Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Magdalena na to nazywam wygodny brzuszek bo bez problemu moge się zginac i schylac, no i w ogóle mi nie ciazy bo bardzo nie wystaje do przodu. Za to ostatnio przez parę dni młody był głowa w górę bo mi było strasznie niewygodnie, gniotl mnie w zebra, brzuch był taki wypchany, i jeszcze jak się chciałam schylic to się nie dało bo głowa stawiała opór, młodemu też się nie podobało bo ruchy miał też rzadko jak zwykle ale takie gwałtowne, ale dwa dni temu w nocy się znów obrócił, wstałam rano i poczułam taka pustkę w brzuchu jakby mi dziecko przez noc wyjeli hihi no i jest głowa w dół z nosem wcisnietym w mój kręgosłup, więc wypił się tylkiem do świata :p za to waży 2 tyg do przodu skubaniec ;)

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Piękne brzuszki, Madzia ale Twój to taki malutki fajniutki nie widać że to już bardziej przy końcówce super :)

Ja była u ginka to mi powiedział że może być za wcześnie bo jak mi dwa razy niby owu pokazały testy a drugie aż tydzień pokazywały to jak nic się nie będzie działo dopiero w środę bhcg zrobić więc tak zrobię i będzie pewne. Lecz przepisał mi luteine wyrazie czego wywoła miesiączkę albo podtrzyma ciążę i powiem Wam że brzuch mnie przez kilka dni pobolewa szczególnie przy zmęczeniu wysiłku lub stresie a dziś już po dwóch tabletkach i się nie spina.. Fajnie by było...
Gratuluję Wam dziewczyny tych dwóch kresek i mam nadzieję że mója @ nie przyjdzie również będę mogła do Was dołączyć(jak to mówicie dopuki nie ma małpy jest nadzieja )

Odnośnik do komentarza
Gość poziomka93

Domka 1

Kompletnie żadnych, przez to już zaczęłam wątpić że się udało

no wlasnie i ja tez zadnych nie mam co daje mi w sumie nadzieje
bo w poprzednim cyklu wlasciwie zaraz po owulacji bolaly mnie piersi i ciagnal brzuch, a ciazy nie bylo, wiec moze to cos zwiastuje :)

Odnośnik do komentarza

Marta Domka cudowne wieści!! Warto było tu zajrzeć przed spaniem ❤ Gratulacje i nudnych ciąż życzę! Ponoc wiosna to super czas na przyjście maluszków. Ja mam termin na pierwszy dzień wiosny :-) Byłam po zwolnienie w srode i poprosiłam o szybkie usg i dzidziuś rośnie zdrowo i serduszka znów słuchałam. Niedługo i Wy będziecie słuchać!

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Ja po luteine też miałam gorzej cykl. Rozregulowal mi się nawet. Ale po duphaston ie za pierwszym razem zaszłam w ciążę. A co do objawów to niestety nieraz się nasilają a nieraz ustają.
Missia a ty na co bierzesz luteine? Tzn z jakiego powodu?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

magdalena nie wiem kiedy mam dostać @. Jak byłam nastolatką to miałam co 21 dni zawsze. Później lata brania tabletek z przerwami na 2 ciąże. Od 1,5 roku nie biorę tabletek i cykle wariują. Raz 21 dni, raz 33. Raz miałam 45 dni- wtedy podejrzewałam ciążę nawet testy wychodziły, ale na widzicie usłyszałam że się na okres zbiera i nie widać żeby to było poronienie. Po pół roku od tego zaszłam w ciążę. Wcześniej się zabezpieczaliśmy w dni przypuszczalnie płodne. To jest mój pierwszy pełny cykl po zabiegu. Dzisiaj mam 28dc. Starania były co dziennie, albo co drugi dzień. No zobaczymy. Zamierzam powtórzyć test za kilka dni jak @ nie przyjdzie.

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)
ug378u69i9ykgykq.png

Odnośnik do komentarza

Luteine dostałam na wywołanie @(bo wczoraj był 31 dzień cyklu) albo wyrazie czego na podtrzymanie ciąży. Do środy musze wytrzymać bo wtedy kazał lekarz bthcg zrobić.
Zastanawia mnie jedynie to że do wczoraj pobolewal mnie brzuch przeważnie z wysiłku lub ze stresu(nawet przed samą wizyta przy stresie bolał) a potem jak wzięłam tą luteine( 3 razy po 1) to nie czuje tego pobolewania tylko raz lewy jajnik dał znać przez dosłownie chwilę także nie wiem co o tym wogole myśleć, a wszystko robie tak jak do tej pory.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...