Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Monia super! Wierzę, że teraz napewo się uda 😘zrobisz badania, lekarz Cię poprowadzi i będzie super. Trzymam kciuki z całego serca. 

 

Mama85 czuje już takie delikatne ruchy maleństwa 🙂 ale niektóre kobiety zaczynają czuć dopiero 20-21 tydzień więc się nie stresuj!

Dziewczyny za mną kilka ciężkich i mocno pracowitych dni. Przeprowadziłam się do własnego domu 💓 jeszcze bardzo dużo pracy przede mną, ale juz robię u siebie a nie u kogoś 😉

Kobietki a co u Was? Strasznie cicho się tu ostatnio zrobiło? 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Gość KasiaF napisał:

Monia super! Wierzę, że teraz napewo się uda 😘zrobisz badania, lekarz Cię poprowadzi i będzie super. Trzymam kciuki z całego serca. 

 

Mama85 czuje już takie delikatne ruchy maleństwa 🙂 ale niektóre kobiety zaczynają czuć dopiero 20-21 tydzień więc się nie stresuj!

Dziewczyny za mną kilka ciężkich i mocno pracowitych dni. Przeprowadziłam się do własnego domu 💓 jeszcze bardzo dużo pracy przede mną, ale juz robię u siebie a nie u kogoś 😉

Kobietki a co u Was? Strasznie cicho się tu ostatnio zrobiło? 

Dzięki KasiaF. Znowu mamy nowe nadzieję. Lubię ten stan 🙂

o gratuluję, sama też odliczam dni kiedy będziemy na swoim. Poki co jeszcze trochę prac wykończeniowych zostało. 

Maszkaron co u Ciebie?

Odnośnik do komentarza

Monia super ze wizyta pomyslna i masz nowa energie 🙂 opinia kilku roznych lekarzy daje obraz sytuacji i wiesz co i jak masz dalej robic 🙂 a jakie badania dostalas do zrobienia?? u mnie po pierwszej @, cykl juz wrocil do normy i owu tez byla, ale wstrzymuje sie do wiosny. Jeszcze musze zrobic wymazy na bakterie, grzyby itp, zebym byla juz przygotowana na starania. Narazie zazywam witaminy, i do regulacji tsh. jakos tak ostatnio mniej czytam bo mam takie poczucie smutku, jak czytam o ciazach i troche mnie to doluje, a nie chce odliczac co by bylo gdyby. mamy psiaka w domu, wiec chodzimy na spacerki i jakos leci, grudzien u nas imprezowo-swiateczny wiec czas na zabawe.

KasiaF, Nota83 dziewczyny trzymam kciuki za wasze zdrowko i rosnijcie szczesliwie :), Kasia nie przemeczaj sie za bardzo chociaz wiem bo my mielismy to samo rok temu, no ale Ty z dzidziem na pokladzie to nie szalej 🙂 napewno wszystko zdazysz zrobic 🙂

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny cala sie trzese 3 dni przed okresem zrobilam test ciazowy bo pierwszy raz od roku jakos dziwnie piersi mnie bolą. Lekarz powiedzial ze ten cykl byl bezowulacyjny. Co wy o tym sadzicie? 

Screenshot_20201201-151749_Gallery.jpg

Screenshot_20201201-151741_Gallery.jpg

30.08.2019- 28 tydz Aniołek K👼

05.12.2020 - ciąża biochemiczna👼

17.04.2021-9tydz. Aniołek 👼 

03.03.2022- Syn Nasz Cud F 👶

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Marzenaa napisał:

Dziewczyny cala sie trzese 3 dni przed okresem zrobilam test ciazowy bo pierwszy raz od roku jakos dziwnie piersi mnie bolą. Lekarz powiedzial ze ten cykl byl bezowulacyjny. Co wy o tym sadzicie? 

