Skocz do zawartości
Forum

PAŹDZIERNIKOWE KULECZKI 2018


Rekomendowane odpowiedzi

do Nie trać nadziei- lekarz powiedział że termin jest w porządku na połówkowe, ale wiadomo, że im później tym dziecko większe i lepiej widać.
Marissa- u mnie na wadze 2 kilo na plusie. Jestem w 15 tygodniu. Myślę, że to bardziej przez brak ruchu i apetyt, niż ciążę :) Cały 7 tydzień plamiłam i dlatego bardzo się oszczędzam. Przestałam biegać i ćwiczyć.

Odnośnik do komentarza

Marissa u mnie do14 Tc było - 4 kg. W 16 już nadrobilam 700 gram, teraz wizyta 14 maja to zobaczymy ile wyskoczyło dodatkowych :D
Klara no tak racja, miejmy nadzieję, że maluszek dobrze się ułoży i da się wszystko sprawdzić :) ja dostatkowo dostanę płytkę z nagraniem więc gdyby partnerowi się nie udało na wizycie podejrzeć to obejrzy w domu :)

https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6i09ka4pnert2.png

Odnośnik do komentarza
Gość Mamaufi

Hej mamusie!
Oczekuje 3 dziecka. Jestem po 2 stratach...
Na usg polowkowe jeszcze się nie umawialam. Chce iść po 20 tyg żeby łożysko miało szansę trochę się podnieść. W pierwszym usg wyszło że mam duże szanse na łożysko przodujace...
Termin na 27.10

Odnośnik do komentarza
Gość Mamaufi

Mnie też pobolewa dół brzucha od kilku dni.
Może to więzadła ciągną.
Koleżanka w ciazy skarzyla się że brzuch boli. Bała się że blizna po cc się rozchodzi a okazało się, że to za ciasne majtki.
Ale w 3 tygodnie zrobiła chyba ze 3x usg.

Odnośnik do komentarza
Gość Marissa

Ja też miałam takie obawy ale sprawdziłam domowym detektorem tętna plodu że serduszko bije i mi troche ulżyło. Mi ginekolog mówiła że w razie bólu brzucha mam brać doraźnie nospe i odpoczywać. Ale jakby nie przechodziło to faktycznie warto iść wcześniej do lekarza żeby się uspokoić i niepotrzebnie niestresowac. Ale też słyszałam że taki ból brzucha się zdarza od rozciągających się wiązadeł.

Odnośnik do komentarza

Paulina tez mam duży problem ze wzdeciami, zaparć nie mam bo dużo warzyw jjem i owoców ale tez i tym bardziej wzdęcia mecza. Staram się być w pobliżu jakiejś toalety ale nie zawsze da sie.. Spytaj lekarza czy mzesz brać espumisan.
Do wizyty jeszcze sporo.. Tydzień. Teraz długa bo aż miesięczna przerwa, nie mogę się doczekać bo może juz płeć podejrzymy.. Poza tym w niedziele omunia bliźniaków i jak to przeżyje to jestem juz szczęśliwa ufff

https://www.suwaczek.pl/cache/7c35df14f9.png

Odnośnik do komentarza
Gość mamalastminute

Witajcie dziewczyny
Miałam ostatnio bardzo ciężkie chwile po teście PAPPA. Bardzo złe wyniki biochemii. Jutro konsultacja genetyczna, usg i amniopunkcja.
Strasznie się boję ale nie dam rady żyć w niepewności do końca ciąży bo wykończę się psychicznie. Proszę pomyślcie o mnie jutro ciepło o 9.00.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...