Skocz do zawartości
Forum

PAŹDZIERNIKOWE KULECZKI 2018


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie waga stoi w miejscu dlatego też dziwi mnie ten brzuch że mi tak wyskoczył. Lekarka mówiła że to od hormonów tak się dzieje i od spowolnionego trawienia. Zobaczymy jak bedzie dalej na razie wyskoczyl i na szczescie sie nie powieksza :)
Ja jestem jeszcze przed badaniami genetycznymi i już trochę się ich obawiam w poprzedniej ciąży ich nie robiłam, tylko usg, a teraz mi lekarka zaproponowała i postanowiłam zrobić ale jak czytam ile tych fałszywych wyników to już sama nie wiem czy warto iść... a u Was jak to było same decydowalyscie żeby robić? Czy robiłyście dopiero jak na usg coś źle wyszło?

Odnośnik do komentarza

Wia.w ja też mam problemy ze snem, zawsze uwielbiałam spać na brzuchu, a teraz kiedy wiem że powinno się spać na lewym boku to budzę się ciągle w nocy, nie mogę się wygodnie ułożyć albo cierpnie mi lewa noga, ciężko spać tylko na lewym boku więc czasem śpię też na prawym niestety bo bym nie dała rady... Czy Wam też lekarz mówił żeby spać na lewym boku, jak spicie ? Poduszkę z C zakupilam i jest wygodna i pomaga ;) dzięki niej nie przekrecam się samoistnie w nocy na brzuch ;)
Monika co do NIFTY to wynik fałszywie negatywny występuje z prawdopodobieństwem 0.03 więc pani genetyk powiedziała mi (tak pisze też na ich stronie) że jeżeli pappa nie wyjdzie jakoś bardzo źle to można zaufać NIFTY. Słyszałam znowu że pappa bierze też pod uwagę bardzo wiek i czasami to bardzo miesza.

Odnośnik do komentarza

Skowronko, ja postanowiłam że jak na usg wyjdzie ok to nie będę nic więcej robiła. Robiłam dalsze badania tylko dlatego że na usg wyszły wątpliwości. Teraz już wiem że niepotrzebnie tak panikowalam bo nawet nie do końca dobre usg to nie wyrok.

Odnośnik do komentarza

PAULINA u mnie też widać "frędzla". :) już na 99% to chłopak.
A co do spania to mi tez ciężko. Ciągle się budzę na plecach. Wstaje często do łazienki. Brzuch już trochę widać i przeżywam że będę gruba bo to dopiero 15 tydzień. Już mężowi powiedziałam że się nie nadaje na ciąże, mimo że mam dopiero 23 lata i to moja 2 ciąża. Pierwsza jeszcze jakoś przechodziła bez marudzenia... A teraz to nic mi się nie chce, ciągle mi ciężko w brzuchu jak tylko coś zjem.. Minie chwila i zaraz znów głodna. Jak wstaje za szybko to kręci mi się w głowie. Bylismy w sobotę na weselu i od tamtej pory boli mnie kość ogonowa (przez uraz sprzed 7 lat który zlekcewazylam). Aż mi się przypomniało jak po pierwszym porodzie chyba przez miesiąc mnie bolala i nie mogłam się wgl zginac.

https://www.suwaczek.pl/cache/82ca9c3b5f.png

Odnośnik do komentarza
Gość mamalastminute

Skowronko-ja skierowanie na prenatalne mam ze względu na wiek. Usg wyszło ok ale chcę jeszcze na lepszym sprzęcie wszystko dokładnie sprawdzić i cieszyć się ciążą. W poniedziałek mam pappa i usg genetyczne. Jak dostanę wyniki i będą względnie ok to na tym koniec. Nifty to jednak kupę kasy.
Trzymajcie kciuki dziewczyny.
Ja powoli zaczynam czuć się lepiej. Nie mam problemów ze spaniem. W poniedziałek i wtorek wracam do pracy. Na kilka godzin. W środę zobaczę co i jak. Wstępnie mam planowaną wizytę u ginki. Zobaczymy czy pozwoli mi pracować czy jednak dostanę L4.
Paulina-ja już trzech facetów w domu mam łącznie z mężem. Liczę po cichu, że usg potwierdzi w poniedziałek że jednak będzie dziewczynka, chociaż najważniejsze żeby zdrowe i tyle.
Wia-w poprzedniej ciąży miałam tę poduszkę i była świetna. Poźniej do karmienia też się przydawała. Miałam pożyczoną niestety i teraz nie mam...
Marissa-a co ci wyszło na usg nie tak, że robiłaś nifty?
Monika- i jakie miałaś wyniki pappa? Ja jestem od ciebie starsza i boję się tego testu mimo tego, że wiem , że to statystyka
Witaj Agatazak- czy to twoje pierwsze dzieciątko?

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny. Czytam was regularnie ale nadal nie mam sił pisać. U mnie aktualnie 12tc, już drugi miesiąc wymiotuję praktycznie bez przerwy, schudłam 6 kg. Myślałam, że w ciąży z bliźniakami będzie szybciej widać brzuch a jest wręcz przeciwnie, jest o wiele mniejszy niż przed ciążą. Biorę leki przeciw wymiotom ale niewiele pomagają. Przez to jak się czuję nawet nie mam sił myśleć o ciąży, wyprawce, imionach dla dzieci....

Odnośnik do komentarza

Nie trać nadziei i Pyska fajnie że dołączyłyscie ;) współczuję tych mdłości i wymiotów :( mam nadzieję i 3mam kciuki żeby wkrótce minęły
Mamalastminute u mnie na usg był problem ze znalezieniem kości nosowej, na drugim usg okazało się że jest widoczna tylko nieco za krótka... Było więc podejrzenie hypoplazji

Odnośnik do komentarza
Gość paulina9494

Natka95- super! Nie jestem sama hihi :) mi niby lekarz nie powiedział, że to na pewno chłopiec, ale jakoś nie wierzę, że "frędzel" nagle zniknie. :)
Mamalastminute- masz racje, najważniejsze żeby było zdrowe! U mnie też byłaby przewaga Mężczyzn: Synek, Mąż i pies :D
Pyśka- współczuję. Mam nadzieję że w drugim trymestrze będzie znacznie lepiej!
Nie trać nadziei- witaj! Im więcej tym lepiej :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...