Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, Topmoni napisał:

Witajcie Kochane, jestem tu nowa. 

Mam nielada zagadkę - moje cykle od dłuższego czasu były dość regularne 28/29 dni, a miesiączka od zawsze trwa 5 dni. W tym miesiącu w 23 dniu cyklu dostałam 3 dniowych plamień (nigdy w życiu mi się to wcześniej nie zdarzyło). 2 dni przed planowaną miesiączką zrobiłam test i wyszło to co widać na zdjęciu - z tym że nie był robiony z porannego moczu. Do lekarza lecę dopiero we wtorek, a dziś już 3 dni spóźnienia.. Co o tym myślicie? Pozdrawiam i dziękuję za poradę 

Screenshot_20210124_212516.jpg

Ja widzę cień. Super z gratuluję 😘

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Anna.a napisał:

Jestem już po zmianie lekarza. Teraz chodzę myśle, ze do naprawdę fajnej specjalistki. Robi coś... bo poprzedni lekarz nie robił nic. Znowu umówię się na monitoring. Pewnie znowu dostanie ovitrelle i duphaston (teraz był mój pierwszy cykl z tym zestawem) nie robiłam sobie wielkich nadziei, ale jak @ dziś przyszła to coś we mnie pękło. Zastanawiamy się z mężem czy nie zbadać jego żołnierzy 😄

Anna czytałam o Twojej wizycie u nowej ginekolog i dała Ci sporo leków,ale poza acardem i euthyroxem to właściwie same suplementy. Tak sobie myślę,bo u Ciebie problem z mutacjami był,dobrze sprawdzilam? Czy ta lekarka zna się na problemach immunologii, hematologii etc bo może rzeczywiście warto jeszcze podrazyć te tematy u innego lekarza. Pomysł żeby zbadać nasienie też super. Ja jestem z tych,co uważają że zawsze musi być jakiś powód i trzeba szukać przyczyny. Trzymam kciuki za Ciebie i pozostałe oczekujące! Ps a skąd jesteś?

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Topmoni napisał:

A już myślałam, że zwariowałam widząc to samo.. Na niektórych forach piszą, że tylko kreski zabarwione kolorem dają wynik pozytywny, a te szare są po prostu reakcją testu... Zwątpiłam szczerze mówiąc 

A sprawdzałaś czy kreska jest ciemniejsza po kilku dniach? Ja miałam taki przypadek, ze kreska była, taki ledwie cień, ale nie ciemniała i to faktycznie był błąd testu, cała seria chyba była trefna, bo tylko z danej firmy pokazywały ten cień.

Odnośnik do komentarza

Topmoni ja u siebie nic nie widzę ale może to wina telefonu, nie wiem;) zrobiłabym jednak test z porannego 😉

Dziewczyny czy w też meczycie się z bólami w pachwinie? U mnie 24dc i ja czuje jak mnie tam dosłownie pali  czuje, że moje węzły chłonne są tam powiększone 😕

Odnośnik do komentarza

Topmoni nie ma sensu iść do lekarza zanim zrobisz HCGbeta, bo dopiero gdy jest ona powyżej 1000/1500 to widać cokolwiek na USG. A na teście ze zdjęcia nic nie widzę.

 

 

No a tak poza tym, dziewczynki nie odzywałam się z jakoś czasu nie było :D jestem po potwierdzonej owu, za 12 dni testujemy 🤣

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Gość AsiaT napisał:

A sprawdzałaś czy kreska jest ciemniejsza po kilku dniach? Ja miałam taki przypadek, ze kreska była, taki ledwie cień, ale nie ciemniała i to faktycznie był błąd testu, cała seria chyba była trefna, bo tylko z danej firmy pokazywały ten cień.

