Skocz do zawartości
Forum

PAŹDZIERNIKOWE KULECZKI 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Gość mamalastminute

Paulina-czy zostałyśmy tu we dwójkę? Jak samopoczucie? Mdłości i wymioty przechodzą?
Ja dzisiaj znowu na sorze wylądowałam. Plamienie i luteina ponownie oraz nakaz odpoczynku. Jeśli jeszcze się plamienie powtórzy to L4 i kropka.
Jeden plus tej wizyty i usg to poznaliśmy płeć. Prawdopodobnie będzie dziewczynka. Zdrowa bo wszystkie parametry są ok. Strasznie się cieszę
Co u was dziewczyny?

Odnośnik do komentarza
Gość mamalastminute

Biedronka-super,że też tu jesteś i dobrze, że mdłości przechodzą bo to jednak uciążliwe. Mam nadzieję, że i mnie wkrótce przejdą.
U mnie w pracy też nikt nie wie. Nawet rodzina. Tylko mąż i przyjaciółka. Powiemy wszystkim po badaniu genetycznym 16.04. Brzuszek po południu po jedzeniu i wieczorem zaokrąglony ale to moja 3 ciąża więc ma prawo.
A jak tam u Was z brzuszkami?
Biedronka- a jaką płeć byś chciała?

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny, długo nie było mnie- zapomniałam hasła :/ termin mam na 21 październik i badania, 2x usg wszystko w porządku, czekam teraz na usg genetyczne 13 kwietnia.. Mam nadzieje ze tez się okaże ze wszystko w porządku. Mam 40 lat i właściwie nie decyduje się na testy jeśli dotychczas nic nie wskazuje że są potrzebne.

https://www.suwaczek.pl/cache/7c35df14f9.png

Odnośnik do komentarza
Gość mamalastminute

Reni-super, że nie tylko ja jestem tutaj 40+. Podobny mamy termin. Ja 24.10. A genetyczne usg 16.04. Które to twoje dzieciątko? Ja mam 2 chłopców a teraz na 90% dziewczynka.
Biedronka-chłopcy są super a dziewczynki nie mam to się nie wypowiem

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, chyba będę jednak zaglądać tu częściej :)) jestem w 14 tc a brzuch jest na tyle widoczny że inni już zauważają ciążę. Praktycznie nic nie przytyłam więc nadal mam niedowagę, z dnia na dzień mdłości słabną. W tym tygodniu chyba wybiorę się dodatkowo na usg, nie mogę się doczekać żeby poznać płeć. Miłego dnia dziewczyny :*

Odnośnik do komentarza
Gość mamalastminute

Sara-super, mamy ten sam termin. Bardzo się cieszę
MamciaJ- nie mam oporów przed L4 tylko w tym tyg moja ginka ma szkolenie i jej nie ma. Muszę iść do rodzinnego, tłumaczyć się, prosić...wolę poczekać chyba, że jutro nadal będę plamić to pójdę bo jak byłam u ginki na sorze w piątek to nie mogła mi wypisać L4
Wia-w 14tc to już na pewno będzie widać co lokator/lokatorka brzuszka ma między nogami ;-)
Emik-dobrze, że lepiej się czujesz. Ja też prenatalne za tydzień mam

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny :) mamalastiminute ja mam 4 synów- 19 lat, 16l i blizniaki 11 lat. Uff juz po bliznietach nie planowalam.. tak ja, bo mąż to i owszem (już mi brzuszek głaszcze i osłuchuje i pyta się kiedy jego córa będzie głośniejsza) i teraz mam nadzieję na córeczkę. Usg mam na 13 kwietnia i nie wiem czy będzie widać płeć bo to 13 tygodni prawie .. raczej małe szanse prawda? Za nas wszystkie też trzymam kciuki ;)

https://www.suwaczek.pl/cache/7c35df14f9.png

Odnośnik do komentarza
Gość paulina9494

O jak fajnie, że troche się tu głośniej zrobiło :) mamalastminute odpoczywaj, zdrówko Maleństwa i Twoje najważniejsze. U mnie mdłości minęły. Brzuszek już lekko się zaokrągla. Dobrze, że kiecke ślubną mogę wymienić na większy rozmiar w "razie co" :) najbliższa wizyta w środę, też mam nadzieje, że dowiem się czy dziewczynka czy chłopiec :)

