Skocz do zawartości
Forum

PAŹDZIERNIKOWE KULECZKI 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Gość mamalastminute

Reni-spacery są dobre na puchnące nogi byle bez przesady. Jak krem? Działa? U mnie lepiej ale pogoda też mniej upalna może dlatego.
Justynka-u mnie mała ma stałe godziny szaleństw, jak się położę żeby odpocząć i przed pójściem spać. Jak za długo siedzę też daje o sobie znać
Moniska jak tam po wizycie u diabetologa? Ja ba razie mam luz. Dopiero 27.06 wizyta i skierowanie na picie glukozy

Odnośnik do komentarza
Gość JustynkaR

Hej dziewczyny. Ja jutro mam wizytę połówkową i nie moge sie już doczekać. Może też w końcu się dowiemy jaka płeć. U mnie dzidzia wieczorem daje o sobie znać ale nie moge sie doczekać kiedy tych ruchów będzie naprawdę dużo....wiem wiem jeszcze mi pewnie zbrzydna ale czekam...pozdrawiam buziak

Odnośnik do komentarza

Justynka trzymam kciuki za poprawne parametry na polowkowym.
Ja ruchy czuje często i mocno. Mąż kładąc rękę też czuję kopniaki. Mały jest już silny :) a wizytę mam 12 czerwca. Już nie mogę się doczekać. Zawsze im bliżej wizyty tym się bardziej dluzy. A już mnie zaczęły skurcze w nogach łapać i muszę mu powiedzieć

https://www.suwaczek.pl/cache/82ca9c3b5f.png

Odnośnik do komentarza
Gość JustynkaR

Hej dziewczyny. Ja już po polowkowym z dzidzia wszystko w porządku będzie....dziewczynka, w domu mamy bliźniaki też dziewczynki mąż trochę zawiedziony....z niunia wszystko ok waży 379 gram. Pomiary wyszły ok ....Co za ulga i radość. Tak mi brykała po brzuchu podczas usg aż mi się słabo zrobiło. Teraz będziemy myśleć nad imieniem miał być Pawełek....Pozdrawiam cieplutko

Odnośnik do komentarza

Monika powodzenia! I daj znać co lekarz na wyniki glukozy powiedział. Justynka gratulacje- ja mam juz 4 synkow i bliźnięta wiec wiem ze teraz chłopczyk był dla was pierwsza myślą .. Ale będzie dobrze. Ja tez czekam niecierpliwie polowkowego na piątek bo podobno dziewczynka ale na 100% dopiero potwierdzi się teraz.
Klara, bakterii nie miałam ale po antybiotyku przejdzie. Siostra miała i wiem, ze ustąpiło. Powodzenia i pisz co lekarz zdecydował.

https://www.suwaczek.pl/cache/7c35df14f9.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...