Do 10 min po zrobieniu testu byl cień cienia widoczny pod światło, chwilę potem linia zrobiła się bardziej wyraźna, grubsza ale nadal w szarawym odcieniu i taka jest do dziś. Na żywo lepiej widać niż na zdjęciu 

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Gość Bibs napisał:

Anna czytałam o Twojej wizycie u nowej ginekolog i dała Ci sporo leków,ale poza acardem i euthyroxem to właściwie same suplementy. Tak sobie myślę,bo u Ciebie problem z mutacjami był,dobrze sprawdzilam? Czy ta lekarka zna się na problemach immunologii, hematologii etc bo może rzeczywiście warto jeszcze podrazyć te tematy u innego lekarza. Pomysł żeby zbadać nasienie też super. Ja jestem z tych,co uważają że zawsze musi być jakiś powód i trzeba szukać przyczyny. Trzymam kciuki za Ciebie i pozostałe oczekujące! Ps a skąd jesteś?

Jezeli jest problem z mutacjami one raczej nie maja wplywu na zajscie w ciążę,  bardziej na utrzymanie 😉 sama mam mutacje i raz zaszlam po 3 mies , za drugim razem staralismy sie półtorej roku 🙈 

Ale polecam konsultacje z immunologiem lub hematologiem, ja akurat mialam super Pania immunolog , przy staraniach bylam na acardzie ,metylowych b12 i kw foliowym , a w ciąży do tego zastrzyki z heparyny 

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Gość Bibs napisał:

Anna czytałam o Twojej wizycie u nowej ginekolog i dała Ci sporo leków,ale poza acardem i euthyroxem to właściwie same suplementy. Tak sobie myślę,bo u Ciebie problem z mutacjami był,dobrze sprawdzilam? Czy ta lekarka zna się na problemach immunologii, hematologii etc bo może rzeczywiście warto jeszcze podrazyć te tematy u innego lekarza. Pomysł żeby zbadać nasienie też super. Ja jestem z tych,co uważają że zawsze musi być jakiś powód i trzeba szukać przyczyny. Trzymam kciuki za Ciebie i pozostałe oczekujące! Ps a skąd jesteś?

Tak mam MTHFR w heterozygocie oraz PAI 1 w heterozygocie. Nowa ginekolog powiedziała, ze jeżeli zajdę to pomyślimy o wprowadzeniu dodatkowych leków. Póki co nie udaje się dlatego chcemy sprawdzić nasienie męża, może on tez potrzebuje jakies suplementacji czy coś podobnego. a jestem z okolic Bydgoszczy.

06.2016 synek ❤️

05.2019 córcia Aniołek

Odnośnik do komentarza

Hej. Ja testuje za 6 dni, ale nie wiem czy to ma sens, bo brzuch pobolewa okresowo. Po poronieniu to 4 cykl, tyle ze 2 staran. Zaczęłam brac inofem, oby pomógł. Natalia, moze cykl bez stymulacji bedzie szczesliwy.

 

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, 

Dawno mnie tutaj nie było, ale cały czas was poczytuje... 

U mnie biegnie 5 miesiąc z małą i wracamy powoli do starań o drugie... Z jednej strony chciałabym już od razu, z drugiej jeszcze dajemy sobie czas ze staraniami do kwietnia i wtedy zacząć... Nie chcemy robić dużej przerwy, a przy pierwszej ciąży zeszło nam 19 cykli.. I to na wspomaganiu. Nie wiem jak będzie teraz, chociaż nie należałam do szczęśliwych kobiet, które nie mają @ po ciąży i przy kp i mój organizm od razu w 4 tygodnie po  zaczął funkcjonować hahaha więc może być różnie... 

Odnośnik do komentarza
W dniu 3/2/2021 o 12:44 AM, Gość AsiaT napisał:

Hej. Ja testuje za 6 dni, ale nie wiem czy to ma sens, bo brzuch pobolewa okresowo. Po poronieniu to 4 cykl, tyle ze 2 staran. Zaczęłam brac inofem, oby pomógł. Natalia, moze cykl bez stymulacji bedzie szczesliwy.

