Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny gratulacje 🥰 

Ja jestem dzisiaj po trzecim monitoringu🙃 gin mówi, że ten cykl jest książkowy, nareszcie miałam owulacje clo zadziałało🙈 nawet nie chciała mi wypisać recepty na tabletki w kolejnym cyklu, powedziała że chce mnie zobaczyć już z 2 kreseczkami:) mam testować w nowy rok 🙂

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Gość Natalia1811 napisał:

Ja mam za chwilkę wizytę i zaraz padnę z nerwów niby wiem że ustalimy tylko leki bo i tak za wcześnie na badania ale i tak się denerwuje. Wczorajsza beta 162 jutro robię kolejna

Trzymam kciuki!

Odnośnik do komentarza
Gość Natalia1811

Wizyta przebiegła w miarę ok kolejna 04.01. dostałam heparynę,luteinę, duphaston i acard. Bałam się strasznie zrobić sobie ten zastrzyk i w końcu mąż mi go podal ale muszę się jakoś przełamać. Lekarz zrobił mi też USG i wiedzialam,że za wcześnie ale niby endometrium ok i widoczne dwa ciałka zolte ale totalnie się nie nastawiam. A jak i Was dziewczyny?

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ja zaczynam świrować :D

niby zbliżeń w sumie nie było wiele ani nie regularnie w tym cyklu ale dziś 25 dc a boli mnie podbrzusze albo to jajniki 🙄. W straconej ciąży sobie przypominam że tak miałam. Ale wtedy stymulacja , seks co dwa dni, od owu heparyna i progesteron a teraz nic. Nie miałam nigdy owu bez leków. I dlatego to takie dziwne. Chyba będę testować i ja :D

Odnośnik do komentarza

Ja mialam testować  w wigilie ale chyba nie zdaze...juz mam plamienie przed okresem i bol brzucha 😔 mialy byc wielsze szanse na ciaze po histeroskopi a tu dalej nic. Dzis z mezem tak sie wspolnie wsciekalismy. Chyba na luty umowimy sie do kliniki na inseminacje.

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, Gość Monia napisał:

Dziewczyny ja zaczynam świrować 😄

niby zbliżeń w sumie nie było wiele ani nie regularnie w tym cyklu ale dziś 25 dc a boli mnie podbrzusze albo to jajniki 🙄. W straconej ciąży sobie przypominam że tak miałam. Ale wtedy stymulacja , seks co dwa dni, od owu heparyna i progesteron a teraz nic. Nie miałam nigdy owu bez leków. I dlatego to takie dziwne. Chyba będę testować i ja 😄

Obys zobaczyla 2 kreseczki! Trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Monia napisał:

Dziewczyny ja zaczynam świrować 😄

niby zbliżeń w sumie nie było wiele ani nie regularnie w tym cyklu ale dziś 25 dc a boli mnie podbrzusze albo to jajniki 🙄. W straconej ciąży sobie przypominam że tak miałam. Ale wtedy stymulacja , seks co dwa dni, od owu heparyna i progesteron a teraz nic. Nie miałam nigdy owu bez leków. I dlatego to takie dziwne. Chyba będę testować i ja 😄

Monia ale byłoby super 😀 trzymam kciuki za Ciebie 😍 kiedy będziesz testowała? 

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Gość KasiaF napisał:

Monia ale byłoby super 😀 trzymam kciuki za Ciebie 😍 kiedy będziesz testowała? 

Te moje cykle to długie wiec w sylwestra dopiero.

Ale dziś już humor gorszy. Mężowi wyszły dodatnie przeciwciała covida i nie wiem czy dopuszcza nas do szczepienia:( ciagle coś 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Gość Monia napisał:

Te moje cykle to długie wiec w sylwestra dopiero.

Ale dziś już humor gorszy. Mężowi wyszły dodatnie przeciwciała covida i nie wiem czy dopuszcza nas do szczepienia:( ciagle coś 

A kiedy macie mieć szczepienia? Może uda się przesunąć o tydzień albo dwa poprostu. Trzymam kciuki żeby jednak nie było takiej potrzeby

Ania a Ty jak? Który dzień cyklu itd? Przyszła @?

