Skocz do zawartości
Forum

PAŹDZIERNIKOWE KULECZKI 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Gość paulina9494

Nie trać nadziei- Też swego czasu męczył mnie ból głowy, ale jak narazie (tfu tfu) minęło. To również moja pierwsza ciąża, ale ostatnio przed spaniem ściągałam kołdre z brzucha bo myślałam, że jakiś pająk na mnie poluje tak mnie coś dziwnie łaskotało. Intruza nie znalazłam więc od razu pomyślałam że to dzidziuś :) śmieszne uczucie, dziś też czułam.
Natka95-ja biorę prenatal duo..:)
Marissa- do pracy nie chodzę od kiedy dowiedziałam się że jestem w ciąży i potwierdził to lekarz. Pracuję w handlu, w drogerii więc podziękowałam za nocne dostawy, promocje i uprzejmość klientów <3<br /> I muszę się pochwalić, że w sobote przeżyłam panieński wieczór, wytańczyłam się i jestem dobrej myśli przed weselem :)

Odnośnik do komentarza

Paulina super z powodu panieńskiego, na weselu też będzie super ;)
Biedronka podziwiam Cię że planujesz pracować tak długo. Ja już nie chodzę do pracy również od początku bo miałam plamienia i krwawienia i boję się już ryzykować długiego siedzenia i codziennej podróży komunikacja z przesiadkami.
Dziewczyny dziś poczułam pierwszy raz ruchy. Jestem zdziwiona bo zaczynam dopiero 18 tydzien a to pierwsza ciaza. To takie delikatne ale nie da się przegapić tego pukania, muskania, pulsowania które od paru godzin pojawia ciagle się w tym samym miejscu tak 3-4 cm pod pępkiem trochę z boku ;) fajne uczucie ;) ciekawa jestem jak Wy to odczuwacie lub będziecie odczuwać ;) ?
Kartę ciąży też noszę ze sobą ;)

Odnośnik do komentarza

Reni08 przykro mi czytać o Twojej wizycie w szpitalu, trzymaj się, odpoczywaj i dbaj o siebie. Mam nadzieję że wszystko się unormuje.
Beatacz witaj w gronie jesiennych mamusiek ;) masz nadzieję na dziewczynkę, a dwa pierwsze dzieciaczki są jakiej płci ?;)

Odnośnik do komentarza
Gość paulina9494

Witam nowe Mamusie :)
U mnie wizyta 9 i juz nie mogę się doczekać :) mój lekarz jest nieobecny i zamiast 3 tygodni na wizytę, teraz czekam 4 i już się nie cierpliwie.
Jak majoweczka? Grillujecie? ;)

Odnośnik do komentarza

Podczas badań prenatalnych wstępnie dr zobaczyła chłopca ale pewnie teraz na następnej wizycie, którą mam 7-go coś się potwierdzi. Ważne by było wszystko ok. Samopoczucie sprzyja, czujemy się dobrze czasami zgaga doskwiera ale dajemy radę. Teraz piękny maj przed nami więc odpoczywajmy i korzystajmy dziewczyny z pięknej pogody!

https://www.suwaczek.pl/cache/dd0a74eda6.png

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór kobietki, trochę ucichlam w tym wątku ale podczytuje na bieżąco. Co do ruchów to powoli i ja zaczynam je chyba odczuwać, choć nie jestem pewna i czekam na solidnego kopniaka.
Klara ja mam umówione usg w 20tc6d, choć nie wiem czy nie zadzwonię i nie przełoże na 21tc2d właśnie ze względu na partnera, żeby był. A jak się umawialas lekarz nic nie mówił, że za wcześnie?

https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6i09ka4pnert2.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, na połówkowe to dopiero umowie się na kolejnej wizycie 15 maja to nie wiem kiedy jeszcze. Mój maz był na poprzednim USG prenatalnym i teraz tez go wyciagne. Ja juz czekam jak na szpilkach żeby dowiedzieć się czy cora czy synek.. Mam 4 synów już w domu.
Korzystajmy z pogody bo u nas pięknie.. Tylko mi nie wolno się opalac i muszę zawsze krem z filtrem 50. Niestety skora nie toleruje za dużo barwnika i robią mi się place i cętki . Zawsze biała jestem ehh..

https://www.suwaczek.pl/cache/7c35df14f9.png

Odnośnik do komentarza
Gość Marissa

Witam nowe mamuśki ;)
Ja mam USG połówkowe zaplanowane na równe 20 tc i 0 dni. Termin ustaliłam ze względu na obecność męża który później wyjeżdża a bardzo chce iść podejrzeć maleństwo ;) pytałam lekarza czy nie jest to za wcześnie powiedział że wszystko zależy od ułożenia maluszka i jak tylko się dobrze ułoży to będzie ok.
To prawda pogoda piękna ;)
A jak wasza waga ? Bo mam już prawie 18tc a mi stoi ciągle w miejscu mimo że jem normalnie. Zastanawiam się kiedy zacznie się te obiecane tycie ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...