Skocz do zawartości
Forum

Mamy Aniołków i nie tylko z nadzieją na szczęście - poczekalnia :)


Rekomendowane odpowiedzi

Justa
hej dzis wrucilam od gina tak jak mowil to ciaza pozamaciczna i dostalam skierowanie do szpitala tylko jest teraz problem bo czpital do 20 listopada nie przyjmuje pacjetow bo sie przenosi do nowego bydynku (przyjmuje jedynie w naglych przypadkach) co mam zrobic jak mi odmowią przyjęcia?

kochanie tak jak piszę Agnieszka ciąża pozamaciczna jest nie bezpieczna dla kobiety i ja się dziwie że twój gin wogóle tak długo sprawę odwlekał skoro juz to podejrzewał A w szpitalu ci niemogę odmóić przyjecia a jeśli nawet to ja bym ich zaskarżyła bo to ich zasrany obowiazek ciebie przyjać

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny

mam do was pytanko - czy ktoras z was miala/ma PCO ?? bo u mnie na usg wyszly pechezyki ale niestety nie pekaja wiec nie ma owulki :(

interesuje mnie jakie wam leki przepisano bo slyszalam ze sa takie co juz w 1 cyklu potrafia cuda zdzialac

gratuluje stysia :) - coreczka bedzie wniebowzieta z siostrzyczki - bedzie dla niej wzorem :)

Kinga : 06.03.2006 rok ( 3760g i 55 cm )
Grześ : 29.06.2011 rok ( 3750g i 56 cm )
Sonia : 16.10.2012 rok ( 3860g i 54 cm )
http://emotikona.pl/gify/pic/11wir.gif

Odnośnik do komentarza

Stysia superrrrrrrrrrrrr wieści!!!!!!!!!!!!!!:smile_jump::smile_jump::smile_jump: bardzo się cieszę!!! Ale jaja, ze Franio okazał się dziewczynką :D hehe a macie imię dla dziewczynki???

Justa
muszą cię przyjąć, bo to jest zagrożenie życia,a jak jeszcze byś im powiedziała, ze brzuch cię mocno boli to na bank cię przyjmą!

Ardhara pytasz o PCO - ja mam to cholerstwo, choć właściwie stwierdzone tylko na podstawie obrazu USG (wielotorbielowate jajniki), bo wyniki badań wychodziły mi ok. Leczyłam się tak, ze brałam Diane 35, po odstawieniu w 3 cyklu zaczeliśmy się starać i odrazu zaszłam w ciążę, no ale wiesz jak to się skończyło... no a teraz to ostałam takie tabletki Clostilbegyt ktore spowodowały, ze miałam owulację no i znów zaszłam w ciążę, niestety finał ten sam :ehhhhhh: no ale w ciąży 2 razy byłam, zresztą ty też masz dziecko, więc myślę, ze nie jest z tobą tak źle... A jeśli leki nie pomagają to często wysyłają na taki zabieg laparoskopowy i wtedy usuwają te torbiele i w ciągu 6 miesięcy jest największa szansa na zajście w ciążę.

http://s1.suwaczek.com/201102251564.png http://tmp3.glitery.pl/text/325/71/3-Nadia-nasza-creczka-1008.gif
Dwa Aniołki w Niebie - IX.2008 w 9tc i X.2009 w 10tc :( :(

Odnośnik do komentarza

Ardhara
martwi mnie tylko to aby mi nie dal czegos co bedzie leczylo ruski rok - wiadomo jak sie "staraja" nasi lekarze :/ dac byle co aby sobie poszla

tego się generalnie nie da wyleczyć... np ja teraz mam tak, ze jak przyjdzie @ to zaczynam brać diane ale tylko 3 miesiące, po tym będzie mi łatwiej zajść w ciążę, i jesli się nie uda jakiś czas to może jeszcze raz te tabletki clo. niestety tu trzeba się uzbroić w cierpliwość, i skoro nie ma owulki to nagle jej nie będzie, trzeba ją jakoś pobudzić. A co ci lekarz powiedział?

http://s1.suwaczek.com/201102251564.png http://tmp3.glitery.pl/text/325/71/3-Nadia-nasza-creczka-1008.gif
Dwa Aniołki w Niebie - IX.2008 w 9tc i X.2009 w 10tc :( :(

Odnośnik do komentarza

Cześć Kochane !!!

Dziś byłam ostatni dzień w pracy, od poniedziałku ląduję na L4.
Super!

Jest mi już trochę za ciężko chodzić do pacy, a zwłaszcza siedzieć 8 h przed komputerem.
Szefowej dziś ogłosiłam swoją ciążę, niby się ucieszyła, ale i ak stwiedziła, że ja tu w pracy nie mam żadnych zagrożeń !!!

ŚMIESZNE!!!!!

Tym bardziej, że jestem już po poronieniu i muszę dbać o siebie.
Szkoda gadać!

Jutro z mężem i moim króliczakiem jedziemy znowu do lasu, pohasać, a może znajdziemy znowu grzybki !!!

Trzymam kciuki za staraczki !
I na Was przyjdzie czas na baby - już wkrótce !

:36_1_21::36_1_21::36_1_21:

Odnośnik do komentarza

stysiapysia
amirian
Stysia superrrrrrrrrrrrr wieści!!!!!!!!!!!!!!:smile_jump::smile_jump::smile_jump: bardzo się cieszę!!! Ale jaja, ze Franio okazał się dziewczynką :D hehe a macie imię dla dziewczynki???

Tak , chyba tak ... Hania :) :36_2_25:

Pozdrawiam gorąco babeczki

Stysiu strasznie się cieszę,że wszystko wyszło ok;) no i że będzie dziewczynka...pięknych kobiet nigdy za dużo:smile_move: super wieści:)
Trzymaj się cieplutko:36_3_15:

Odnośnik do komentarza

Moniczko ja mam dzisiaj gości i troszkę sie narobiłam iihhihi ale potem to będe mogła zjeśc tojest najlepsze Opijamy moje prawko tyle że ja bede soczek no ale coż :)))

Fajnie że lecisz do mężusia tylko go tam pożadnie wykorzystaj Kochana nie wypuszczaj do z łóżka :hahaha::hahaha::hahaha:

miłego weekendu życzę :)

Odnośnik do komentarza

moni27
hej babulce co tam u Was????????

Ja się dziś obijam:) W końcu po tygodniu odpoczynek się należy:)

I muszę się Wam pochwalic, już mam bilety i lecę do mężusia... 2 tygodnie z moim ukochanym :yuppi: :yuppi: :yuppi: i może kogoś spłodzimy?????????????

Trzeba będzie 3mac kciuki :36_2_25::hahaha: Życzę Ci tego z całego serduszka!!!!!

A ja dziś dzionek spędziłam z męzem i gościnnie ... najpierw odwiedziła nas moja ciocia z kuzynem , a potem przyjechał kolega mojego Tomka z rodzinką ...narescie mogę odetchnąc ...a polecam tą sałatke ..pychotka!!!!Sałatka z tuńczyka z kapusta pekińska

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...