Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
gooosia271

Czekające na 2 kreseczki REAKTYWACJA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Monia
5 godzin temu, Gość KasiaF napisał:

Marzena na gardło polecam tandum verde forte do psikania. Stosowałam będąc w ciąży, lekarz pozwolił. 

My się dowiedzielismy dzisiaj o śmierci kuzyna męża.... Chłopak 34lata, w naszym wieku... Strasznie nami to wstrząsnęło. Niby wiedzieliśmy, że może tak być bo miał zdiagnozowany nowotwór w październiku ale i tak tragedia okropna.... 

O masakra bardzo mi przykro:( taki młody człowiek. Okropna to choroba 😞

Ona30 jak już wiesz ze negatywna to odstaw duphaston żeby Ci nie opóźnił @

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ona30

Monia tak zrobię, najwyżej jak @ się nie zjawi to powtórzę test, kurcze chyba faktycznie mnie coś rozkłada bo z reguły jestem z tych "nisko temperaturowych" a po 18 zaczęło robić mi się gorąco, temperatura podwyższona o 5 kresek do tego czerwone poliki 😔

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Niecierpliwa

Cześć kobietki piszę tutaj ponieważ mam problem jestem 9dni po owulacji moje cykle wynoszą 32 dni. Okres mam mieć w sobotę ale dziś nie wytrzymałam zrobiłam test z krwi który wyszedł negatywnie. Czy wynik jest wiarygodny ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marzenaa
11 minut temu, Gość Niecierpliwa napisał:

Cześć kobietki piszę tutaj ponieważ mam problem jestem 9dni po owulacji moje cykle wynoszą 32 dni. Okres mam mieć w sobotę ale dziś nie wytrzymałam zrobiłam test z krwi który wyszedł negatywnie. Czy wynik jest wiarygodny ? 

9 dni to bardzo szybko . Bardziej wiarygodny jest test kolo 12dpo . Nigdy niewiadomo kiedy dochodzi do zagnieżdzenia  moze to byc nawet w 14dniupo . 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ona30

Hej kochane co tam u was? 

U mnie nic nie zwiastuje nadejścia szanownej @ ale liczę się z tym że może się opóźnić bo dopadło mnie przeziębienie dobrze ze tylko katar i ból gardła bo normalnie mogę funkcjonować 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monia
3 godziny temu, Gość Ona30 napisał:

Hej kochane co tam u was? 

U mnie nic nie zwiastuje nadejścia szanownej @ ale liczę się z tym że może się opóźnić bo dopadło mnie przeziębienie dobrze ze tylko katar i ból gardła bo normalnie mogę funkcjonować 

Ja jestem 7 dni po owu. A przynajmniej tak mi się wydaje. Tak sobie myślę że jak teraz sie znowu nie uda to może powinnam pójść na histeroskopie ? Byłam rok temu. Ale może warto to powtórzyć? Myślicie że to może narastać ? Niby lekarz wtedy mówił że nie powinno. Ale cholera wie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kludi

Ja cały czas czekam na @, już dwa dni spóźnienia, cały czas tylko niewielkie plamienie. Wizytę u lekarza mam we wtorek, chciałabym wiedzieć co jest nie tak i rozpocząć kolejny cykl starań. Niecierpliwa- trzymam kciuki! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ona30

Klaudi rozumiem cię, a te plamienia już Ci się zdarzały?  Ja miałam jakiś czas temu też tak że w jednym cyklu był @ była słabsza i trwało to tylko 3 dni zamiast 5, gin stwierdził ze czasem tak się zdarza 🙄

Niecierpliwa ja widzę 😁

Macie może jakiś sprawdzony sposób na katar. Już mam nos jak u Rudolfa a trzeba iść do pracy 🙈

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marzena
1 godzinę temu, Gość Niecierpliwa napisał:

Zrobiłam test o czułości 10mlu okres mam mieć za 2 dni, czy też widzicie ten cień kreseczki?

https://zapodaj.net/d24759e2eff2d.jpg.html

Cos przebija lec na bete jesli mozesz albo powtorz test za 2 dni .

Ona30 a ty jak tam mialas chyba testowac? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ona30

Marzena wczoraj robiłam test i jedna kreska, teraz sobie poczekam jak nie przyjdzie małpiszon to zrobię w sobotę lub niedzielę 😁

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kludi

Pierwszy raz zdarzyło mi się coś takiego. I trwa zdecydowanie za długo, ponad tydzień. 
Niecierpliwa- ja tez widzę ewidentny cień 🙂

Ona30- na katar polecam otrivin 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Niecierpliwa

Dziś kreseczka bardziej wyraźna nie muszę się wpatrywać w test aby ją zobaczyć, szkoda że aparat nie chce tego tak uwiecznić 

http://a19ff6d3b882.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Niecierpliwa

Poradzicie mi coś? Mam w domu elektroniczny test chciałabym go jutro zrobić jest o czułości 25mlu, jak myślicie wykryje ciążę? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marzena

Testy paskowe mają czułość 10mlu, mam jeszcze jeden w domu, termin miesiączki przypada jutro, a test z krwi najwcześniej mogę zrobić w poniedziałek 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Niecierpliwa
Teraz, Gość Marzena napisał:

Testy paskowe mają czułość 10mlu, mam jeszcze jeden w domu, termin miesiączki przypada jutro, a test z krwi najwcześniej mogę zrobić w poniedziałek 

Przepraszam ale coś mi telefon namieszał 😕

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marzenaa

Jesli test o czulosci 10  daje taką  slaba kreseczke to moim zdaniem ten o czułości  25 moze nie wyjść bo mozesz miec jeszcze za male stezenie  hormonu w moczu . Ale to tylko moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość AsiaT
38 minut temu, Gość Niecierpliwa napisał:

Poradzicie mi coś? Mam w domu elektroniczny test chciałabym go jutro zrobić jest o czułości 25mlu, jak myślicie wykryje ciążę? 

A ja bym robiła już dziś. Jezeli to Cleablue, to są najlepsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Niecierpliwa
3 minuty temu, Gość AsiaT napisał:

A ja bym robiła już dziś. Jezeli to Cleablue, to są najlepsze.

Tak to jest ten test 🙂 tylko czy wyjdzie wynik prawidłowy, dużo piłam od rana bo jakoś mam tak sucho w ustach 😕

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość AsiaT
Godzinę temu, Gość Niecierpliwa napisał:

Tak to jest ten test 🙂 tylko czy wyjdzie wynik prawidłowy, dużo piłam od rana bo jakoś mam tak sucho w ustach 😕

Mi wyszedł 2 dni przed okresem, w połowie dnia. Zrobiłam z głupa, bo kompletnie nie spodziewalam się ciąży. Teraz syn ma 15 msc, więc nie mylił się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Niecierpliwa
5 minut temu, Gość AsiaT napisał:

Mi wyszedł 2 dni przed okresem, w połowie dnia. Zrobiłam z głupa, bo kompletnie nie spodziewalam się ciąży. Teraz syn ma 15 msc, więc nie mylił się.

Jak długo wytrzymała Ci bateria w nim? Tzn jak długo pokazywał się wynik 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość AsiaT
4 minuty temu, Gość Niecierpliwa napisał:

Jak długo wytrzymała Ci bateria w nim? Tzn jak długo pokazywał się wynik 🙂

Szczerze, to nie pamiętam dokładnie, ale wyrzuciłam go niedługo przed porodem i nadal był wynik. Trzymałam długo, bo wrzuciłam do szafki i tak leżał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...