Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Beta spadła do 3,4 

Natomiast progesteron wyniósł  0,89 

kobiety nieciężarne:

Środkowa faza folikularna: 0,31-1,52

Środkowa faza lutealna: 5,16-18,56

Kobiety po menopauzie (bez terapii hormonalnej): 0,00-0,78 

Ciąża:Pierwszy trymestr: 4,73-50,74

Drugi trymestr: 19,41-45,30

Odnośnik do komentarza
W dniu 22/2/2021 o 2:33 PM, Gość Marzena napisał:

Hej dziewczyny u mnie 11dc jakos nie nastawiam sie na ten cykl bo mam nocną  zmiane niestety z mężem  bedziemy sie mijac.  Ostatnio kumpela powiedziala mi ze znowu wpadke zaliczyła  a jest niecale 2 miesiace po poronieniu. Az sie wkurzylam jak sie dowiedzialam mam wrazenie ze wszyscy w ciaze zachodza tylko nie ja ..  

Gratuluje II Kreseczek. 

Marzena ja tak samo. Mam takie same wrażenie. W moim otoczeniu nadal koleżanki, siostry cioteczne , kuzynki zachodza w ciążę. Tylko ja nie. I na prawdę tak jest ;( w pracy teraz są dwie koleżanki w ciąży. Kuzynka też. I dziś się dowiedziałam że kolejna też w ciąży z drugim dzieckiem. Jest mi tak przykro że się popłakałam aż. 

Kasia nadzieja mnie jeszcze nie opuściła. Chodz nie ukrywam że mi ciężko. Nie potrafię się pogodzić z tym że się ciągle nie udaje. Nie wyobrażam sobie życia bez dziecka. Nie umiem przestać o tym myśleć. Pomimo pracy,  budowy domu. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Ona30 napisał:

Beta spadła do 3,4 

Natomiast progesteron wyniósł  0,89 

kobiety nieciężarne:

Środkowa faza folikularna: 0,31-1,52

Środkowa faza lutealna: 5,16-18,56

Kobiety po menopauzie (bez terapii hormonalnej): 0,00-0,78 

Ciąża:Pierwszy trymestr: 4,73-50,74

Drugi trymestr: 19,41-45,30

Progesteron malutki ;(

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Gość Ona 30 napisał:

Monia w poniedziałek mam wizytę u gin, zobaczymy czy się oczyściłam i co mi powie, psychicznie nastawiam się na kolejne starania 

Może poproś od razu o progesteron warto brać po owu. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Marzenaa napisał:

Dzisiejszy test owulacyjny to juz chyba pozytyw co? Kiedy dzialac ? 

Screenshot_20210226-200017_Gallery.jpg

Chyba to nie pozytywny. Ta druga kreska musi być tak samo czerwona jak pierwsza. Rob dalej. A najlepiej nie rób i działaj 😄

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Gość Monia napisał:

Chyba to nie pozytywny. Ta druga kreska musi być tak samo czerwona jak pierwsza. Rob dalej. A najlepiej nie rób i działaj 😄

Kurcze po twojej wypowiedzi az przeczytałam instrukcje . I to jest pozytyw bo ta bardzo czerwona kreska to testowa a ta blada to kontrolna. Dzieki za wypowiedz.

Odnośnik do komentarza
58 minut temu, Gość Marzena napisał:

Kurcze po twojej wypowiedzi az przeczytałam instrukcje . I to jest pozytyw bo ta bardzo czerwona kreska to testowa a ta blada to kontrolna. Dzieki za wypowiedz.

A no to jak najbardziej :)

działajcie. Trzymam kciuki!

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny dawno mnie tu nie było, nie byłam w stanie, rozbiłam się. 22.06 miałam wizytę u lekarza żeby potwierdzić ciąże. I na wizycie byłam, po wizycie przyjechałam do domu i okazało się że plamie. Dzwoniłam do lekarza kazał leżeć i jeśli to tylko plamienie i nie ma skrzepów to leżeć 23.06 przeleżałam, 24.06 dostałam mocnego krwawienia i pojechałam na SOR. Przyjęli mnie na oddział, zaraz po przyjęciu w ubikacji widziałam że to już koniec. Później badanie i było tylko miejsce po pęcherzyku a pęcherzyka brak. 26 zabieg łyżeczkowania i dochodzenie do siebie. Od zabiegu ciągle mam jakieś problemy, tu jakieś drobne plamienie po stosunku ty coś pobolewa. Ahhhh mam już dość. A już tyle czasu minęło. Nawet nie wiem czy chce się starać, kochamy się jak mamy ochotę, specjalnie się nie staramy co będzie to będzie uda się to się uda, a jednak każdy miesiąc jest trudny, miesiączka to kolejne rozczarowanie. Przed moim udaje że mnie to nie rusza ale jednak jest inaczej. W tym cyklu miałam wg kalendarza 18 mieć owulację i 18 się kochaliśmy po dłuższej przerwie tak że znowu jakieś mini plamienie się pojawiło, po 30 min już nie było nic. Ale jednak stresuje mnie to. Od kilku dni bolą mnie piersi i brzuch i dół pleców no i bardziej lewy jajnik. Ale chyba nie mam nadzieji 😒

Wszystko jakoś mam ostatnio na nie... 

