Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Gość kasiek_11
3 godziny temu, Gość Ola napisał:

Dzisiaj 20 DC to chyba za wcześnie. 

No to prawda , nawet jakby owu wypadla w 14dc , do zagniezdzenia dochodzi po paru dniach, beta nie byłaby jeszcze na tyle wysoka zeby powodowac az takie objawy niestety. Współczuję samopoczucia i mam nadzieję ze to wysoki progesteron , ktory wlasnie skacze jak szalony zeby dac dwie kreseczki 😉

Odnośnik do komentarza

Witajcie w nowym roku:) życzę spełnienia marzeń:) 

Jak u Was? Jak się czujecie? Któraś testuje? 

U mnie jak kilka dni temu pojawiło się delikatne plamienie tak do dzisiaj cisza, dziś 29dc nic mnie nie boli, wczoraj miałam jakieś chwilowe skurcze ale nie bolały mnie jajniki tylko bardziej bym powedziala że to skurcze macicy coś dziwnego sama nie wiem. Test z dziś jak zwykle negatywny. Czekam dalej. 

Odnośnik do komentarza

Ja sie czuje okropnie. Nadal jest mi nie dobrze, dzisiaj dopadła mnie zgaga. Dodatkowo jestem nie wyspana wiadomo jak to po imprezie. 🙂🙂 Wczoraj tylko dwa piwa z soczkiem takze na spokojnie. 😁😁 

Jeśli ten cykl ma mieć 28 dni to miesiączkę powinnam dostać 9 stycznia. Zobaczymy. 🙂

A Wy jak dziewczyny??? 

Odnośnik do komentarza
Gość kasiek_11

Hej hej 🙂

U mnie normalnie w sumie,  bez jakis większych objawów,  poza silnymi bólami takimi 3 godzinymi przedwczoraj i wczoraj w podbrzuszu jak w czasie owu czasem, ale jak miala byc to była wcześniej wiec nie wiem skąd to 🙈 znowu się cuda zaczynają jak przy pierwszych staraniach 🤦‍♀️ 

 

Ola mamy w ten sam dzień dostać okres😅

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Gość kasiek_11 napisał:

Hej hej 🙂

U mnie normalnie w sumie,  bez jakis większych objawów,  poza silnymi bólami takimi 3 godzinymi przedwczoraj i wczoraj w podbrzuszu jak w czasie owu czasem, ale jak miala byc to była wcześniej wiec nie wiem skąd to 🙈 znowu się cuda zaczynają jak przy pierwszych staraniach 🤦‍♀️ 

 

Ola mamy w ten sam dzień dostać okres😅

Oooo prosze. 😁😁 Ciekawe conto będzie. 🙂🙂🙂

Odnośnik do komentarza

Mnie dzisiaj rano złapała biegunka i od wczoraj mam zgagę.. niech ta @ już przyjdzie i ten cykl się skończy bo to jest jakaś totalna porażka... 🤦🤦🤦🤦🤦🙆

przez ten duphaston mam takie rewelacje że szok, w ogóle nie mogę odczytać swojego organizmu.. 

Odnośnik do komentarza
Gość kasiek_11
3 godziny temu, Gość Ola napisał:

Mnie dzisiaj rano złapała biegunka i od wczoraj mam zgagę.. niech ta @ już przyjdzie i ten cykl się skończy bo to jest jakaś totalna porażka... 🤦🤦🤦🤦🤦🙆

przez ten duphaston mam takie rewelacje że szok, w ogóle nie mogę odczytać swojego organizmu.. 

Ja zaczynam się stresować bo piersi nie bola mnie jak zawsze tylko szczypią 🙈 do tego dzis po przytulankach mialam różowy sluz jakby podrażnienie z przekrwionej śluzówki 🤷‍♀️ które już minęło.  Wiem z doświadczenia ze w pierwszym cyklu staran malo prawdopodobne zeby się udało,zakładałam minimum 6 cykli i teraz zaczynam dygać 😂🙈🙈

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Gość kasiek_11 napisał:

Ja zaczynam się stresować bo piersi nie bola mnie jak zawsze tylko szczypią 🙈 do tego dzis po przytulankach mialam różowy sluz jakby podrażnienie z przekrwionej śluzówki 🤷‍♀️ które już minęło.  Wiem z doświadczenia ze w pierwszym cyklu staran malo prawdopodobne zeby się udało,zakładałam minimum 6 cykli i teraz zaczynam dygać 😂🙈🙈