Screenshot_20201201-151749_Gallery.jpg

Screenshot_20201201-151741_Gallery.jpg

Cudownie! Gratuluję po cichu 🙂

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Maszkaron napisał:

Monia super ze wizyta pomyslna i masz nowa energie 🙂 opinia kilku roznych lekarzy daje obraz sytuacji i wiesz co i jak masz dalej robic 🙂 a jakie badania dostalas do zrobienia?? u mnie po pierwszej @, cykl juz wrocil do normy i owu tez byla, ale wstrzymuje sie do wiosny. Jeszcze musze zrobic wymazy na bakterie, grzyby itp, zebym byla juz przygotowana na starania. Narazie zazywam witaminy, i do regulacji tsh. jakos tak ostatnio mniej czytam bo mam takie poczucie smutku, jak czytam o ciazach i troche mnie to doluje, a nie chce odliczac co by bylo gdyby. mamy psiaka w domu, wiec chodzimy na spacerki i jakos leci, grudzien u nas imprezowo-swiateczny wiec czas na zabawe.

KasiaF, Nota83 dziewczyny trzymam kciuki za wasze zdrowko i rosnijcie szczesliwie :), Kasia nie przemeczaj sie za bardzo chociaz wiem bo my mielismy to samo rok temu, no ale Ty z dzidziem na pokladzie to nie szalej 🙂 napewno wszystko zdazysz zrobic 🙂

Pakiet tarczycowy mi zlecił do powtórzenia. LH, prolaktynę, estradiol, ca -125 

Tarczyca znowu jest źle. Tsh aż 3.6 a Prolaktyna podwójnie 😨 mimo że biorę bromergon:(

Odnośnik do komentarza
Gość Maszkaron
5 godzin temu, Marzenaa napisał:

Dziewczyny cala sie trzese 3 dni przed okresem zrobilam test ciazowy bo pierwszy raz od roku jakos dziwnie piersi mnie bolą. Lekarz powiedzial ze ten cykl byl bezowulacyjny. Co wy o tym sadzicie? 

Screenshot_20201201-151749_Gallery.jpg

Screenshot_20201201-151741_Gallery.jpg

haha Marzena a nie mowilam ze te cykle bezowulacyjne to wlasnie czasem koncza sie ciaza :)) krecha jest ale czad 🙂 gratulacje

Odnośnik do komentarza
Gość Maszkaron
5 godzin temu, Gość Monia napisał:

Pakiet tarczycowy mi zlecił do powtórzenia. LH, prolaktynę, estradiol, ca -125 

Tarczyca znowu jest źle. Tsh aż 3.6 a Prolaktyna podwójnie 😨 mimo że biorę bromergon:(

to tsh tak jak ja masz, zaczne brac euthyrox to spadnie, to akurat dosyc prosto uregulowac. A to masz te same badania co mnie zlecil tez badalam prolaktyne i estradiol, na szczescie u mnie ok. Bedzie dobrze Monia 🙂

 

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Gość Maszkaron napisał:

to tsh tak jak ja masz, zaczne brac euthyrox to spadnie, to akurat dosyc prosto uregulowac. A to masz te same badania co mnie zlecil tez badalam prolaktyne i estradiol, na szczescie u mnie ok. Bedzie dobrze Monia 🙂

 

No jutro już mam wizyte u endokrynologa. No tak trzeba tego wszystkiego pilnować że szok. 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Marzenaa napisał:

Dziewczyny cala sie trzese 3 dni przed okresem zrobilam test ciazowy bo pierwszy raz od roku jakos dziwnie piersi mnie bolą. Lekarz powiedzial ze ten cykl byl bezowulacyjny. Co wy o tym sadzicie? 

Screenshot_20201201-151749_Gallery.jpg

Screenshot_20201201-151741_Gallery.jpg

O kurcze 😍 idziesz jutro na bete? Trzymam mocno kciuki

Odnośnik do komentarza

Monia super, że jesteś zadowolona z wizyty u nowego lekarza. Teraz musi już być z górki 🙂 

KasiaF gratuluje swojego domku 🥰 i nie szalej ze sprzątaniem 🙂 dbaj o was 😘

Marzenaa Kibicuje Ci z całego serca. Za dużo już przeszłaś, teraz musi być już dobrze! 🍀💚

06.2016 synek ❤️

05.2019 córcia Aniołek

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Patte napisał:

Hej dziewczyny:) odzywam się z 16 tc 😉 czy to możliwe, że czuję już mojego synka? Czasami mam wrażenie, że się rusza 🙂 czy sobie to wmawiam🤣

