Skocz do zawartości
Forum

PAŹDZIERNIKOWE KULECZKI 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Moniika imienniczko ;) trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę i daj znać jak będziesz już po :)
Ewka masz rację trzeba być dobrej myśli, dobrze że znalazłaś przyczynę i wyleczyliscie co trzeba ;) ja nie wiem dlaczego a lekarze powtarzali ze sie nie dowiem i ze natura wie co robi i cos było nie tak mimo dobrych wynikow i usg;((

Odnośnik do komentarza

Pyśkaa ja tez mam taką sytuację jak Ty też nie mam tu nikogo ani rodziny ani przyjaciół, jestem od pol roku przyjechalam z mezem bo ma tu prace ale myslimy o powrocie do pl juz na stałe. Dobrze że znalazlysmy to forum, zawsze to razniej nawet popisac z kims w podobnej sytuacji, pisz jak czesto mozesz, bedziemy sie wspierac :)

Odnośnik do komentarza
Gość mamalastminute

Wow dziewczyny nie nadążam za wami...fajnie, że nas co raz więcej.
Zandra-witaj
Pyśka-ja też spodziewam się 3 dzieciątka. Mam 2 synów. W zasadzie nie byłam do końca przekonana co do ciąży w moim wieku ale poszliśmy na całość i jest. Może tym razem dziewczynka? Dasz radę, mąż jak poczuje ruchy to na pewno zmieni zdanie a na razie pisz jak najczęściej. Tulę mocno.
Monika-daj znać co po wizycie
Ja to dzisiaj nawet na masaż poszłam bo tak mnie krzyże bolały, że masakra. Praca siedząca daje się we znaki...

Odnośnik do komentarza

Ewka mnie kręgosłup napierdziela a nie boli a zmiany nastroju to już całkowicie normalna sprawa. Ja już jestem po wizycie. Nie wiem czy to nerwy czy jak ale brzuch mnie też boli. W każdym razie dzieciątko jest i chyba ma się dobrze. Serce bije jak dzwon i lekarz zapowiedział że teraz trzeba spokojnie czekać. Koniecznie chciał mnie na zwolnienie wysłać bo nie będzie go przez miesiąc teraz ale powiedziałam że jak będę potrzebowała pójdę do innego i też dostanę. To bicie serca spowodowało że zrobiło mi się tak dobrze...

https://www.suwaczki.com/tickers/gann3e3kv5ahtbrj.png

Odnośnik do komentarza

Moniika. Najważniejsze że bije serduszko. Pięknie! Ja na chorobowe idę już w następnym tygodniu :/ nie wiem czy się cieszyc... Chciałam dłużej popracować! Mi na kręgosłup pomagają spacery. Trochę staram się ruszać. Wcześniej byłam bardzo aktywna fizycznie, teraz lekarz zabrania więc tylko spacery.

https://www.suwaczki.com/tickers/w4sqllgiwqtvq9h4.png

Odnośnik do komentarza

Sory ze dopiero teraz pisze, ale unie w weekend komórka jest bardzo ograniczona. Jął tylko moj maluch widzi to chce oglądać koty, a jako ze mu ograniczamy mocno użycie komórki to zaraz sie denerwuje.
Stanik o którym mówiłam z triumpha mam taki. Tu link jaki znalazłam na szybko w internecie
https://www.zalando.fr/triumph-body-make-up-magic-soutien-gorge-invisible-noir-tr581a00b-q11.html?ca_adid=56861949957&ca_agid=11471696277&ca_caid=205186557&ca_chid=2002320&ca_dev=m&ca_devm=&ca_fid=&ca_kwt=&ca_li=&ca_lp=9056448&ca_mt=&ca_nw=g&ca_pl=&ca_plt=&ca_pos=1o2&ca_sadt=pla&ca_sco=FR&ca_sla=fr&ca_smid=7107207&ca_source=gaw&ca_spc=online&ca_spid=TR581A00B-Q11008000F&ca_sptid=110976248997&ca_ssc=&ca_tid=pla-110976248997&ef_id=VvpZWQAABV04IxuJ%3A20180303154804%3As&gclid=CjwKCAiArOnUBRBJEiwAX0rG_TY9xFfLhVw0F69X44R6iks3uJr_lZH5TQm_X3_xJTaRvO4gP9iFJRoCLTIQAvD_BwE&opc=2211&size=95F&wmc=SEM33_FR_NAWBNARGNB_ZL.GO_PLA.
Dla mnie super wygodny, kupowałam dwa stacjonarnie i chyba jeszcze sobie czarny dokupie
Forum nadgonie w poniedziałek w pracy
Udanego weekendu !

monthly_2018_03/pazdziernikowe-kuleczki-2018_65787.jpg

monthly_2018_03/pazdziernikowe-kuleczki-2018_65788.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość mamalastminute

Hejka dziewczyny
Byłam dzisiaj w tk&max h&m i triumphie i tylko w tym ostatnim znalazłam dobry i miękki stanik sloggi bezszwowy w rozmiarze 70e. Wszystkie inne wraz z większą miseczką mają większy obwód a ten u mnie się nie zmienił. Maykawariatka- polecam zatem triumph.
Monika-super, że bije serduszko.
U mnie też po południu najgorzej. Mdłości opanowałam. Jem mało a często.
Ew Ka-ja od 5 lat uprawiałam aikido i teraz musiałam zrezygnować. Spacery oczywiście, trochę to mało jak siedzę w pracy cały dzień ale dobre i to.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny powiem Wam że bardzo bardzo się cieszę i to że nie mam do tej pory żadnych plamien to jest bardzo budujące. Już powoli zaczynam nawet myśleć jak tu powiedzieć rodzinie i znajomym ale cały czas tak sobie mówię że jeszcze tydzień, dwa...zeby pewniejsze było. Dziś do 15 samopoczucie super A teraz zdycham. Te mdłości to po prostu mordęga.

https://www.suwaczki.com/tickers/gann3e3kv5ahtbrj.png

Odnośnik do komentarza

Moniiika rozumiem Cię bardzo dobrze bo ja też jestem po dwóch poronieniach i tłumaczenie wszystkim było dla mnie bardzo bolesne. Na zwolnienie lekarz kazał mi już iść więc od 12.03 bede na zwolnieniu, też się bałam co z pracą i mówiłam sobie że co ja zrobię jak to się powtórzy ale nie ma takiej opcji. Nie powtórzy się i koniec! Ja mam dbać o siebie i dziecko więc słucham lekarza.

https://www.suwaczki.com/tickers/w4sqllgiwqtvq9h4.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...