Odnośnik do komentarza

Kinia niestety stratą ciąży pozostawia rysę w głowie kobiety i to nie tylko na czas starań ale i później przy kolejnej ciąży, bo towarzyszy nam ogromny strach o nią... Czy byłaś u lekarza na kontroli po łyżeczkowaniu? Konsultowałaś te Plamienia? Warto byłoby żeby dobry lekarz się na ten temat wypowiedział. 

Mimo wszystko mam nadzieję, że zaświeci w końcu słoneczko u Ciebie 💖 Trzymam mocno kciuki, za szczęśliwy cykl 😘

Odnośnik do komentarza

Teraz muszę iść znowu do lekarza ale jakoś nie umie się wybrać, chodzę do prywatnej kliniki każda wizyta 170 zł 😒 nigdy nie miałam żadnych problemów z moimi drogami rodnymi, syn był w sumie po 2 może cyklu jak się zdecydowaliśmy z byłym mężem dopiero po łyżeczkowaniu jakieś dziwne akcje się odwalają. Mój mąż powiedział że to ostatnio była jego wina bo sam poczuł że za mocno, ale ja nawet teraz to boję się z nim w ogóle kochać żeby znowu jakieś plamienie nie było, a tak to dziecka nie zrobimy 🙈

Odnośnik do komentarza

Kinia na spokojnie a wszystko będzie dobrze 😁

Ja jestem już po wizycie kontrolnej fakt że w innym gabinecie ale jednek, ginka bardzo miła, nie tak jak poprzedniej wizycie, mianowicie organizm sam się oczyścił, po poronieniu biomechanicznym możemy starac się od razu, ale zleciła badania tarczycy więc od razu po wyjściu pojechałam do laboratorium, wyniki mają być jeszcze dziś, jeśli chodzi o progesteron to od razu powiedziała że jest marny i dupek zostaje ze mną na 3 miesiące a potem zobaczymy może i na kolejne 3 

Odnośnik do komentarza

Ostatnio trochę targają mną sprzeczne emocje 😒 z jednej strony bardzo chcę być w ciąży a z drugiej strony boję się w niej być. Żeby znowu nie skończyło się tak jak ostatnio. Chyba już sama nie wiem czego chcę 🤦🏼‍♀️ dzisiaj jeszcze czeka mnie nie przespana noc, mój młody (9 lat) od paru godzin wymiotuje. Ja już ledwo żywa, strasznie mnie od paru dni dół pleców boli. Masakra a jutro na 18-6.00 do pracy. Jak nie prześpię się w dzień to ciężko będzie 😒

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny. U mnie dzisiaj 31 dc i już czuje ze bedzie @ 😞

Nawet nie testuje bo bez sensu. Niby czułam od początku ze nic z tego ale nadzieję miałam ;( już nie wiem co mam robić. Już przeszliśmy  wszystko. Teraz to in vitro zostaje. Ale to tez nie wiem czy jest sens skoro jedna ciąża była. Na takim samym zestawie jestem ciągle. Pęcherzyki są idealne po aromku. Już nikt nie ma na mnie pomysłu 😞

Odnośnik do komentarza

Monia może nie rezygnuj tak szybko z upragnionego dziecka, czasem zdarzają się gorsze dni ale emocje nie są dobrym doradcą 😉

Mam pytanie do dziewczyn które biorą lub brały dupka, moja gin kazała brać od 16 do 21 dc i tak się zastanawiam czy dobrze zrobię odstawiając go tak szybko 🤔

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, Gość Ona30 napisał:

Monia może nie rezygnuj tak szybko z upragnionego dziecka, czasem zdarzają się gorsze dni ale emocje nie są dobrym doradcą 😉

Mam pytanie do dziewczyn które biorą lub brały dupka, moja gin kazała brać od 16 do 21 dc i tak się zastanawiam czy dobrze zrobię odstawiając go tak szybko 🤔

Ja brałam od 16 dc przez 10 dni, potem przerwa na krwawienie miesiączkowe. 

Odnośnik do komentarza
Gość Natalia

Hej dziewczyny 🙂 trochę mnie tutaj nie było ale to dlatego że nie ma się czym chwalić. Po 3ch cyklach z clo zmieniłam ginekologa bo miałam wrażenie, że chodzę do poprzedniej po to żeby jej tylko płacić, a nie się leczyć. Nowy na pierwzej wizycie odstawił clo i dał mi skierowanie na HSG miałam je w poprzednim cyklu trochę źle zniosłam i trochę się nacierpiałam po ale czego się nie robi dla ⏸ Z ginekologiem umowa była taka że jeżeli okaże się że były niedrożne to zostaje jeszcze pod jego opieką, a jak drożne to nie marnujemy czasu i kieruje mnie do kliniki. I tak oto za tydzień mam wizytę w klinice. Ten cykl też bez stymulacji ale chyba dzięki temu odpoczęłam psychicznie.  Pozbierałam się i zaczynam walczyć dalej 😉 

Monia -  nie poddajemy się!! Wszystko będzie dobrze.. musi być! 

Ona30- mi gin dupka przepisał od 16dc i mam brać przez 10dni.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...