Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Gość Sza napisał:

Cześć, czytam Was już jakiś czas, ale piszę dopiero teraz i oficjalnie dołączam do starających. Ok. 4 mies. temu odstawiłam tabletki po wieeeeelu latach brania. Już od nastolatki miałam problemy hormonalne, podejrzenie policystycznych, trądzik, długo cykle i bolesne miesiączki. Pierwsze dwie miesiączki po odstawieniu- idealnie w terminie - pewnie byłam nafaszerowana jeszcze hormonami. Później cykl 35 dni, poszłam do gin. Coś tam niby się staraliśmy z mężem, ale bez pilnowania który to dzień, czy jest owu czy nie. Gin stwierdził cechy poc i dał Miovelie Nac, Miovelię zwyklą i Costangus, wspomagająco. Sprawdziłam w tym cyklu owu, była blada kreska - jedne testy mówią, że wtedy nie ma, inne że są. No to ciach, dobra, próbujemy. Dzisiaj mija z 10 i 13 dni od prób, a na teście zobaczyłam jak to mówicie cień cienia 🤪, pobiegłam na betę rano no i prawie 13. Teraz się martwię, że to jednak mega za mało. Co wy o tym myślicie? Jesteście takie obeznane w temacie, ze czytając Was dowiedziałam się... dużo. 🙂 Pozdrawiam Was gorąco i trzymam za wszystkie kciukasy!

Nie dołączysz do starających się, bo już się wystarałaś. Gratuluję 😘 Ja przy cyklach 28 miałam bete 134, 2 dni przed okresem. 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Gość AsiaT napisał:

Nie dołączysz do starających się, bo już się wystarałaś. Gratuluję 😘 Ja przy cyklach 28 miałam bete 134, 2 dni przed okresem. 

Tfu tfu dzięki, chociaż się obawiam tej bety 🙂 w końcu, gdy ktoś się nie stara i nie kontroluje to nawet nie wie często, że był w ciąży, tylko myśli, że miało się jakąś dziwną, albo mocną wyjątkowo miesiączkę. No nic, jutro chyba pójdę i zrobię ponownie betę i zobaczymy czy rośnie! Dzięki AsiuT za odpowiedź! 🙂

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość BIBI napisał:

Cześć dziewczyny dzis rano zrobilam dwa testy ciążowe dodatnie sa oby dwa bylam w szpitalu a tam nic nie widać kazali powtórzyć za 2/3 tyg. I oczywiście glupie pytanie po co test robilam.. zobaczymy co będzie. 

Pewnie zwyczajnie jeszcze za wcześnie na USG,ma prawo nic nie być widać na tym etapie. Trzymam kciuki,zrób lepiej badanie z krwi. Będziesz miała wtedy pewność na czym stoisz. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
W dniu 9/2/2021 o 5:30 PM, Gość Monia napisał:

KasiaF, Ania, Marzenaa co u Was ? Jak się macie. 

Ja miałam kryzys po moim ostatnim cyklu. Nie zaglądałam tu. Widzę że trochę nas tu przybyło. Byłam niemalże pewna że ostatni cykl będzie tym szczęśliwym. Wszystko było idealnie. Monitoring. Pęcherzyk piękny. Progesteron cudowny. I lipa.

Potem robiłam badania Prolaktyny i była podwójnie podwyższona więc chyba ona nawaliła i nie doszło do zagnieżdżenia. Biorę już bromergon trzy tygodnie. To mam nadzieje że jest już mniejsza. 

To może teraz się uda. Jutro idę na monitoring ... znowu . . . Eh . . . 

U mnie 14 cykl starań. Tym razem cykl bezowulacyjny potwierdzony. Czekam na kolejny 🙂 

06.2016 synek ❤️

05.2019 córcia Aniołek

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Bibs napisał:

Pewnie zwyczajnie jeszcze za wcześnie na USG,ma prawo nic nie być widać na tym etapie. Trzymam kciuki,zrób lepiej badanie z krwi. Będziesz miała wtedy pewność na czym stoisz. Powodzenia.

Dzięki zobaczymy co będzie  na nic się nie nastawiam. Tylko zastanawia mnie ten okres bo jednak był, jutro zrobię ten co pokazuje tygodnie, a w poniedziałek moze się uda na bete.

Odnośnik do komentarza
W dniu 14/2/2021 o 8:44 PM, Gość Kludi napisał:

Cześć dziewczyny, ja również starająca się o dziecko, dzisiaj 32 dc, jutro powinnam dostać @, dzisiaj test negatywny 😞 czekam na następny cykl. Trzymam za Was kciuki 

Ja mam dziś 31 dc na razie cisza, test już kupiony myślę że na dnich jak nie dostane @ to będę robić.                          A Ty jak dzisiaj ? 

Odnośnik do komentarza

Ja też dzisiaj dostałam @, wczoraj wieczorem spadła mi temperatura wiec już wiedziałam że dzisiaj @ się pojawi. Co prawda wyglada na to że współżyłam dokładnie w owulacje, a jednak nic z tego. Ale przed nami kolejny cykl, może następny będzie szczęśliwy. 🙂 

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny postanowiłam napisać tu na forum gdyż staramy się z mężem już 3 lata o dziecko niestety cykl w cykl klapa.. Kiedy już w pewnym sensie pogodziłam się z myślą że nie będziemy mieć dziecka, @ zrobiła nam psikusa.. Wczoraj powinna przyjść ale zamiast niej wystąpiło delikatnie brązowe plamienie, nigdy takiego czegoś nie miałam więc wydało mi się to dziwne, dziś zrobiłam test i nie wiem czy mam zwidy czy faktycznie na teście jest bladziutka kreseczka 

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Gość Ona 30 napisał:

Hej dziewczyny postanowiłam napisać tu na forum gdyż staramy się z mężem już 3 lata o dziecko niestety cykl w cykl klapa.. Kiedy już w pewnym sensie pogodziłam się z myślą że nie będziemy mieć dziecka, @ zrobiła nam psikusa.. Wczoraj powinna przyjść ale zamiast niej wystąpiło delikatnie brązowe plamienie, nigdy takiego czegoś nie miałam więc wydało mi się to dziwne, dziś zrobiłam test i nie wiem czy mam zwidy czy faktycznie na teście jest bladziutka kreseczka 

Kochana cyknij zdjęcie tego testu 🙂 

Odnośnik do komentarza

Klaudi my wciąż nie możemy w to uwierzyć 😄 zwłaszcza że w tym cyklu przytulanki były naprawdę sporadycznie, oboje się mijaliśmy.. A tu jednak cud ❤️ będę do was wpadać i zarażać ciążowymi fluidami 😘

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...