Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Gość AsiaT napisał:

Ola, może to faktycznie ciąża. Mi test pokazał na 5 dni przed @. 

Ogólnie czuję się dziwnie. Ale brałam leki i podejrzewam że to przez to. Nie chcę się nakręcać. Zamówiłam testy owulacyjne a mają tam być też dwa ciążowe . Jak przyjdą to może zrobię o ile mnie nie zaleje morze czerwone. 😁😁

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Gość Monia napisał:

Cześć Kasia. Wszystkiego co najlepsze w nowym roku ! 🙂 u mnie standardowo jak na początku cyklu same pozytywne myśli 😄 jutro jadę na drugie szczepienie. 

Jak się czujesz Kochana? Termin masz na maja?

I jak te szczepienia? Na szczęście udało się jechać na nie? 🙂 ja mam termin na 3 maja i zastanawiam się czy dziecko będzie majowe czy jednak kwietniowe 🙂 a ogólnie to coś mnie toczy od tygodnia, jakieś lekkie przeziębienie, w zasadzie nic nie biorę na nie oprócz picia soku z czarnego bzu i soku z dzikiej róży. Mamy podejrzenie że może to być korona, narazie i tak siedzimy w domu, z nikim się nie widujemy więc testu nie robię. Zrobie test na obecność przeciwciał pod koniec stycznia. 

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Gość KasiaF napisał:

I jak te szczepienia? Na szczęście udało się jechać na nie? 🙂 ja mam termin na 3 maja i zastanawiam się czy dziecko będzie majowe czy jednak kwietniowe 🙂 a ogólnie to coś mnie toczy od tygodnia, jakieś lekkie przeziębienie, w zasadzie nic nie biorę na nie oprócz picia soku z czarnego bzu i soku z dzikiej róży. Mamy podejrzenie że może to być korona, narazie i tak siedzimy w domu, z nikim się nie widujemy więc testu nie robię. Zrobie test na obecność przeciwciał pod koniec stycznia. 

No teraz takie te pogody że szybko można coś złapać. Przełożyli nam o tydzień. Mam nadzieję że to nie wpłynie negatywnie. Czytałam mnóstwo o tym i niby lekkie przesunięcia się zdarzają. A docent niestety nie odpisał. Ale jestem dobrej myśli. Pójdę też w tym miesiącu na monitoring. W mojej straconej ciąży miałam termin na 4.04 . Może Bóg da żebym była w tym czasie w ciąży.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Werson napisał:

Ja tez dzisiaj zamowilam sobie testy ciążowe, w środę będę testować. Może razem zatestujemy 😜

Mnie to chyba jakaś choroba bierze.. boli mnie gardło, głowa i jest mi zimno.. jeszcze tego mi brakuje. 🙆🙆🙆

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Werson napisał:

Ja tez dzisiaj zamowilam sobie testy ciążowe, w środę będę testować. Może razem zatestujemy 😜

Oby Wam doszły te testy jutro, bo w środę święto, więc raczej większość firm nie pracuje. Zazdroszczę Wam tego testowania, bo ono raczej potwierdzi ciążę 😘

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Gość Kawa napisał:

A nam wszyscy nachalnie życzyli na święta co? Oczywiście dziecka, oczywiście SYNA... 

JUŻ MI SIĘ SŁUCHAĆ NIE CHCIAŁO... 

😡😡😡😡 u mnie niby wiedzą, a ciągle głupie teksty. Wczoraj byliśmy w odwiedzinach u rodzeństwa męża, podziekowałam za wino to było "ooo jakaś dobra nowina?? " 🤦‍♀️ mnie to zawsze dołuje. 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Gość kasiek_11 napisał:

Ja się zaczęłam zastanawiac czy ma sens to moje jutrzejsze testowanie bo nie mam obecnie żadnych objawow, a wręcz czuje sie całkiem w formie 🤦‍♀️🙈 juz sama nie wiem czy nie lepiej poczekać na termin okresu

Moja pierwsza ciąża nie miala ani jednego objawu! Nic a nic. Gdyby nie brak miesiączki nawet bym nie wiedziała ze to może być ciąża, serio 😄

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Gość Natalia napisał:

😡😡😡😡 u mnie niby wiedzą, a ciągle głupie teksty. Wczoraj byliśmy w odwiedzinach u rodzeństwa męża, podziekowałam za wino to było "ooo jakaś dobra nowina?? " 🤦‍♀️ mnie to zawsze dołuje. 

Akurat u Was wiedzą, a i tak pchają nos w tak intymne sprawy. 

Dobrze, że nie chcą być przy poczęciu. 😕

Paranoja. 

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Werson napisał:

Moja pierwsza ciąża nie miala ani jednego objawu! Nic a nic. Gdyby nie brak miesiączki nawet bym nie wiedziała ze to może być ciąża, serio 😄

U mnie też zero objawów. Ja do lekarza a gin mówi że  3 tydzień ciąży 🙂

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Monia napisał:

No teraz takie te pogody że szybko można coś złapać. Przełożyli nam o tydzień. Mam nadzieję że to nie wpłynie negatywnie. Czytałam mnóstwo o tym i niby lekkie przesunięcia się zdarzają. A docent niestety nie odpisał. Ale jestem dobrej myśli. Pójdę też w tym miesiącu na monitoring. W mojej straconej ciąży miałam termin na 4.04 . Może Bóg da żebym była w tym czasie w ciąży.

