Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
gooosia271

Czekające na 2 kreseczki REAKTYWACJA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marzena
13 godzin temu, Gość Ona30 napisał:

Dziewczyny rośnijcie dalej zdrowo 😘

Marzena ty kiedy masz w planach sięgnąć po test? Ja koło 20/21 marca 

No na 13.03 mam termin @ wiec wtedy mam zamiar testowac. chodz ostatnio test w ciazy biochemicznej wyszedl mi 3lub 4 dni wczesniej troche mnie kusi szybciej ale boję sie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ona30

Marzena Zawsze możesz powtórzyć w dniu @, u mnie test w ciąży biomechanicznej pozytywny wyszedł w dniu @ ale to była bardzo bladziutka kreska, mimo że w domu mam zapas testów to jednak pojadę na betę 20 marca 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byłam na monitoringu. Pęcherzyk nie pękł. Zastrzyk z Ovitrelle przed chwila zrobiony 🙂 a potem duphaston na 10 dni 🙂 

06.2016 synek ❤️

05.2019 córcia Aniołek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ona30

@Anna.a też masz cykl z dupkiem 😁, u mnie raczej w tym cyklu nic nie będzie, testy owu nadal negatywne, śluzu płodnego brak... Dobrze że od jutra wracam do pracy człowiek przestanie myśleć o tym wszystkim 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marzena
2 godziny temu, Anna.a napisał:

Byłam na monitoringu. Pęcherzyk nie pękł. Zastrzyk z Ovitrelle przed chwila zrobiony 🙂 a potem duphaston na 10 dni 🙂 

Trzynam kciuki za owocne starania😁

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marzena
8 godzin temu, Gość Ona30 napisał:

Marzena Zawsze możesz powtórzyć w dniu @, u mnie test w ciąży biomechanicznej pozytywny wyszedł w dniu @ ale to była bardzo bladziutka kreska, mimo że w domu mam zapas testów to jednak pojadę na betę 20 marca 

Powiem ci ze mnie kusi bo dzisiaj piersi mnie zaczęły bolec haha ale musze byc dzielna i czekam do terminu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ona30
28 minut temu, Gość Marzena napisał:

Powiem ci ze mnie kusi bo dzisiaj piersi mnie zaczęły bolec haha ale musze byc dzielna i czekam do terminu

W takim razie czekamy z tobą i trzymamy mocno kciukasy 😁

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Gość Marzena napisał:

✊🏻✊🏻✊🏻🍀

06.2016 synek ❤️

05.2019 córcia Aniołek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość KasiaF

Ania szalej Kobietko teraz 🤩

Marzena 😘

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyny zmagam się z problemem nadmiernie wypadających włosów. Byłam z u trychologa, dostałam m.in. zalecenie żeby zbadać krew. I wynik żelaza jest straszny. NORMA 37-145,  a ja mam 152. Nie wiem co z tym zrobić. Nie suplementuje żelaza. Oczywiście to może tez być problem z wypadającymi włosami i z płodnością 😞 

06.2016 synek ❤️

05.2019 córcia Aniołek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ona 30
Godzinę temu, Anna.a napisał:

Dziewczyny zmagam się z problemem nadmiernie wypadających włosów. Byłam z u trychologa, dostałam m.in. zalecenie żeby zbadać krew. I wynik żelaza jest straszny. NORMA 37-145,  a ja mam 152. Nie wiem co z tym zrobić. Nie suplementuje żelaza. Oczywiście to może tez być problem z wypadającymi włosami i z płodnością 😞 

Mi gin powiedziała aby dodawać sobie łyżkę stołową oleju lniane go do sałatek jest bogate w żelazo, lub siemie lniane do sosów, zup, ja akurat dodawałam do koktajli, co zaskoczyło moja gin, więc może spróbuj ☺️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość AsiaT

Hej. Rano miała być @, bo u mnie jak w zegarku, co 28 dni. Test z około 19. Widać? Na początku cień był mniej widoczny, ale wraz z wysychaniem ciut bardziej. Co sądzicie?https://zapodaj.net/8d59465bbff32.jpg.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość KasiaF

AsiaT pewnie ze widać. Idź najlepiej na bete Kochana, będziesz miała jasność sytuacji. Trzymam kciuki 😘

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ona30

Asia ja też widzę ta kreskę ☺️

Hej dziewczyny u mnie dziś 16dc zaczynam brac dupka, testy owu wciąż wychodzą negatywnie, pewnie cykl bezowulacyjny 🙄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monia
1 godzinę temu, Gość Ona30 napisał:

Asia ja też widzę ta kreskę ☺️

Hej dziewczyny u mnie dziś 16dc zaczynam brac dupka, testy owu wciąż wychodzą negatywnie, pewnie cykl bezowulacyjny 🙄

A może się przesunęła ?

Duphaston ją zablokuje jeżeli jeszcze jej nie było. Ja bym nie brała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monia
12 godzin temu, Gość AsiaT napisał:

Hej. Rano miała być @, bo u mnie jak w zegarku, co 28 dni. Test z około 19. Widać? Na początku cień był mniej widoczny, ale wraz z wysychaniem ciut bardziej. Co sądzicie?https://zapodaj.net/8d59465bbff32.jpg.html

Widać Widać 🙂 po cichu gratuluję 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość AsiaT

@ przyszła. Ostatni raz robiłam test przed okresem lub w dniu jego nadejscia. Tylko nerwy i zawod. Czytam i czytam ten madry Internet, podobno ciaze biochemiczne to mega duzy odsetek. Mimo to chyba czas na jakies badania pod katem tego czy nie mam problemow z utrzymaniem ciazy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ona30

Ja teraz miałam ciążę biomechaniczną poronienie nastąpiło 23 lutego, zrób badanie progesteronu może tu leży problem bo nie może się zagnieździć. U mnie niestety tak było 😔

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość AsiaT
6 minut temu, Gość Ona30 napisał:

Ja teraz miałam ciążę biomechaniczną poronienie nastąpiło 23 lutego, zrób badanie progesteronu może tu leży problem bo nie może się zagnieździć. U mnie niestety tak było 😔

Zrobie. Ma znaczenie w ktorym dniu cyklu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ona30
3 minuty temu, Gość AsiaT napisał:

Zrobie. Ma znaczenie w ktorym dniu cyklu?

Ja badałam razem z B-hcg w 2dniu po poronieniu, gdzieś słyszałam że powinno się go badać 7dni przed @

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość AsiaT
Godzinę temu, Gość KasiaF napisał:

AsiaT badałaś tarczyce? 

Ost nie, ale w udanej ciąży tak i było ok, poza kilkutygodniowym epizodem że zbyt wysokim TSH, ale Endo powiedział, ze to się zdarza, pozostałe wskaźniki byly w porządku. Chodzi mi o ft3 i 4. Chyba powinnam. Mi ogólnie bardzo ciężko przytyć... Może jest coś na rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość AsiaT

Niskie tsh miałam, przepraszam, zdenerwowana jestem tym wszystkim. Endo powiedział, ze czasami HCG powoduje takie zmiany w ciąży i tak u mnie było. Poza tym ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak tam u was dziewczyny? 

Edytowane przez Marzenaa

30.08.2019- 28 tydz Aniołek K👼

05.12.2020 - ciąża biochemiczna👼

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...