Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Gość KasiaF napisał:

Edzia mój cień cienia ma 24 tygodnie i szaleje właśnie w brzuchu 🤣 a druga kreseczka była jaśniejsza niż u Ciebie (serio praktycznie niewidoczna) i robiona na 4 dni chyba przed spodziewana miesiączka. 

Ehh pamiętam mój brzuch w 24 tygodniu! 😻 Najlepszy czas jak dla mnie bo bobo już szaleje a mama jeszcze czuje się świeżo i lekko 😄

Właśnie w 24tyg byłam w szpitalu dlatego pamiętam jak wyglądał brzuch. 

Odnośnik do komentarza
Gość Edzia 3 plan
21 minut temu, Gość KasiaF napisał:

Edzia mój cień cienia ma 24 tygodnie i szaleje właśnie w brzuchu 🤣 a druga kreseczka była jaśniejsza niż u Ciebie (serio praktycznie niewidoczna) i robiona na 4 dni chyba przed spodziewana miesiączka. 

 

54 minuty temu, Gość AsiaT napisał:

A masz testy innej firmy? Dla porównania.

Mam inny test ale ten jest z czułością 10 a drugi mam 25 więc zostawię go na dzień @. 

Mam nadzieję że nic się nie zmieni do dnia @ i tylko muszę pomyśleć jak mężowi przekazać ta wiadomość ☺️😍😍

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Gość Edzia 3 plan napisał:

 

Mam inny test ale ten jest z czułością 10 a drugi mam 25 więc zostawię go na dzień @. 

Mam nadzieję że nic się nie zmieni do dnia @ i tylko muszę pomyśleć jak mężowi przekazać ta wiadomość ☺️😍😍

Poczekaj do Walentynek:D dasz mu test w prezencie 🙂

Odnośnik do komentarza
Gość Edzia 3 plan
11 minut temu, Gość Kawa napisał:

Poczekaj do Walentynek:D dasz mu test w prezencie 🙂

Oj chyba nie wytrzymam tak długo ☺️ 

Uwielbiam szyć więc może uszyje coś uniwersalnego dla takiego maluszka bo na daną chwilę jest przyzwyczajony do tego że szyje większe rozmiary.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Gość KasiaF napisał:

Natalia1811 każda ciąża jest inna i nie możesz porównywać. Wystarczy że owulacja przesunęła się o dwa dni dalej i już jesteś w innej sytuacji. Narazie to bardzo wczesna ciąża, nie denerwuj się, poczekaj tydzień i wszystko będzie wiadomo. Wierzę, że będzie dobrze. 

Ania dobrze ze idziesz na monitoring, będziesz wiedzieć na czym stoisz. Bierzesz olej z wiesiolka? Ty Monia też? Polecam dziewczyny mocno olej z wiesiolka, olej lniany, olej z czarnuszki (dla siebie i męża 😀) i siemie lniane 💓 ja jeszcze piłam zakwas z buraka. 

Juz nie biorę, bo jak go brałam to zanikały mi objawy pms i wtedy niepotrzebnie się nakręcałam 😄 a poza tym moje cykle wahają się pomiędzy 27-38 dni 🤦🏼‍♀️ I nawet nie wiem do kiedy miałabym go brać. 
 

za to mam inny problem. Mam ciagle nawracające infekcje intymne 😕 muszę w piątek porozmawiać o tym z gin 😕 

06.2016 synek ❤️

05.2019 córcia Aniołek

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość Edzia 3 plan napisał:

Edzia z całego serca życzę Ci upragnionej ciąży, jednak tez miałam te testy z Allegro i mimo ze pokazał wlasnie taka blada kreskę to ciąży nie było. Mam nadzieje, ze u Ciebie jednak będzie inaczej i okaże się ze maluszek rośnie w brzuszku. 

06.2016 synek ❤️

05.2019 córcia Aniołek

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Anna.a napisał:

Juz nie biorę, bo jak go brałam to zanikały mi objawy pms i wtedy niepotrzebnie się nakręcałam 😄 a poza tym moje cykle wahają się pomiędzy 27-38 dni 🤦🏼‍♀️ I nawet nie wiem do kiedy miałabym go brać. 
 

za to mam inny problem. Mam ciagle nawracające infekcje intymne 😕 muszę w piątek porozmawiać o tym z gin 😕 

Jeśli powracają to może chodzi o płyn do higieny intymnej albo mąż ma jakiś problem bezobjawowy. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Anna.a napisał:

Edzia z całego serca życzę Ci upragnionej ciąży, jednak tez miałam te testy z Allegro i mimo ze pokazał wlasnie taka blada kreskę to ciąży nie było. Mam nadzieje, ze u Ciebie jednak będzie inaczej i okaże się ze maluszek rośnie w brzuszku. 

Też życzę ciąży, ale sytuacja z fałszywie pozytywnymi testami też mnie spotkała, i to miesiąc temu. Też jakąś taniocha z neta. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość Kawa napisał:

Jeśli powracają to może chodzi o płyn do higieny intymnej albo mąż ma jakiś problem bezobjawowy. 

Nie wiem od czego to jest, ale jest to bardzo uciążliwe 😕 

KasiaF zgadzam się z Tobą, ze beta jest najlepszym rozwiązaniem, ale przykładowo tu gdzie mieszkam to badanie nie należy do najtańszych, koszt ok. 60 zł. Dlatego jeżeli będzie dane zobaczyć mi dwie kreseczki wtedy zrobie betę, a następnie sprawdzę jej przyrost  😄 żeby mieć pewność na czym stoję. 

06.2016 synek ❤️

05.2019 córcia Aniołek

Odnośnik do komentarza
Gość kasiek_11
10 godzin temu, Gość Klaudia napisał:

Hej, czy któraś z Was brała może luteine podjęzykowo ? Lekarz przepisał mi ją od 16 dnia cyklu przez 10 dni, od 6 miesiecy staramy się o dziecko i póki co bezskutecznie 😕

Ja brałam 🙂 polecam ogolnie,  czułam się po niej duzo lepiej niż po duphastonie, a podjęzykowo bo mialam nawracające infekcje tam na dole i nie chciałam nic dopochwowego 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość kasiek_11 napisał:

Ja brałam 🙂 polecam ogolnie,  czułam się po niej duzo lepiej niż po duphastonie, a podjęzykowo bo mialam nawracające infekcje tam na dole i nie chciałam nic dopochwowego 

Lekarz mówił Ci, że luteina pomaga zajść w ciążę? W poniedziałek mam wziąć ostatnią tabletke a 15 planowo ma być okres, aż mnie skręca czy się uda 

Odnośnik do komentarza
Gość kasiek_11
2 godziny temu, Gość Klaudia napisał:

Lekarz mówił Ci, że luteina pomaga zajść w ciążę? W poniedziałek mam wziąć ostatnią tabletke a 15 planowo ma być okres, aż mnie skręca czy się uda 

Pomaga utrzymac i sie zagniezdzic , jezeli jest owulacja wiec w jakims stopniu tak, ale cala pierwsza czesc cyklu musi byc naturalnie prawidłowa zeby miala na co zadzialac 😉

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Gość kasiek_11 napisał:

Pomaga utrzymac i sie zagniezdzic , jezeli jest owulacja wiec w jakims stopniu tak, ale cala pierwsza czesc cyklu musi byc naturalnie prawidłowa zeby miala na co zadzialac 😉

Pozostaje czekać, test już kupiony. Normalnie miałam ból tak jak przy owulacji także oby tym razem sie udało 😊 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...