Odnośnik do komentarza

Reni 08 -niecały 13 tc to może być jeszcze trochę za mało żeby poznać płeć, ale dużo też zależy od sprzętu i doświadczenia lekarza :-) ja byłam w 13+1 na usg genetycznym i mimo sprzętu i doświadczenia powiedział mi że na razie tylko wróży dziewczynkę. Mój narzeczony chciałby chłopca ale do brzuszka mówi bezosobowo, żeby przypadkiem maluszek się nie obraził dopóki nie mamy pewności hehe :-D

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny:) jestem po usg genetycznym, wszystko ok na razie jutro kolejna wizyta bo z wynikami morfologii idę pokazać i mam nadzieję że zobaczę znów dzidzi:) czuję się już lepiej, tylko czasem lekko pobolewa podbrzusze ale to chyba normalne bo macica sie powiększa. A jak u was dolegliwości ustępują? Monika, pyśka co u Was?

Odnośnik do komentarza
Gość mamalastminute

Hejka
I jednak L4 bo wczoraj znowu plamienia. Do końca tygodnia odpoczywam. Później zobaczę po weekendzie. Ciężko mi będzie siedzieć w domu bo ja raczej lubię z ludźmi przebywać i w ruchu ale jak mus to mus. Wolę nie ryzykować. Niestety w pracy już wiedzą bo poszło elektroniczne zwolnienie 100% płatne. Musiałam zgłosić pracodawcy tylko telefonicznie. Teraz czas powiedzieć rodzinie najbliższej.
Reni- ja w 12tc jestem i już na 90% płeć potwierdzona. Czekam na poniedziałek i usg genetyczne. Jak się potwierdzi to pewnie już będzie dziewczynka. Ale masz rację najważniejsze, żeby było zdrowe. Niemniej jednak życzę ci królewny i sobie też:-)
Moniska-fajnie, że badanie genetyczne ok
Paulina-daj znać po wizycie co i jak. A kiedy masz ślub?
Wia- co do płci to moja dziewczynka też na razie wywrożona. Zobaczymy jeszcze ale mam przeczucie, że jednak się sprawdzi. Inaczej się czuję niż z chłopakami ale to może kwestia wieku???
Biedronka-pogoda przepiękna i oby tak zostało. Chce się żyć. U mnie też podobnie mdłości mniejsze ale piersi coraz większe ku zadowoleniu męża. Co prawda teraz z igraszek nici bo zakaz ale niech sobie chociaż poogląda hehe
Miłego popołudnia dziewczyny.

Odnośnik do komentarza

Mamalastminute tydzień wolnego się przyda, odpoczniesz troszke i oby plamienia w tym czasie przeszły. Ja się tak strasznie boję w pracy powiedzieć :) nikt się nie spodziewa, że my od półtorej roku staraliśmy się o dzidziusia :) będzie zaskoczenie... Już myśle, że w tym tygodniu muszę zebrać siły i powiedzieć... :) ehh nie będzie łatwo :(

https://www.suwaczki.com/tickers/w57vrjjgwy9sa1a5.png

Odnośnik do komentarza
Gość mamalastminute

Biedronka- my staraliśmy się rok więc rozumiem. W tym 1 poronienie w sierpniu. U mnie sytuacja się rozwiązała sama. Po prostu lekarz wysłał zwolnienie elektronicznie i musiałam powiedzieć. Przecież nie będę kłamać bo za tydzień, dwa i tak już będzie coś widać to się domyślą.
Dzisiaj powiedziałam mamie. Też było ciężko się przemóc tym bardziej że nie jestem młódka ale dałam radę. Trzymam za ciebie kciuki. Będzie ok. Nie taki diabeł straszny...

Odnośnik do komentarza
Gość paulina9494

Weselicho 12 maja, także już niebawem :)
U mnie mdłości minęły w zupełności. Aż mi czegoś brakuje hihi. Narazie czuję się bardzo dobrze i pogoda napawa mnie taką energią, że aż chce się żyć. Już nie mogę doczekać się środy żeby zobaczyć co u Maleństwa :)

Odnośnik do komentarza
Gość mamalastminute

Paulina-to wszystko dopięte na ostatni guzik? Dużo gości będzie? Dobrze, że mdłości ci przeszły będziesz mogła pyszności z wesela wcinać...
Reni-spokojnie zrzucisz zbędne kg po porodzie. Nie ma się co martwić będziemy się wzajemnie motywować.
Chciałabym wrócić do pracy jeszcze na trochę ale jak będzie spokojniej ale zobaczę nic na siłę
Via-co masz na myśli domowe przetwory? Sery, masło?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...