Skocz do zawartości
Forum

Mamy Aniołków i nie tylko z nadzieją na szczęście - poczekalnia :)


Rekomendowane odpowiedzi

Oleńko co tam u ciebie słychać ? widze że zabiegana zapracowana

Amirianku szkoda że musiałaś wrócić do pracy to jest najgorsze wiem coś o tym ale poradzisz sobei ii już nie długo uda sie :) ja w to wierzę Kochanie :) a ty chyba budujesz sobei domek tak ? jak wam idzie ?

Moni tez zabiegana w pracy :) ale już niedługo dopadnie swojego meża eheheh i go wykorzysta :)

Odnośnik do komentarza

Martek73
Witajcie. Jestem tu nowa, ale mam nadzieję, że zagoszczę tu na dłużej.
Ja będąc w ciąży miałam cukrzycę, ale nie mam ani jednego rozstępu. Stosowałam oliwkę w żelu i myślę, że to pomogło.
Pozdrawiam Was serdecznie.

Witam bardzo serdecznie... rozgośc sie :)

Ja też słyszałam, że to zależy od skóry, że czegoś brakuje - ale nie wiem czego... I nawet możesz smarowac sie 5 razy dziennie i nic nie pomaga - ja tak robiłam i rozstępy mam masakryczne, a znam osoby, które nie mają ani jednego rozstępu, a nie robiły nic....

A ze względu na nadmiar moich kg też miałam robione badania cukrzycowe - i też nie miałam... dlatego też się zdziwiłam...

http://lagm.lilypie.com/MiF3p1.png http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=52006
(*)(*)(*) 25. 12.2008 40 tc

Odnośnik do komentarza

asiorek352
Hej dziewczynki,jestem i ja na chwilkę...
Moni warto głosić, jakie prawa ma kobieta po poronieniu...To jest bardzo ważne...
Adhara trzymam kciuki za badania...
Amirian szkoda ,że już do pracy:(:36_2_20:
Oleńko co u Ciebie?
Natali ,Stysiu jak się czujecie?
Reszte kobietek serdecznie pozdrawiam zwłaszcza JG79:11_9_16:

Hej Asiorku!Dziekuję za pamięć:)
U mnie dobrze,ale czasu brak:lup:
Zaraz uciekam na urodziny szwagierki...

Witam nową koleżankę Martę.Miło,nam bardzo:)

Amirianku trzymaj się kochana.Buziam mocno:*

Panterko, stysiu jak samopoczucie??

Wiecie,co do tych rozstępów,to kiedyś moja dermatolog powiedziała,że dużo zależy od "jakości" skóry;)Niektóre z nas są podatne i żey nie wiem co robiły,to i tak będą mieć:(Mam nadzieję,że niedługo wymyślą jakiś "cudowny" specyfik i się nie będziemy martwić;)

Pozdrawiam wszystkie:36_3_15:

Odnośnik do komentarza

Oleńka
asiorek352
Hej dziewczynki,jestem i ja na chwilkę...
Moni warto głosić, jakie prawa ma kobieta po poronieniu...To jest bardzo ważne...
Adhara trzymam kciuki za badania...
Amirian szkoda ,że już do pracy:(:36_2_20:
Oleńko co u Ciebie?
Natali ,Stysiu jak się czujecie?
Reszte kobietek serdecznie pozdrawiam zwłaszcza JG79:11_9_16:

Hej Asiorku!Dziekuję za pamięć:)
U mnie dobrze,ale czasu brak:lup:
Zaraz uciekam na urodziny szwagierki...

Witam nową koleżankę Martę.Miło,nam bardzo:)

Amirianku trzymaj się kochana.Buziam mocno:*

Panterko, stysiu jak samopoczucie??

Wiecie,co do tych rozstępów,to kiedyś moja dermatolog powiedziała,że dużo zależy od "jakości" skóry;)Niektóre z nas są podatne i żey nie wiem co robiły,to i tak będą mieć:(Mam nadzieję,że niedługo wymyślą jakiś "cudowny" specyfik i się nie będziemy martwić;)

Pozdrawiam wszystkie:36_3_15:
Dziękuje Oleńko ..u mnie samopoczucie optymistyczne - będzie dziewczynka ,a jej serduszko jest zdrowe... teraz tylko pomodlić się o reszte i mam nadzieje ze będę się cieszyć dzieckiem i być dla niej dobrą mamą już na Wielkanoc...wszystko w porządku... większośc dni jestem sama, bo mąż w pracy,ale jakoś się nie nudzę ...

Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę wszystkiego najlepszego!

Odnośnik do komentarza

u mnie bylo wiele kremow na rozstepy i guzik dalo :/

a co do tej 1 -szej ciazy to ja uwazam ze wtedy bylo ok wszystko - cykle jak w zegarku co 28 dni, waga normalna - zero tluszczyku zbednego

dopiero po porodzie zaczelo sie psuc wszystko :/

Martek73 - witaj :)

Kinga : 06.03.2006 rok ( 3760g i 55 cm )
Grześ : 29.06.2011 rok ( 3750g i 56 cm )
Sonia : 16.10.2012 rok ( 3860g i 54 cm )
http://emotikona.pl/gify/pic/11wir.gif

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór!!!

wiem,wiem..mało sie odzywam...
u mnie jest wszystko dobrze..Hania daje coraz silniejsze kopniaczki...serduszko jej bije jak dzwoń..tatuś co jaiś czas nasłuchuje przez detektor....:yuppi::yuppi: oby sie to wszytsko zakończyło sukcesem ,w postaci zdrowego dzieciątka w moich ramionach....

Pozdrawiam Was serdecznie i życzę wszystkiego najlepszego ... a mamusią staraczką II kreseczek na te !!!!!

Odnośnik do komentarza

witam w piekny, słoneczny poniedziałek !'Odebrałam dziś częsciowe wyniki i wszystko prawie ok, ale mam trochę za duzo czerwonych krwinek RBC (5, 26 ) -i objętość ich też podwyższona (rdw - cv - 15, 8 ).
Nie wiem, czy mam za mało żelazo, czy za duzo kwasu fOLIOWEGO ZAŻYWAM, A MOŻE TO EFEKT przetaczania kiedyś w dzieciństwie krwi ?
CO DO GRUPY KRWI TO JEST ŚWIETNIE!!!!

:o_master::o_master::o_master:
jA MAM B RH - A MĄŻ 0 RH -. nie ma wiec konfliktu serologicznego !!!!

Napiszcie mi, gdzie znajdę w jedzonku cenne żelazo i wit b12 - dodam, że jestem wegetarianką NO PRAWIE - TROCHĘ WIEPRZOWINY ZJEM, A NAJBARDZIEJ DO PODCHODZI MI KURCZAK I RYBY!!!!

JEM MAŁ0 MIĘSA - TO FAKT !!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Natali
witam w piekny, słoneczny poniedziałek !'Odebrałam dziś częsciowe wyniki i wszystko prawie ok, ale mam trochę za duzo czerwonych krwinek RBC (5, 26 ) -i objętość ich też podwyższona (rdw - cv - 15, 8 ).
Nie wiem, czy mam za mało żelazo, czy za duzo kwasu fOLIOWEGO ZAŻYWAM, A MOŻE TO EFEKT przetaczania kiedyś w dzieciństwie krwi ?
CO DO GRUPY KRWI TO JEST ŚWIETNIE!!!!

:o_master::o_master::o_master:
jA MAM B RH - A MĄŻ 0 RH -. nie ma wiec konfliktu serologicznego !!!!

Napiszcie mi, gdzie znajdę w jedzonku cenne żelazo i wit b12 - dodam, że jestem wegetarianką NO PRAWIE - TROCHĘ WIEPRZOWINY ZJEM, A NAJBARDZIEJ DO PODCHODZI MI KURCZAK I RYBY!!!!

JEM MAŁ0 MIĘSA - TO FAKT !!!!!!!!!!

Natali chyba jeszcze w buraczkach ,brokułach i szpinaku jest sporo żelaza:smile_move:
Smacznego;)

Odnośnik do komentarza

cześc kobietki!

