Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Gość Ona30 napisał:

Marzena tak działaliśmy wczoraj ☺️, poprzednim razem też się udało właśnie przytulając się w owu, może i tym razem się uda 🙄

 

Trzymam mocno kciuki za ciebie!🤞 a ja jutro powtarzam test i na bete ide . Ale boje sie..

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Gość Ona30 napisał:

Marzena tak, twój organizm szykuje miejsce dla fasolki, ale jak cie to martwi to może zadzwoń do gina? 

Czuje takie rozpieranie w podbrzuszu . nie boli mnie jak na okres . 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Gość Marzena napisał:

Czuje takie rozpieranie w podbrzuszu . nie boli mnie jak na okres . 

Możesz mieć takie uczucie bo macica się rozciaga :), jest to naturalne zjawisko bo jak byłam podczas poronienia u poprzedniej ginki to zadala mi pytanie czy mam takie objawy jak ból brzucha, ból piersi, nudności, zawroty głowy. Jak jej  powiedziałam że nie to dziwnie na mnie spojrzała, ja serio nie miałam typowych objawów ciążowych, po za większymi piersiami i sennością 

Odnośnik do komentarza

Mnie bola piersi mozna powiedziec ze z dnia na dzien coraz mocniej wczoraj  zakrecilo mi sie w glowie mam wiekszy apetyt i strasznie jestem placzliwa przez caly tydzien jak rano sluchalam radia to plakalam masakra no i te rozpieranie brzucha . Kurcze mam nadzieje Wwszystko bedzie dobrze 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Gość Marzena napisał:

Mnie bola piersi mozna powiedziec ze z dnia na dzien coraz mocniej wczoraj  zakrecilo mi sie w glowie mam wiekszy apetyt i strasznie jestem placzliwa przez caly tydzien jak rano sluchalam radia to plakalam masakra no i te rozpieranie brzucha . Kurcze mam nadzieje Wwszystko bedzie dobrze 

Będzie dobrze zobaczysz, nie ma innej opcji 😘, cierpliwie czekamy z tobą na wynik bety 😁

Odnośnik do komentarza

Marzena jak najbardziej takie pobolewanie podbrzusza może być! Tak miałam w pierwszej ciąży! A do tego bolące piersi i zawroty głowy to wszystko dobrze wróży 💖 Trzymam kciuki Kochana bardzo bardzo bardzo mocno 😘 Ja w tej ciąży nie miałam ani jednego objawu dlatego jak zrobiłam test i wyszedł cień cienia to aż zaniemówiłam z wrażenia bo nie spodziewałam się. Ale twoje objawy są wręcz książkowe 😘

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny potrzebuje pomocy. Dla przypomnienia-  mam mutacje MFHTR i PAI 1. Biorę kwas foliowy na receptę zapisany przez ginekolog. Ze względu, ze wypadają mi włosy to trycholog wysłała mnie na badania krwi. I wyszło, ze mam w nadmiarze nie tylko zelazo, ale i tez kwas foliowy. Norma jest do 9, a ja >24. Zamierzam zamówić sobie z solgar tylko nie wiem czy ten co ma 400j. Czy ten co ma 800j. Pomóżcie ! 

06.2016 synek ❤️

05.2019 córcia Aniołek

Odnośnik do komentarza

Ania a badałaś poziom homocysteiny? Kwas foliowy na receptę czyli jaki? Przy mutacji mthfr nie ważne jest czy to są duże dawki tylko czy kwas foliowy jest naturalny czy syntetyczny. To samo z innymi witaminami. Wydaje mi się że przy tych mutacjach powinnaś zbadać sobie poziom homocysteiny tym bardziej że masz kwas foliowy powyżej. Dopiero po tym badaniu zamów sobie witaminy bo może okazać się że masz wysoko homocysteinę a przy wysokim poziomie powinno spożywać się witaminę b12 (ale też z metylowana postać!) Jak będziesz chciała to napisze Ci co ja brałam bo też mam mthfr i pai1. A i jeszcze polecam zbadać KAŻDEJ z Was parametr wit D3(OH) 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...