Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie wczoraj wieczorem bardzo bolało gardło i było mi zimno. Myślałam że mnie rozłoży a dzisiaj nic.. lekką chrypkę mam. W ogóle mam wrażanie jak by zaraz miało coś ze mnie wylecieć. 🙆🙆 A moje sny ostatnio to jakaś maskara.. są tak głupie. Miejsca i ludzie w ogóle nie mają ze sobą nic wspólnego.🤷🤷😁

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Gość Ola napisał:

Mnie wczoraj wieczorem bardzo bolało gardło i było mi zimno. Myślałam że mnie rozłoży a dzisiaj nic.. lekką chrypkę mam. W ogóle mam wrażanie jak by zaraz miało coś ze mnie wylecieć. 🙆🙆 A moje sny ostatnio to jakaś maskara.. są tak głupie. Miejsca i ludzie w ogóle nie mają ze sobą nic wspólnego.🤷🤷😁

Zrób test! Ja ci mówię ze to może być dzidzia

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Werson napisał:

Zrób test! Ja ci mówię ze to może być dzidzia

Jak przyjdą to zrobię. 🙂 Jeśli ten cykl miał by mieć 28 dni to @ ma przyjść w sobotę. Ale czytałam że po  duphastonie równie dobrze może przyjść do 14 dni od odstawienia. 🙆🙆 Do soboty muszę zrobić bo jedziemy do kuzynki oglądać ich płytę z wesela. Więc chciałbym się z czystym sumieniem napić winka lub piwka. 😊😊

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Ola napisał:

Mnie wczoraj wieczorem bardzo bolało gardło i było mi zimno. Myślałam że mnie rozłoży a dzisiaj nic.. lekką chrypkę mam. W ogóle mam wrażanie jak by zaraz miało coś ze mnie wylecieć. 🙆🙆 A moje sny ostatnio to jakaś maskara.. są tak głupie. Miejsca i ludzie w ogóle nie mają ze sobą nic wspólnego.🤷🤷😁

Tez mysle, ze to ciaza. Moze nawet blizniaki, bo objawy mocne 😘😘

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Gość AsiaT napisał:

Dlaczego nici? Przeciez byl cien...

Tak coś czuje, jeszcze te plamienia mnie dobiły. Chociaż jest tego baaardzo malutko i brzuch mnie nie boli jak na miesiączkę a zawsze bolał. To jest mały procent szansy. Wiecie co dziewczyny, nie wytrzymam do czwartku idę się ogarnę i lecę po test 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Werson napisał:

Tak coś czuje, jeszcze te plamienia mnie dobiły. Chociaż jest tego baaardzo malutko i brzuch mnie nie boli jak na miesiączkę a zawsze bolał. To jest mały procent szansy. Wiecie co dziewczyny, nie wytrzymam do czwartku idę się ogarnę i lecę po test 

Trzymam kciuki. Powodzenia. 😘😘😊😊

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Gość AsiaT napisał:

Wiem co to znaczy chora glowa przy staraniach 🤪 Ale nie tym razem Kochana 😃 Zobaczysz 2 kreski.

Już nie raz miała książkowe wręcz objawy ciąży. I zawsze było to samo albo @ przychodziła albo test był negatywny. Teraz niby jakoś biorę to na chłodno wszystko ale wiem że jeśli się okaże że to nie ciąża to będzie mi przykro. 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Gość Ola napisał:

Trzymam kciuki. Powodzenia. 😘😘😊😊

Kupiłam dwa testy, boje się zrobić. A wiecie co, wzięłam dzisiaj do ręki ten test co wam zdjęcie pokazałam i drugi co tez robiłam tego dnia i na tym drugim też jest cień 😱 Oba z innej firmy. Wiem że już nie powinnam wogle po takim czasie patrzeć ale aż mi gały na orbitę wyszły 😂

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Werson napisał:

My mamy córeczkę i tez wcale tak szybko nie pyklo, się wogle nie zabezpieczaliśmy tylko co będzie to będzie i dopiero po 4 latach się udało.  A bardzo często wspolzylismy.

My też mieliśmy takie podejście i też już około 3 lat się nie zabezpieczamy. W listopadzie w końcu się wybrałam do lekarza. 🙂🙂

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Werson napisał:

Kupiłam dwa testy, boje się zrobić. A wiecie co, wzięłam dzisiaj do ręki ten test co wam zdjęcie pokazałam i drugi co tez robiłam tego dnia i na tym drugim też jest cień 😱 Oba z innej firmy. Wiem że już nie powinnam wogle po takim czasie patrzeć ale aż mi gały na orbitę wyszły 😂

Rob, czekamy. Chociaz rozumiem stres...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...