Nie odzywałam się trochę... wróciłam do pracy, każdy zachowuje się jakby nic się nie stało... chyba nie wiedzą jak ze mną rozmawiać... jutro robię pierwsze badania, potem załatwiłam sobie na kasę chorych no i potem dopiero w tej klinice genetyki.

Ogólnie chodze śpiąca i zmęczona, organizm się odzwyczaił od chodzenia do pracy ;)

U was widzę wszystko oki :D to bardzo dobrze :great:

pozdrawiam wszystkie mamuśki i przyszłe mamuski i ich brzuszki, oraz takie jak ja czyli czekające na swoje szczęście.

http://s1.suwaczek.com/201102251564.png http://tmp3.glitery.pl/text/325/71/3-Nadia-nasza-creczka-1008.gif
Dwa Aniołki w Niebie - IX.2008 w 9tc i X.2009 w 10tc :( :(

Odnośnik do komentarza

witam laseczki :)

właśnie dzisiaj sobie myślałam o Juscie ciekawe co tam u niej ?

Amirian masz racje ludzie nie wiedzą jak o tym rozmawiac i lepiej udawać że nic sie nie stało ale powiem ci tak ze swojego doświadczenia ja napoczątku sama nie chciałam o tym rozmawiac ale jak poczułam taka chęc i potrzebe to sama zaczełam i ludzie już ze mna rozmawiali pytali Oni musza sami poczuć że ty masz ochotę na ten tamat rozmawiać Ja miałam w pracy dziewczyne co w 11 tyg. poroniła i nigdy nie chciała rozmawiać zakmknęła sie sama w sobie i nie dało się z nia wytrzymać stała sie strasznie uciązliwa że nie dało się z nia pracować Jakieś 2 misiace temu wyjechała do polski na stałe i do nikogo sie nie oddzywa i tyle ... smutne

Odnośnik do komentarza

stysiapysia
Witajcie moje Kochane!!!!

Amirian -cieszę się ze jesteś!!!:yuppi::yuppi:

Panterka - jak Twoja dzidzia się ma??

Oleńka-wszystkiego dobrego!!!:36_3_15::36_3_15::36_3_15:

Moni- a Ty mi sie gdzie podziewasz????WRACAJ!!!!:36_2_15::36_2_15:

Co tam u pozostałych babulców???

U nas wsio dobrze ...Hania coraz bardziej silniejsza :) ...

Pozdrawiamy !!!!!:36_2_15::36_2_15:

Jestem , jestem... Ale zmęczona i zapracowana... mam chyba gorsze dni wiele mnie kosztuje praca...

http://lagm.lilypie.com/MiF3p1.png http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=52006
(*)(*)(*) 25. 12.2008 40 tc

Odnośnik do komentarza

Natali
witam w piekny, słoneczny poniedziałek !'Odebrałam dziś częsciowe wyniki i wszystko prawie ok, ale mam trochę za duzo czerwonych krwinek RBC (5, 26 ) -i objętość ich też podwyższona (rdw - cv - 15, 8 ).
Nie wiem, czy mam za mało żelazo, czy za duzo kwasu fOLIOWEGO ZAŻYWAM, A MOŻE TO EFEKT przetaczania kiedyś w dzieciństwie krwi ?
CO DO GRUPY KRWI TO JEST ŚWIETNIE!!!!

:o_master::o_master::o_master:
jA MAM B RH - A MĄŻ 0 RH -. nie ma wiec konfliktu serologicznego !!!!

Napiszcie mi, gdzie znajdę w jedzonku cenne żelazo i wit b12 - dodam, że jestem wegetarianką NO PRAWIE - TROCHĘ WIEPRZOWINY ZJEM, A NAJBARDZIEJ DO PODCHODZI MI KURCZAK I RYBY!!!!

JEM MAŁ0 MIĘSA - TO FAKT !!!!!!!!!!

Witaj.
Dużo żelaza jest w natce. Ja będąc w ciąży siekałam sobie natkę i kładłam na kanapki zamiast sałaty. Poza tym mi lekarz zalecił Biofer folic.
Pozdrawiam serdecznie

http://fajnamama.pl/suwaczki/w7e0oow.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2mib36tc2.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...