Skocz do zawartości
Forum

PAŹDZIERNIKOWE KULECZKI 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mamaufi

Witajcie mamusie.
Z jodem biorę jod :) Chyba nazywa się jodid.
Brzuch mam duzy jak zawsze, nie rosnie to i nie swędzi:) Smarowac nie trzeba. Właściwie to tej ciazy nie widać za bardzo. Może i lepiej bo do końca daleko a ja wciąż się boję, kolejnej straty. Mało kto wie, że jestem w ciąży.
A Was już przepuszczaja w kolejkach?
Paulina sto lat szczęścia!

Odnośnik do komentarza
Gość Marissa

Czesc Anita witaj w naszym gronie. Ja również oczekuje dziewczynki i to moja pierwsza ciąża ;)
Byłam na USG połówkowym i termin porodu przesunął mi się z 05.10 na 03.10 ciekawe jak będzie ;) poza tym wszystko dobrze i nawet udało nam się potwierdzić płeć i dostałam zdjęcie twarzyczki córeczki w 3d ;)
Mnie też skóra na brzuchu swedziala i miałam sucha skórę ale jak zaczęłam smarować oliwka to przestała ;)

Odnośnik do komentarza
Gość paulina9494

Witaj Anita!
Mamalastminute- dziękuję,jest udany! :)
U mnie wszystko okej. Młodzieniec od dwóch dni tak się wierci i kopie, że zastanawiam się czy się Mu tak podoba czy nie :) wczoraj kupiliśmy pierwsze ubranko! Co najlepsze to strój piłkarski klubu, którego wielkim fanem jeest mój Mąż, także frajda dla nas obojga :)
W kolejce mnie nie puszczaja, ale dzisiaj Włoszka w hotelu nawijała do mnie po włosku o ciąży także już nie da się tego ukryć :)
Pozdrawiam Was gorąco :)

Odnośnik do komentarza

Ja mam jutro usg połówkowe 3/4d, postanowiliśmy z mężem zabrać 8letnią córeczkę, aby jej pokazać siostrzyczkę ;)
Mamy nadzieje, ze lekarz pozwoli chociaż przez chwileczkę zerknąć jej na monitor :)
Sama nie mogę się już doczekać, żeby ją zobaczyć, usłyszeć od lekarza, ze wszystko jest w porządku, zobaczyć ile przybrała na wadze :)
Pozdrawiam cieplutko wszystkie mamusie i Wasze brzuszki :*

https://www.suwaczki.com/tickers/w57vrjjgwy9sa1a5.png

Odnośnik do komentarza
Gość mamalastminute

Nie trać nadziei-gratulacje synka. Czyli rodzisz pierwsza z nas wszystkich?
Biedronka- i jak po usg połówkowym?
Ja mam usg za tydzień we wtorek dopiero
Jak wasze samopoczucie i wielkość brzuszków przy tej połówce? Mnie się wydaje, że mniejszy mam niż w poprzednich ciążach z chłopakami. Może dziewuszka mniejsza będzie? Na co liczę po cichu...

Odnośnik do komentarza
Gość mamalastminute

Reni-też mam taką nadzieję. Moi chłopcy ważyli 3600 i 3800 ale ja jestem drobna i drugi poród pośladkowy więc też było ciężko. Mój mąż bardzo wysoki jest. Liczę, że mała będzie taka jak ja. Ja jako noworodek ważyłam 2800.
Nie trać nadziei-ważne, że dzieciątko rośnie i prawidłowo się rozwija a to że będzie duży to więcej kochanego ciałka do całowania

Odnośnik do komentarza

Gratulacje dla kolejnych mamuś, które znają już płeć i czują ruchy dziecka. Ja jakoś nie jestem zadowolona z usg polówkowego, bo lekarz mało mówił i wszystko wyczytałam z kartki. Mówił tylko że wszystko jest dobrze no i czytając stwierdzam, że ma rację, tylko ja wolałabym jakby mi wszystko pokolei mówił. Co do ruchów to też je już czuję dokładnie i czasem brzuszek lekko podskakuje. Synek uaktywnia się najczęściej około godz 11, 14 i kiedy idę spać. Ma już swój rytm dzienny. :) nie to co pierwsza córeczka, którą do tej pory trudno rozgryzc a ma 2,5 roku :).
A czy już odczuwacie skurcze Braxtona-Hicksa? Bo ja tak. Na początku nie wiedzialam co się dzieje ale po czasie sobie przypomnialam, jak miałam w pierwszej ciąży.

https://www.suwaczek.pl/cache/82ca9c3b5f.png

Odnośnik do komentarza

Hej Justynka, Ja mam do przodu 2 kg i wydaje mi się że to nie za mało :)
Marissa ja czuję w pewnej chwili takie rozpieranie w brzuchu jakby dziecko się rozciagalo na wszystkie strony, trwa jakieś 10 sekund i puszcza, zdarza się mi nie więcej niż 5 razy dziennie. A jeśli jest 5 na godzine to już trzeba na szpital jechać

https://www.suwaczek.pl/cache/82ca9c3b5f.png

Odnośnik do komentarza
Gość JustynkaR

Wiesz co nie wydaje mi się żebym miała jakiekolwiek skurcze a jak one u Ciebie wyglądają? To jest moja druga ciąża 9 lat temu urodzilam bliźniaki i tam czułam taki napinsjacy się brzuch od 6 miesiąca a w 8 urodziłam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...