Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Zrobilam tes 2 dni przed okresem i wyszla taka kreska strasznie sie boje ze to bedzie biochemiczna.  Pomocy jak uspokoic glowe . A mialam dac sobie spokoj z testami przed @ ale tak mnie piersi bola ze szok

Screenshot_20210311-050106_Gallery.jpg

30.08.2019- 28 tydz Aniołek K👼

05.12.2020 - ciąża biochemiczna👼

17.04.2021-9tydz. Aniołek 👼 

03.03.2022- Syn Nasz Cud F 👶

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Marzenaa napisał:

Zrobilam tes 2 dni przed okresem i wyszla taka kreska strasznie sie boje ze to bedzie biochemiczna.  Pomocy jak uspokoic glowe . A mialam dac sobie spokoj z testami przed @ ale tak mnie piersi bola ze szok

Screenshot_20210311-050106_Gallery.jpg

Gratulacje 😘😘

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Marzenaa napisał:

Zrobilam tes 2 dni przed okresem i wyszla taka kreska strasznie sie boje ze to bedzie biochemiczna.  Pomocy jak uspokoic glowe . A mialam dac sobie spokoj z testami przed @ ale tak mnie piersi bola ze szok

Screenshot_20210311-050106_Gallery.jpg

O jaka niespodzianka. Lubię takie 🙂 😀 no domyślam się że strach i stres ogromny,  zapewne łatwo sie mówi ale weź głębokie oddechy i na spokojnie. Po cichu gratuluję 💪

 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Marzenaa napisał:

Zrobilam tes 2 dni przed okresem i wyszla taka kreska strasznie sie boje ze to bedzie biochemiczna.  Pomocy jak uspokoic glowe . A mialam dac sobie spokoj z testami przed @ ale tak mnie piersi bola ze szok

Screenshot_20210311-050106_Gallery.jpg

Napewno boisz się przedwcześnie cieszyć, bo zawsze z tyłu głowy jest ta czarna myśl. Ale juz jest dobrze, połowa sukcesu osiągnięta. Zapewne sporo kobiet na forum kibicuje Ci aby wszystko było dobrze. Ja polecam Tobie dużo odpoczynku, kiedy tylko możesz, i progesteron, najlepiej luteinę 200x3, wit.d3 w dużej dawce i b12 najlepiej metylową formę.

We wrześniu czułam dokładnie to co Ty, wiesz co mi pomogło? Modlitwa. Na codzień nie śpieszno mi do takiej formy 😉 Ale polecam z całego serca Modlitwę pompejańską! Zajęłam głowę, nie czułam napewno takiej niemocy. W między czasie robilam bety, czasem przyrosty nie były prawidlowe ale modliłam się (modlitwa trwa 54 dni 🙂 ) ii czekałam. Udało się. Trzymam mocno za Ciebie kciuki

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Anna.a napisał:

Marzenaa kochana trzymam kciuki ✊🏻 Z całego serca Ci kibicuje żeby tym razem było inaczej. Wierze, ze teraz będzie dobrze. 
Może jak będziesz badać betę to przy okazji progesteron ? 
 

🍀🍀🍀

Tak chce wlasnie zrobic zbadac to i to ale jestem zla bo pracuje do 14 i laboratorium o tej godzinie pozamykane  zostaje mi czekac do soboty 😔  boje sie ze  do soboty juz bedzie po wszystkim 😔

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Gość Marzena napisał:

Tak chce wlasnie zrobic zbadac to i to ale jestem zla bo pracuje do 14 i laboratorium o tej godzinie pozamykane  zostaje mi czekac do soboty 😔  boje sie ze  do soboty juz bedzie po wszystkim 😔

A ja wierze, ze NIE będzie. Musi już teraz być dobrze! 

06.2016 synek ❤️

05.2019 córcia Aniołek

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Gość Nota83 napisał:

Napewno boisz się przedwcześnie cieszyć, bo zawsze z tyłu głowy jest ta czarna myśl. Ale juz jest dobrze, połowa sukcesu osiągnięta. Zapewne sporo kobiet na forum kibicuje Ci aby wszystko było dobrze. Ja polecam Tobie dużo odpoczynku, kiedy tylko możesz, i progesteron, najlepiej luteinę 200x3, wit.d3 w dużej dawce i b12 najlepiej metylową formę.

We wrześniu czułam dokładnie to co Ty, wiesz co mi pomogło? Modlitwa. Na codzień nie śpieszno mi do takiej formy 😉 Ale polecam z całego serca Modlitwę pompejańską! Zajęłam głowę, nie czułam napewno takiej niemocy. W między czasie robilam bety, czasem przyrosty nie były prawidlowe ale modliłam się (modlitwa trwa 54 dni 🙂 ) ii czekałam. Udało się. Trzymam mocno za Ciebie kciuki

Witaj nota83, jak się macie z maleństwem ? Głowa już spokojniejsza? Buziaki 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Marzena napisał:

Tak chce wlasnie zrobic zbadac to i to ale jestem zla bo pracuje do 14 i laboratorium o tej godzinie pozamykane  zostaje mi czekac do soboty 😔  boje sie ze  do soboty juz bedzie po wszystkim 😔

A masz w domu progesteron ? Możesz sobie brać. To może pomóc. I będziesz spokojniejsza 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Monia napisał:

Witaj nota83, jak się macie z maleństwem ? Głowa już spokojniejsza? Buziaki 

Hejka. A nie najgorzej, dziękuje. Z dzieciaczkiem ok, przeskoczyłam już chyba newralgiczny okres, chociaż obawa jakaś jest przez cały czas. 

