 córcia Aniołek

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Anna.a napisał:

U mnie 15 cykl starań się zaczął. @ przyszła z przytupem, a nic nie zwiastowało nadejścia. W pracy dostałam skurczy i wstałam żeby pójść do toalety i leciało po nogach 🤦🏼‍♀️ Tragedia 😕 teraz czekam do 4 marca na monitoring. Mam nadzieje, ze w tym miesiącu będzie owulacja. 
 

a jak Ty się czujesz Kasiu ? Co u reszty dziewczyn ? 🙂 

Hej. U mnie 22 dc. Owulacja już chyba była. I nie wiem czemu ale od początku mam wrażenie że nic z tego nie będzie. Od dwóch dni wstrzykuje sobie heparynę. Może ułatwi to zagnieżdżenie. Za tydzień jadę na MR przysadki. Lekarze podejrzewają gruczolaka :( Ciągle coś. 

Nadal nie mogę pogodzić się z tym że tak bardzo ciężka jest droga do szczęścia. Naszego. Waszego. Co i rusz znajome zachodza w ciążę. Najpierw ślub a po 3 miesiącach pyk i ciąża. A tu człowiek się dwoi i troi. Wydaje wszystkie oszczędności. Wydobywa ostatki sił na tą nierówna walkę. I nie ma gwarancji że ja zwycięży. :( przepraszam ale mam znowu gorsze dni.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość KasiaF napisał:

Ona super 🙂 ogromnie się cieszę i trzymam kciuki

Anna to nawet lepiej, że już nowy cykl skoro ten był bezowulacyjny. Nowy cykl, nowe nadzieję! 😍

Monia Ty hak tam? 

Ja rosne dalej 🙂

Tak bardzo pozytywnie ale Ci zazdroszczę 🙂

Synek w domu drugi w drodze. moje marzenie. Mieć dwoje dzieci. Coraz bardziej się oddala. Jak tak dalej pójdzie wyląduje w psychiatryku.  😉

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Gość Monia napisał:

Tak bardzo pozytywnie ale Ci zazdroszczę 🙂

Synek w domu drugi w drodze. moje marzenie. Mieć dwoje dzieci. Coraz bardziej się oddala. Jak tak dalej pójdzie wyląduje w psychiatryku.  😉

Monia przypominam Ci że jestem po 3 stratach. Też walczylam, też miałam co miesięczne kryzysy... Banalnie to brzmi ale wierzę, że uda się również Tobie. Tym bardziej, że w ciąży byłaś więc nie jest tak że nie jesteście zdolni do zapłodnienia naturalnego a to już bardzo dużo 💖 poprostu MUSI być w końcu dobrze 

Odnośnik do komentarza
Gość Mis_kolorowy

Monia głowa do góry, każdy z nas ma takie momenty załamania, wiem co czujesz, ale w końcu i do ciebie zawita szczęście ♥️ trzyma kciuki i za starania i za badanie. My też wciąż walczymy, ale nie poddamy się, bo nagroda, która czeka na końcu tej drogi jest tego warta 🤰🤱

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Gość KasiaF napisał:

Monia przypominam Ci że jestem po 3 stratach. Też walczylam, też miałam co miesięczne kryzysy... Banalnie to brzmi ale wierzę, że uda się również Tobie. Tym bardziej, że w ciąży byłaś więc nie jest tak że nie jesteście zdolni do zapłodnienia naturalnego a to już bardzo dużo 💖 poprostu MUSI być w końcu dobrze 

Dziękuję za te słowa. Wiem pamiętam. I zasługujesz na wszystko co najlepsze. Tak w ciąży byłam ale trwało to prawie dwa lata. Nadzieję nadal mam. Oby mnie nie opuściła.

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Gość Mis_kolorowy napisał:

Monia głowa do góry, każdy z nas ma takie momenty załamania, wiem co czujesz, ale w końcu i do ciebie zawita szczęście ♥️ trzyma kciuki i za starania i za badanie. My też wciąż walczymy, ale nie poddamy się, bo nagroda, która czeka na końcu tej drogi jest tego warta 🤰🤱

Witaj Kochana. Dawno Cie u nas nie było. To prawda. Na pewno walka jest warta tej nagrody. Oby tylko starczyło nam sił. Robiliście jeszcze jakieś badania ? Ja jestem po szczepieniach limfocytami. Może to nas wspomoże.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość Ona 30 napisał:

KasiaF nie dziękuję, przed nami pierwsza wizyta jutro na 12:15 😊

Ona narazie to nie nastawiaj się bardzo na tą wizytę bo po becie widać, że to bardzo wczesna ciąża. Ale najważniejsze, że rośnie 😍

Monia ja w tym cyklu co teraz zaszłam też kompletnie nic nie czułam a jak zrobiłam test ciazowy to szczęka mi opadła bo objawowo miałam zero. Zawsze trzeba mieć nadzieje

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny u mnie 11dc jakos nie nastawiam sie na ten cykl bo mam nocną  zmiane niestety z mężem  bedziemy sie mijac.  Ostatnio kumpela powiedziala mi ze znowu wpadke zaliczyła  a jest niecale 2 miesiace po poronieniu. Az sie wkurzylam jak sie dowiedzialam mam wrazenie ze wszyscy w ciaze zachodza tylko nie ja ..  