 

Testowałaś? 🙂

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Natalia napisał:

Testowałaś? 🙂

Tak, przed chwilą, ale tylko po to, żeby wykorzystać ostatni test i więcej nie robić, bo wpadam w paranoję. Test wygląda tak...

https://zapodaj.net/fb16ff61ddfb2.jpg.html

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Gość Marzena napisał:

Czy to jest test firmy BOBO-TEST? Jesli tak to radze ci powtorzyc i kupic inny. Mnie oszukał  kilka razy kreska byla widoczna od razu a poszlam na bete w tym samym dniu i ujemna. 

Oczywiscie zycze zeby u ciebie to jednak byly prawdziwe II kreseczki 🤞 

Tak. Na razie tak czy inaczej podchodze do tego na chlodno. W tamtym cyklu testy innej firmy mnie oszukały.  Nadal czuje sie okresowo. Na bede na razie miala możliwości bety. Za kilka dni powtorze test.

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Gość AsiaT napisał:

Tak. Na razie tak czy inaczej podchodze do tego na chlodno. W tamtym cyklu testy innej firmy mnie oszukały.  Nadal czuje sie okresowo. Na bede na razie miala możliwości bety. Za kilka dni powtorze test.

Chociaż przedwczoraj robiłam identyczny test, to była biel wizira.

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Gość AsiaT napisał:

Tak. Na razie tak czy inaczej podchodze do tego na chlodno. W tamtym cyklu testy innej firmy mnie oszukały.  Nadal czuje sie okresowo. Na bede na razie miala możliwości bety. Za kilka dni powtorze test.

 

6 minut temu, Gość AsiaT napisał:

Chociaż przedwczoraj robiłam identyczny test, to była biel wizira.

Ja tylko mowie jak bylo u mnie a robilam tych testów chyba ze 3 albo 4 i na kazdym byla kreseczka odrazu. Mam nadzieje ze u Ciebie  bedzie inaczej i ta kreseczka bedzie ciemniec.  Szkoda ze nie możesz  zrobic bety to by wszystko wyjasnilo. Ale i tak trzymam kciuki 🤞

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Gość Marzena napisał:

 

Ja tylko mowie jak bylo u mnie a robilam tych testów chyba ze 3 albo 4 i na kazdym byla kreseczka odrazu. Mam nadzieje ze u Ciebie  bedzie inaczej i ta kreseczka bedzie ciemniec.  Szkoda ze nie możesz  zrobic bety to by wszystko wyjasnilo. Ale i tak trzymam kciuki 🤞

Dzięki 🥰

Odnośnik do komentarza

Cześć wszystkim😉 mam pytanko czy któraś z was miala moze podobną sytuację? 

Na wstępnie zaznacze jestem 7 miesięcy po porodzi oraz karmie piersią, pierwszą miesiączkę dostala od razu po po porodzie i tak co miesiąc do teraz.

Otóż 10 stycznia dostałam miesiączkę, która trwała 5 dni po ciąży skróciła się o dwa dni nawet mi to odpowiada 😅 12dc czyli 21 stycznia mialam owulacje tak pokazał mi test owulacyjny, których mialam parę jeszcze oczywiście z dobra data ważności. Dwa dni wcześniej kochałam się z mężem bez zabezpieczenia, a dziś jest 30dc i ciągle  plamie albo bardziej brudze na brązowo.. wczoraj wieczorem zrobiłam test owulacyjny i bach pozytywny tak przynajmniej wyglada. Brzuch pobolewał delikatnie, a teraz kompletnie nic. W ciąży musiałam zażywać tabletki na tarczyce i nie kazali mi przestawac po ciąży ich brać No wiec ciągle je biorę ale mniejsza dawkę czy któraś miala podobnie i moze powiedzieć co robić. Mieszkam za granica do lekarza ciężko tymbardzije mąż pracuje od rana do wieczora ja z małą.

Zdjęcie z wczoraj wieczorem 29dc.

https://ibb.co/bs5SSsW

Odnośnik do komentarza

AsiaT trzymam kciuki 😘

Bibi przede wszystkim powinnaś zbadać tarczyce. W ciąży dużo kobiet bierze leki na tarczyce a później wraca to do stanu sprzed ciąży. Nie kontrolując jej a biorąc dalej leki mogłaś przejść np z niedoczynności w nadczynność itd. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...