To jest możliwe 🙂 ja tez poczułam mojego synka właśnie w tym tyg 🙂 chociaż na początku myślałam, ze to są jelita 🤣 

06.2016 synek ❤️

05.2019 córcia Aniołek

Odnośnik do komentarza

KasiaF dziękuje, ze pytasz 🙂 aktualnie 12 cs 15 dc. Od 10 dc robie testy owulacyjne tak jak kazała mi pani gin. Monitoring się nie odbył. Właśnie mam dni płodne. Ciekawe czy będzie owulacja. Nie liczę na cud, bo cały czas jestem chora i biorę dużo leków. Także ten cykl idzie na straty, a w dodatku czekam za wynikiem testu na covid.

06.2016 synek ❤️

05.2019 córcia Aniołek

Odnośnik do komentarza
Gość Marzenaa

Jutro ide dopiero na bete . Dziewczyny dzisiaj tak mi sie w glowie krecilo ze musialam zwolnic sie z pracy i zrobilam test pink i tam ledwo widoczna kreska niewiem co myslec boje sie ze  nic z tego nie wyjdzie. 

Maszkaran tego sie nie spodziewalam ja bardzo wierzylam gin a teraz te testy chyba jakis cud. 

Anna.a ja tobie tez kibicuje 🤞 moze dla ciebie ten cykl bedzie szczesliwy. Mi gin powiedzial ze owu niebylo a widzisz teraz te testy pozytywne. Sama w to nie moge uwierzyc 

Odnośnik do komentarza

Marzenaa trzymam kciuki za jutrzejsza betę. Pisz do nas ✊🏻✊🏻 I pamiętaj, że teraz musi być już dobrze. A tsh sprawdzałas czy masz w normie? 
 

KasiaF pamietam jak to pisałaś 😄 życie lubi robić niespodzianki 😄 oby to były pozytywne niespodzianki 🤞🏻😊 

Monia jesteś pod opieka endokrynologa ? 

06.2016 synek ❤️

05.2019 córcia Aniołek

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Anna.a napisał:

Marzenaa trzymam kciuki za jutrzejsza betę. Pisz do nas ✊🏻✊🏻 I pamiętaj, że teraz musi być już dobrze. A tsh sprawdzałas czy masz w normie? 
 

KasiaF pamietam jak to pisałaś 😄 życie lubi robić niespodzianki 😄 oby to były pozytywne niespodzianki 🤞🏻😊 

Monia jesteś pod opieka endokrynologa ? 

Tak. Od ponad 10 lat. I nigdy nikt tak nie stwierdził. A teraz 😕

Odnośnik do komentarza
Gość Maszkaron

Monia tzn ze wyszlo podwyzszone antyTPO??? badalas wczesniej i mialas w normie?? moze dopiero niedawno pokazaly sie przeciwciala, ale nie martw sie i tak leczenie sie nie rozni wiec czy hasi czy niedoczynnosc to jedziemy na euthryoxie

Anna.a duzo zdrowka i dwaj znac jak tam efekty??? bylas moze u gina konsultowac mutacje i ew. heparyne??

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny! Ogromnie sie ciesze waszym szczęściem.  I 2 kreseczkami i rosnącymi brzuszkami i nawet nowym domem Kasi.  Trzymam kciuki  zeby wszystko bylo dobrze. 

A ja mialam histeroskopie pod znieczuleniem ogolnyn z czego jestem mega zadowolona. Czekam na wyniki badan wycinkow ppbranych na histopalogie. Okaze sie czy mam zapalenie endometrium czy nie. Ape lekarz po zabiegu powiedzial ze wszystko wyglada tam super.  Nie mam zadnych zrostow krwiakow blizn. Nic nie widzial podejrzanego. Wyniki maja byc w poniedzialek i az mnie skręca  zeby juz wiedziec. Pozatym zaczal sie kolejny cykl i nie wiemy czy sie starac czy czeka mnie leczenie. Jesli wyniki bylyby dobre to do 3 miesiecy po laparoskopi zwiekszaja sie szanse na poczecie. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...