Gratuluje II Kreseczek. 

Odnośnik do komentarza

KasiaF wiem że na usg za wiele nie zobaczę, ale martwi mnie czy wynik hcg nie jest zbyt niski, bo licząc od początku ostatniej @ to był by  4tc

Monia doskonale cię rozumiem też miałam wrażenie że wszyscy do okola są w ciąży tylko nie ja, moją bratowa, moja siostra, koleżanka, a nas jakoś bocian omija, aż się udało, co najważniejsze w tym wszystkim w tym cyklu też się mijaliśmy praca na różne zmiany, przytulanki może były z 4 razy w ciągu miesiąca i zaskoczeniem dla mnie było to że zamiast @ pojawiło się brązowe chwilowe plamienie

🙂

Odnośnik do komentarza
Teraz, Gość Ona30 napisał:

KasiaF wiem że na usg za wiele nie zobaczę, ale martwi mnie czy wynik hcg nie jest zbyt niski, bo licząc od początku ostatniej @ to był by  4tc

Monia doskonale cię rozumiem też miałam wrażenie że wszyscy do okola są w ciąży tylko nie ja, moją bratowa, moja siostra, koleżanka, a nas jakoś bocian omija, aż się udało, co najważniejsze w tym wszystkim w tym cyklu też się mijaliśmy praca na różne zmiany, przytulanki może były z 4 razy w ciągu miesiąca i zaskoczeniem dla mnie było to że zamiast @ pojawiło się brązowe chwilowe plamienie

🙂

Zamiast Moni miała być Marzena 🙂

Odnośnik do komentarza
Gość Mis_kolorowy
W dniu 21/2/2021 o 6:58 PM, Gość Monia napisał:

Witaj Kochana. Dawno Cie u nas nie było. To prawda. Na pewno walka jest warta tej nagrody. Oby tylko starczyło nam sił. Robiliście jeszcze jakieś badania ? Ja jestem po szczepieniach limfocytami. Może to nas wspomoże.

Tak, rzadko tu bywam, bo staram się nie nakręcać w trakcie cyklu i jak najmniej myśleć o staraniach, choć monitoring i leki, tego nie ułatwiają, to chociaż na forum się nie nakręcam, ale czasem zaglądam co u was słychać, cieszą mnie każde kolejne podwójne kreski tutaj. Takie historie jak np KasiF dają nadzieję i siłę do walki 😉

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Jest opanowane ♥️ Pamietacie moze jak sie na poczatku lutego pochwalilam dwoma kreskami? Tydzine pozniej trafilam do szpitala bo lekarz zauwazyl krytyczny wzrost glikemii ktora zagrazala ciazy (jestem cukrzykiem) wiec od razu szpital na 6 dni przejscie na insuline i wyregulowanie cukrow... dzis 6+3, wczoraj bylam na usg u swojego lekarze, dzidzia ma 0,5cm i bijące serduszko!!! ♥️ Jestem najszczesliwsza mamą na ziemi ♥️

Odnośnik do komentarza

Ja 3 cykl z luteiną całe szczęście już ostatni chociaż zobaczymy co będzie dalej co lekarz powie. Od 16 do 21 lutego miałam @ tak jak zawsze 6 dni a tu dziś niespodzianka znów coś leci więc nie wiem co jest grane🙄

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny potrzebuje pomocy mam taki mętlik w głowie, że głową mała byłam dziś na wizycie u gin niestety przed wizytą zaczęłam krwawić. Oczywiście przepisała dupka dziś miałam wziąść 4 tabletki i czekać do wieczora, jeśli bym się bardziej rozkrwawila to przestać je brać, jeśli przestanę krwawić to mam brać od jutra 3x1 tabletce. Mianowicie krwawienie się niby zmniejszyło nadal delikatnie krwawie ale krew zrobiła się gestrza (nadal bez skrzepów i innych boleści) myślicie ze nadal mam brać? 

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Gość Ona30 napisał:

Dziewczyny potrzebuje pomocy mam taki mętlik w głowie, że głową mała byłam dziś na wizycie u gin niestety przed wizytą zaczęłam krwawić. Oczywiście przepisała dupka dziś miałam wziąść 4 tabletki i czekać do wieczora, jeśli bym się bardziej rozkrwawila to przestać je brać, jeśli przestanę krwawić to mam brać od jutra 3x1 tabletce. Mianowicie krwawienie się niby zmniejszyło nadal delikatnie krwawie ale krew zrobiła się gestrza (nadal bez skrzepów i innych boleści) myślicie ze nadal mam brać? 

Hej. Ja bym brała, przynajmniej do jutra. Trzymam kciuki za powodzenie 😘

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...