Mnie właśnie pierś tez w ogóle nie bolą. A to dziwne bo do @ teoretycznie 7 dni. Chociaż przeczytałam ze po duphastonie może przyjść nawet  po 14 dniach 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😀

Ja w trakcie przytulanek mamy tylko dużo śluzu az czuję ze mi tam mokro.. 🙂

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość kasiek_11

Noo to prawda wiec lepiej niech się nie wygłupia i w tą lub tamtą 🙂

 

Staramy się o 3 ciążę 🙂 z pierwszej mamy córkę aniołka, z drugiej zdrowego 2 letniego synka i teraz maz mnie namówił na jeszcze jeden raz 🙈 ale opierałam się jakieś pół roku 😅

Odnośnik do komentarza

Oooo ekstra.. 😍😍😁 A jak było z poprzednimi ciążami? Długo sie staraliscie? 🙂🙂

Nam sie marzy więcej niż jedno dziecko, ale skoro juz teraz mamy problem to nie wiem co będzie dalej i druga sprawa ze mam wadę serca to tez może byc przeszkodą. 🙂🙂

Odnośnik do komentarza
Gość kasiek_11
2 minuty temu, Gość Ola napisał:

Oooo ekstra.. 😍😍😁 A jak było z poprzednimi ciążami? Długo sie staraliscie? 🙂🙂

Nam sie marzy więcej niż jedno dziecko, ale skoro juz teraz mamy problem to nie wiem co będzie dalej i druga sprawa ze mam wadę serca to tez może byc przeszkodą. 🙂🙂

O pierwsza ciążę staraliśmy się 3 cykle , ale zakończyła się w 6 miesiącu, dzieciątku przestało bić serduszko 😞 a o druga walczyliśmy 16cykli , były leki , zaniki owulacji ze stresu i nerwów,  w koncu odpuściliśmy zmienilam prace skupiłam się na tym o bach bylam w ciazy 😅🙈 

 

Oo no to faktycznie , a dlugo sie teraz juz staracie ? Uda sie w końcu,  warto czekać,  synek jest moim oczkiem w głowie,  kocham łobuza nad życie ❤

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Gość kasiek_11 napisał:

O pierwsza ciążę staraliśmy się 3 cykle , ale zakończyła się w 6 miesiącu, dzieciątku przestało bić serduszko 😞 a o druga walczyliśmy 16cykli , były leki , zaniki owulacji ze stresu i nerwów,  w koncu odpuściliśmy zmienilam prace skupiłam się na tym o bach bylam w ciazy 😅🙈 

 

Oo no to faktycznie , a dlugo sie teraz juz staracie ? Uda sie w końcu,  warto czekać,  synek jest moim oczkiem w głowie,  kocham łobuza nad życie ❤

Współczuję straty..😘😘 Aż ciężko mi sobie to wyobrazić... Łoł 16 cykli to sporo. Ale najważniejsze ze jest mały skarb 🙂

Takie konkretne starania pod okiem lekarza i z lekami to dopiero pierwszy cykl. A nie zabezpieczamy sie juz 2 lata, ale  bez efektów. 

Oj tak dzieci dają ogrom radości nawet te nie swoje a jak ma sie własne i wyczekane to dopiero. 🙂🙂

Odnośnik do komentarza
Gość kasiek_11
11 godzin temu, Gość Ola napisał:

Współczuję straty..😘😘 Aż ciężko mi sobie to wyobrazić... Łoł 16 cykli to sporo. Ale najważniejsze ze jest mały skarb 🙂

Takie konkretne starania pod okiem lekarza i z lekami to dopiero pierwszy cykl. A nie zabezpieczamy sie juz 2 lata, ale  bez efektów. 