A Ty bierzesz luteinkę? Czarnuszkę? Ananasa świeżego wcinasz? Wit.b12 i d3? Ja tu zaglądam i czekam aż "wpadniesz" 😉😁😘

Odnośnik do komentarza
W dniu 11/3/2021 o 5:05 AM, Marzenaa napisał:

Zrobilam tes 2 dni przed okresem i wyszla taka kreska strasznie sie boje ze to bedzie biochemiczna.  Pomocy jak uspokoic glowe . A mialam dac sobie spokoj z testami przed @ ale tak mnie piersi bola ze szok

Screenshot_20210311-050106_Gallery.jpg

Najszczersze gratulacje 😘 Zarazaj 😘

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny  dziekuje za wsparcie czekam jak na szpilkach  do jutra oby tym razem sie udało.  

A co do progesteronu  to niewiem czy moge sobie tak brac bez konsultacji z gin .  Bo on mi nie kazal nic brac.

Jeśli  jutro wyjdzie za niski to napisze do gin. 

Ona30  trzymam kciuki za ciebie. My wspolzylismi w dzien pozytywnego  testu i 2 dni po i sie chyba udalo mam nadzieje ze tez dzialaliscie🤞🤞🤞🤞😍

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Gość Nota83 napisał:

Hejka. A nie najgorzej, dziękuje. Z dzieciaczkiem ok, przeskoczyłam już chyba newralgiczny okres, chociaż obawa jakaś jest przez cały czas. 

A Ty bierzesz luteinkę? Czarnuszkę? Ananasa świeżego wcinasz? Wit.b12 i d3? Ja tu zaglądam i czekam aż "wpadniesz" 😉😁😘

Hehe dzięki Kochana 😘 ja biorę wszystko polecane tu na forum 😄 mężowi od dwóch miesięcy dodatkowo daje maca i l arginine. Do tego oczywiście też d3 b12 kwas foliowy. Wiesiołka. Czarnuszke. Siemie. Sama też biorę. I jeszcze pije inozytol. Dha. Jod. Cały dzień tylko suplementy łykam 🙂

Cieszę się że u Was dobrze 😘 😗 Ty i KasiaF jesteście tu moją nadzieja od początku. 

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich.

Okres ciąży i narodziny dziecka dla większości z nas wiąże się z ogromną radością i oczekiwaniem na ukochane dziecko. Niestety nie jest tak w każdym przypadku. Jeśli u którejś z Pań okazałoby się podczas ciąży, że dzieciątko urodzi się ciężko chore zachęcamy do skorzystania z pomocy Hospicjum Perinatalnego, Stacjonarnego lub Domowego w Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie. Więcej o formach pomocy z naszej strony można poczytać na naszej stronie internetowej. Nasza fundacja funkcjonuje w dużej mierze dzięki darczyńcom, stąd chcemy prosić i Was o wsparcie i oddanie 1% podatku właśnie dla nas. KRS: 0000265120. Pomagaj razem z nami tym, którzy najbardziej tego potrzebują!

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny . Mogłybyście mi pomoc ?:) otóż 20 lutego miałam ostatni seks i myślałam ze to już dni niepłodne bo to był 20 dzień cyklu .... 6 dni później miałam dostać miesiączkę ale nadal jej nie ma . Od stosunku minęło 16 dni , wczoraj zrobiłam test i wyszedł cień cienia, bo chhba to kreska testowa przebija   https://zapodaj.net/d67619662c205.jpg.html . Co myślicie ?caly czas czuje się przedokresowo . Jestem opuchnięta , czuje kłucie jajników i ból piersi . 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Katja napisał:

Hej dziewczyny . Mogłybyście mi pomoc ?:) otóż 20 lutego miałam ostatni seks i myślałam ze to już dni niepłodne bo to był 20 dzień cyklu .... 6 dni później miałam dostać miesiączkę ale nadal jej nie ma . Od stosunku minęło 16 dni , wczoraj zrobiłam test i wyszedł cień cienia, bo chhba to kreska testowa przebija   https://zapodaj.net/d67619662c205.jpg.html . Co myślicie ?caly czas czuje się przedokresowo . Jestem opuchnięta , czuje kłucie jajników i ból piersi . 

Idz na bete bedziesz miec pewnosc  w 100%.  Cos tam przebija na tescie .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...