Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

A do mnie @ przyszła za szybko 🤯 miała przyjść w niedzielę i na niedzielę się nastawiłam, a tu szok. Boli mnie trochę inaczej bo nie cały brzuch tylko bardziej prawa strona, prawy jajnik. Boli jak cholera, bez tabletki się chyba nie obejdzie 😒

Odnośnik do komentarza
Gość Maszkaron

czesc Kochane :))

wpadlam zobaczyc co tam dobrego u Was 🙂

Monia, Marzena, Anna.a staraczki ze starej paczki 🙂 walczymy dalej 🙂

KasiaF jak sie ciesze ze u Ciebie wszystko dobrze i ladnie rosniecie 🙂 to naprawde pokrzepiajace

Ja dostalam zielone swiatlo tylko jeszcze tsh troche musze obnizyc bo jest na 2,6 wiec moze od kwietnia zaczniemy ta nierowna walke 🙂 ale nie powiem stres mam na sama mysl ale chce ostatni raz sprobowac (na wiecej chyba sil nie starczy), chce w koncu tulic moje teczowe dzieciatko 🙂  ciagle mam dylematy  co robic dalej i tak jak Wy dopadaja mnie chwiel zwatpienia

pozdrawiam was  wszystkie cieplutko  🙂

Odnośnik do komentarza
Gość Maszkaron
2 godziny temu, Anna.a napisał:

Maszkaron ! Witaj kochana 🙂 

Cieszę się, że znów dostalas zielone światełko i będziesz walczyć razem z nami 😄

Dostałaś w końcu heparynę? 

Ania powiedzial ze zapisze , ale dopiero po pozytywnym tescie i pierwszej wizycie wiec narazie tylko suplementracja witamin.

Odnośnik do komentarza
Gość Maszkaron
3 godziny temu, Gość Ona30 napisał:

Maszkaron walcz o swoje marzenie, bo warto, mi się po 3 latach udało zajść w ciążę, niestety ciąża  biomechaniczna, walczymy dalej tylko tym razem z pomocą dupka, powodzenia 😉

Ona widzialam wlasnie Twoje bety, smutne to strasznie ale dobrze ze nie tracisz sil tylko przesz do przodu. Powodzenia i trzymam kciuki oby teraz szybciej poszly starania :))

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Maszkaron napisał:

Ania powiedzial ze zapisze , ale dopiero po pozytywnym tescie i pierwszej wizycie wiec narazie tylko suplementracja witamin.

W takim razie życzę Ci szybkiego zakreskowania i żeby wszystko było dobrze 🙂 🤞🏻🍀 

ja mam dziś monitoring. Obawiam się, ze znowu nic z tego bo pomiar temp na to wskazuje. Obawiam się, bo jeżeli to znowu będzie bezowulacyjny to drugi z rzędu. Walczę dalej, ale boje się ze wyładujemy w klinice leczenia niepłodności. Eh kto by pomyślał, ze zajście w ciąże sprawi tyle problemow 😞 

06.2016 synek ❤️

05.2019 córcia Aniołek

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Patte napisał:

Hej:) mimo, że ja już praktycznie w 30 tc cały czas Was czytam. Dziewczyny wiem jak to brzmi, ale musicie wierzyć, ze się uda! Pozdrawiamy Was ja i moja córeczka z brzuszka:*

Kochana! Ale czas leci 😍 zdrowka dla Was 🙂

06.2016 synek ❤️

05.2019 córcia Aniołek

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Anna.a napisał:

Dziewczyny właśnie wróciłam od lekarza. Lewy jajnik pęcherzyk 18 mm. W niedziele kolejna wizyta. 

A zapytam jeszcze który to dzień cyklu ? U mnie w 11 dc ostatnio był 16 mm

Odnośnik do komentarza

Aniu to dobra wiadomość, czyli owulka przed tobą 🙂

Dziewczyny mam dylemat test owu wychodzi jeszcze negatywny, ale pojawił się śluz rozciągliwy i pobolewa mnie jajnik dopiero 11dc i nie wiem czy od jutra zacząć brać dupka czy czekać do 16dc, moja doktor będzie dopiero w środę 🙄

http://9bf5cb492079.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość Niecierpliwa

Dziewczyny, ja jak Patte czytam Was cały czas i też napiszę, nie poddawajcie się! Nigdy, przenigdy! Walczcie 💪 

Dopiero co byłam z Wami a już mamy na liczniku 26 tydzień ❤️ 

Też pozdrawiamy z Córcią z brzuszka ❤️

Odnośnik do komentarza
Gość Marzena

Jak tam dziewczyny ktora testuje ? Jak samopoczucie.? 

Przyszle mamuski ciesze sie ze wasze malenstwa rosną zdrowo w brzuszkach  ale juz jestescie wysoko z ciazami jak ten czas leci. Zycze wam duzo zdrówka.  

 Mam nadzieje ze zaniedlugo tu bedzie wysyp kreseczek 🙂

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...