Kto testuje Dziewczyny????? 

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Gość KasiaF napisał:

A kiedy macie mieć szczepienia? Może uda się przesunąć o tydzień albo dwa poprostu. Trzymam kciuki żeby jednak nie było takiej potrzeby

Ania a Ty jak? Który dzień cyklu itd? Przyszła @?

Kto testuje Dziewczyny????? 

36 dzień cyklu i nic się nie dzieje. Nawet już nie mam nadziei na ciąże. Po prostu jak @ nie ma to niech nie przychodzi na święta. Niech przyjdzie po. Chce z mężem spędzić święta w bliskości i czułości. Tęsknie za nim bardzo, bo w tyg się mijamy i w ogóle się nie widzimy. 

06.2016 synek ❤️

05.2019 córcia Aniołek

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Gość KasiaF napisał:

A kiedy macie mieć szczepienia? Może uda się przesunąć o tydzień albo dwa poprostu. Trzymam kciuki żeby jednak nie było takiej potrzeby

Ania a Ty jak? Który dzień cyklu itd? Przyszła @?

Kto testuje Dziewczyny????? 

Teraz w środę 😕

 

Dziewczyny dzisiaj piękny dzień. Bardzo go lubię. I chodz jest mi smutno będę się starać żeby było pięknie. Życzę Wam Kochane dużo radości, miłości, nadziei. Żeby wszystko dobrze się ułożyło. Tym oczekujacym wyczekiwanych dwóch kresek i zdrowych dzieci. Tym w ciąży szczęśliwego rozwiązania. Żebyśmy w nowym roku rozmawiały szczesliwie o dzieciach. I jak najmniej o przykrych sprawach. Wesołych Świąt 🌲

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny w ten magiczny czas zycze Wam i sobie tez duzo zdrowia, cierpliwosci, spokoju. Zebyśmy nigdy nie tacily nadziei i wiary w to ze kiedys kazda z nas zostanie mamą. I zebysmy pomimo wielu rozczarowan i niepowodzen umialy sie cieszyc z tego co mamy. Duzo milosci! 

Odnośnik do komentarza

Cześć 😘 ja się cieszę, że już się kończą jesteśmy jedyną parą w rodzeństwie męża, która nie ma dziecka i bez pytań i życzeń się nie obeszlo oczywiście 😔 niby ten cykl wg gin musi być udany i chociaż ona w to wierzy bo ja tak jak się cieszylam na początku, że owulacja się pojawila, że mam testować za chwilę to mam jakieś czarne myśli, że znowu nic z tego nie będzie 😔 cały czas czuje ten lewy jajnik na którym był pęcherzyk wiec mnie coś się tam zadzialo ale na to wszystko to chyba pęcherz przeziebilam bo latam to toalety co chwilę.. 

Kasia a Wy jak się czujecie? 🙂

wszystkiego dobrego na nowy rok, niech będzie dla nas szczęśliwy 🙃

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Gość KasiaF napisał:

Cześć dziewczyny, jak tam po świętach? 

Cześć Kasia. Na szczęście obyło się bez pytań o dziecko. Ufff . Ale myśli i chwilę załamania i tak były. Często liczę sobie w którym tygodniu ciąży już bym była. I wyobrażam sobie brzuszek ciążowy... brakuje nam bardzo tego brzuszka 😢

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Gość Karola napisał:

A ja juz dostaje okres tydzien i nie moze sie wykluc...a brzuch boli jak nie wiem i do tego brazowe plamienia😔 

Miałam identycznie w poprzednim cyklu 😕

U mnie dziś 25dc w nocy zaczął boleć brzuch, a od rana mnie mdli jak zawsze pije kawę tak dzisiaj po otwarciu puszki mnie odrzuciło🤔

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Gość Natalia napisał:

Miałam identycznie w poprzednim cyklu 😕

U mnie dziś 25dc w nocy zaczął boleć brzuch, a od rana mnie mdli jak zawsze pije kawę tak dzisiaj po otwarciu puszki mnie odrzuciło🤔

Oby to byl dobry znak! Trzymam kciuki🙂🙂kiedy testujesz?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...