Oj tak dzieci dają ogrom radości nawet te nie swoje a jak ma sie własne i wyczekane to dopiero. 🙂🙂

No sporo, sporo ale to bardziej w głowie chyba siedzialo a jak wiadomo ona potrafi na wszystko rzutować 😉 tak jak co miesiąc mialam wszystkie objawy a w ciazy nie byłam 😅🤭 no ale to kazda chyba z nas takie "jazdy" czasem ma 🙈 

 

Najważniejsze, że poszliście do lekarza i działacie,  na pewno się w koncu uda 💪 

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Gość kasiek_11 napisał:

No sporo, sporo ale to bardziej w głowie chyba siedzialo a jak wiadomo ona potrafi na wszystko rzutować 😉 tak jak co miesiąc mialam wszystkie objawy a w ciazy nie byłam 😅🤭 no ale to kazda chyba z nas takie "jazdy" czasem ma 🙈 

 

Najważniejsze, że poszliście do lekarza i działacie,  na pewno się w koncu uda 💪 

Masz rację. W głowie siedzie bardzo dużo. Ja też co miesiąc miałam wszystkie objawy ciąży ale oczywiście w ciąży nigdy nie byłam. 😁🙂 

Kiedyś musi się udać. 🙂

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, AleksandraNowyŚwiat napisał:

Ja wlasnie uzyskałam moje 2 kreski ale czytając wszystkie wypowiedzi mocno ochłodziło sie moje zadowolenie - jestem dzien przed okresem - a co sie stanie, jezeli to ciąża biochemiczna i dziecka nie bedzie? Wiem, ze Panie sa doświadczone na forum w robieniu szybko testów :). Czy takie sytuacje zdążają sie często?

Moja droga:) staraj się nie nakręcac, chociaż to trudne. Bądź dobrej myśli. U mnie 21 tc a ja do tej pory się martwię. Prawda jest taka, że co ma być to będzie. Zrób sobie bete z krwi I powtórz po 48 godzinach. Jeśli jest prawidłowy wzrost to zapewne wsztstko gra. Na wizytę się nie umawiaj bo na tym etapie nic nie będzie widać. Trzymam kciuki!

Odnośnik do komentarza

Tym razem też się nie udało 😞

W przyszłym tygodniu startuje kolejny cykl z clo to już mój trzeci, a ten był taki obiecujący i znowu nic... 

Dziewczyny czy któraś też ma pcos i jej się udało? Czy bierzecie tylko to clo?  Co wam mówi endokrynolog? Ja już nie wiem co mam robić 😞 wyniki męża wszystkie w normie. 

Już tyle czasu to wszystko trwa😭

Odnośnik do komentarza

Cześć moje Kochane! Nowy rok, nowe cykle, nowe możliwości! 😍 Wizja nadchodzącej wiosny, wydłużający się w końcu dzien, wszystko to niech będzie dla Was inspiracją w walce o marzenia! 

Jak się czujecie moje drogie? 

Odnośnik do komentarza

W sumie to nie wiem jak się czuję... Wczoraj odstawiłam duphaston. Ale chyba nadal mi niedobrze. Bolą mnie plecy i czasem brzuch. Czuję się trochę tak jakby mnie coś przejechało hahaha. 🙆🙆🙂 @ ma być 9 stycznia zobaczymy. 😁

Odnośnik do komentarza
Gość kasiek_11
13 godzin temu, Gość Natalia napisał:

Tym razem też się nie udało 😞

W przyszłym tygodniu startuje kolejny cykl z clo to już mój trzeci, a ten był taki obiecujący i znowu nic... 

Dziewczyny czy któraś też ma pcos i jej się udało? Czy bierzecie tylko to clo?  Co wam mówi endokrynolog? Ja już nie wiem co mam robić 😞 wyniki męża wszystkie w normie. 

Już tyle czasu to wszystko trwa😭

Przykro mi , ale w końcu się uda 😉 ja mam niedoczynności tarczycy ale ogólnie biirena to letrox i jest ok , nie lubie chodzic do endo bo mam zle doświadczenia 😅 wiec robie sobie badania przy okazji innych i sprawdzam czy jest ok , jak nie to zwiększam dawkę albo zmniejszam i jest git:) i tak zyje juz 7 lat z tym. A co do clo brałam 4 cykle , w ciążę nie zaszlam, dopiero 2 naturalnym cyklu 😉 wiec mam mieszane uczucia 

 

2 godziny temu, Gość KasiaF napisał:

Cześć moje Kochane! Nowy rok, nowe cykle, nowe możliwości! 😍 Wizja nadchodzącej wiosny, wydłużający się w końcu dzien, wszystko to niech będzie dla Was inspiracją w walce o marzenia! 

Jak się czujecie moje drogie? 

U mnie 24dc , czuje się w sumie normalnie , wszystkie bolączki minęły;) czekam cierpliwie

 

Ola a jak Ty?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...