Ja dokładnie rok temu byłam w ciąży a 6 stycznia dowiedziałam się że jednak nic z tego... A teraz, rok po tym jestem w 24 tc. Ja już nawet nie patrze na to kiedy miałam terminy porodów utraconych ciąż. Chociaż w sumie pierwsza pamietam, bo wypadała idealnie na dzień urodzin mojego brata. Trzymam mocno za Ciebie kciuki i wierzę, że będzie dobrze 😍😘 kiedy idziesz na monitoring? 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Gość KasiaF napisał:

Ja dokładnie rok temu byłam w ciąży a 6 stycznia dowiedziałam się że jednak nic z tego... A teraz, rok po tym jestem w 24 tc. Ja już nawet nie patrze na to kiedy miałam terminy porodów utraconych ciąż. Chociaż w sumie pierwsza pamietam, bo wypadała idealnie na dzień urodzin mojego brata. Trzymam mocno za Ciebie kciuki i wierzę, że będzie dobrze 😍😘 kiedy idziesz na monitoring? 

Ojej kochana to dużo przeszłaś 😞 Teraz będzie dobrze! Już nie dużo się zostało, szybkiego i bezproblemowego rozwiązania .  U mnie to była katorga z porodem ale cóż każda kobieta jest inna.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Werson napisał:

Ojej kochana to dużo przeszłaś 😞 Teraz będzie dobrze! Już nie dużo się zostało, szybkiego i bezproblemowego rozwiązania .  U mnie to była katorga z porodem ale cóż każda kobieta jest inna.

Werson to moja piąta ciąża, a poród będzie drugi. Pierwszy poród miałam siłami natury i trwał 20 godzin... Pod koniec lekarz z położna zaczęli mówić o cesarce a ja na myśl o tym że jeszcze będą musieli mnie przewieźć z sali do sali, przygotować itd pomyślałam, że tego nie przeżyje i jednak udało się urodzić. Teraz na myśl o tym co mnie znowu czeka trzęsę portkami.... Mówią, że kolejne porody łatwiejsze, zobaczymy.... 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Gość KasiaF napisał:

Werson to moja piąta ciąża, a poród będzie drugi. Pierwszy poród miałam siłami natury i trwał 20 godzin... Pod koniec lekarz z położna zaczęli mówić o cesarce a ja na myśl o tym że jeszcze będą musieli mnie przewieźć z sali do sali, przygotować itd pomyślałam, że tego nie przeżyje i jednak udało się urodzić. Teraz na myśl o tym co mnie znowu czeka trzęsę portkami.... Mówią, że kolejne porody łatwiejsze, zobaczymy.... 

Jak się okaże że jestem w tej ciąży to moja będzie druga, pierwsza też zaczęłam siłami natury w piątek o 22 zaczęły wody mi odchodzić a urodzilam w sobotę o 21.10 😱 Cały dzień mnie męczyli, muszę przyznać że to był najgorszy dzień w moim życiu a zarazem najpiękniejszy. Skończyło się cesarką, tragicznie się dochodzi do siebie 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Gość AQC napisał:

Zrobiłam test rano 🙈

8823B1A4-_qqsxqsh.jpg

Chyba będzie ten dzidzior! 
Niesłychane! Owszem przez ostatnie pół roku mocno się przygotowywaliśmy ale nie sądziłam, ze w wieku 30 lat Uda się za pierwszym razem!

 

 

Cudownie! Moje gratulacje 😘

Odnośnik do komentarza
Gość kasiek_11
26 minut temu, Gość AQC napisał:

Zrobiłam test rano 🙈

8823B1A4-_qqsxqsh.jpg

Chyba będzie ten dzidzior! 
Niesłychane! Owszem przez ostatnie pół roku mocno się przygotowywaliśmy ale nie sądziłam, ze w wieku 30 lat Uda się za pierwszym razem!

 

 

Gratuluje ❤ rośnijcie zdrowo!

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość AQC napisał:

Zrobiłam test rano 🙈

8823B1A4-_qqsxqsh.jpg

Chyba będzie ten dzidzior! 
Niesłychane! Owszem przez ostatnie pół roku mocno się przygotowywaliśmy ale nie sądziłam, ze w wieku 30 lat Uda się za pierwszym razem!

 

 

Gratulacje, pieknie:) 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość AQC napisał:

Zrobiłam test rano 🙈

8823B1A4-_qqsxqsh.jpg

Chyba będzie ten dzidzior! 
Niesłychane! Owszem przez ostatnie pół roku mocno się przygotowywaliśmy ale nie sądziłam, ze w wieku 30 lat Uda się za pierwszym razem!

 

 

Gratuluję 😘

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...