Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Silvara

Wrześniowe 2018

Rekomendowane odpowiedzi

Eleonora
Uuu... A co tutaj tak ucichło dziewuszki? Wszystkie już śpicie czy Co?;)

Przestalam wlasnie uprawiac sex z kibelkiem kuzwa twardy zawodnik az mnie klata boli

Moje aniołki (*)
Corus 17 t.c 2008 synuś 9 t.c 2015 corus 13 t.c 2017. 8 t.c 2018 moje cuda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mamaszczeciara oj kochana wspolczuje. W zeszlym tygodniu przez 2 dni meczyla mnie migrena plus wymioty. Cos okropnego.
Eleonora super wiesci, gratuluje
Ola mialam robione przed ciaza. Nie podpowiem Ci
Wizyte mam we wtorek, nie wytrzymam
Moj smak na dzisiaj to kwaszone ze siadlym mlekiem :) narobilyscie mi smaka z tymi paczkami. Jutro zjem
Padlam, poszlabym spac. Corka ani myśli, chce sie bawic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ola ja nie ogarniam wyników po prostu robię badania i z wynikami idę do lekarza niech on to dokładnie analizuje ja się nie znam;)
Mamusiaszczesciara ale że tak fest?! Ja pitole współczuję chyba bym zwariowała ale że nie ma na to sposobu?!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Silvara ale że Ty również masz takie przeboje? Mnie czasami zmuli ale tak to nie kurczę nawet nie chcę sobie tego wyobrazić! Ja wciągam wszystko jak odkurzacz:) jedynie pod koniec dnia czuję się napompowana ale do rana schodzi;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Eleonora, ja jeszcze nie wymiotowałam, ale kilka razy było blisko... tylko nie chodzę do WC. Wtedy na 100% by coś poszło, bo zawsze tak miałam:P biorę miskę i chyba to mnie ratuje. W tamtej ciąży coś mnie tam zmuliło czasem nie było takich akcji jak teraz ;)

Male dzieci do spania, Mamy odpoczywać:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyny, nie było mnie długo, ale wszystko czytam na bieżąco..cieszę się z Waszych serduszek :) i bardzo współczuje tym, którym się nie udało :(
Ja kolejną wizytę mam w poniedziałek. Liczę, że będzie dobrze..ale strasznie się boję :(

Tekst linka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zaczarowana142
Dziewczyny, nie było mnie długo, ale wszystko czytam na bieżąco..cieszę się z Waszych serduszek :) i bardzo współczuje tym, którym się nie udało :(
Ja kolejną wizytę mam w poniedziałek. Liczę, że będzie dobrze..ale strasznie się boję :(

Ja tez sie boje poniedzialku jest nas dwie.

Tekst linka

Moje aniołki (*)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też miałam stresa wielkiego przed wizytą ale po od razu napięcie zeszło. Musicie jakoś wytrzymać do wizyt. Wiem że łatwo pisać ale przechodziła to samo. Trzymam kciuki. Dobrej nocy

Termin porodu:13-14 wrzesień 2018
https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgshd9hjnf.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/hxne5go.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też dzisiaj miałam smaka na pączka :D
Odebrałam dziś wyniki z krwi i anty-TPO mam 428,40 przy normie 5,61 także też czeka mnie wizyta u endokrynologa, choć w 1 ciąży nie miałam z tarczycą żadnych problemów.

http://www.suwaczek.pl/cache/2973b4603f.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja przy każdej ciąży musiałam od razu wyniki robić i się zgłosić do endokrynologa od razu bo zawsze tarczyca mimo idealnego wyniku przed ciąża ok 1 skakała do góry i od razu trza było zwiększyć dawkę i zbić wynik

Termin porodu:13-14 wrzesień 2018
https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgshd9hjnf.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/hxne5go.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoras z was cmi bolowo w podbrzuszu czasem? Ja wiem ze to macica jest ale ze az tak dziwnie to czuje ehgh . Chyba panikuje przed poniedzialkiem.

Moje aniołki (*)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mi88

jak wy możecie tak wcinac? ja tylko chleb, bułka i biszkopty bo wszystko inne mnie odrzuca.
dzisiaj ze sklepu wyszłam w połowie zakupów, bo zobaczyłam mięso i koniec... w aucie worek na kolanach i ledwo dojechałam do domu.
leżę teraz i chyba nie wierzę, że to kiedyś minie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

~mi88
jak wy możecie tak wcinac? ja tylko chleb, bułka i biszkopty bo wszystko inne mnie odrzuca.
dzisiaj ze sklepu wyszłam w połowie zakupów, bo zobaczyłam mięso i koniec... w aucie worek na kolanach i ledwo dojechałam do domu.
leżę teraz i chyba nie wierzę, że to kiedyś minie

witaj w klubie mjie razowy i herbata wchodzi ale tylko suchy .

Moje aniołki (*)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja teoretycznie jem wszystko ale najlepiej kanapki mi wchodzą. Czyli też chleb. Za to mam problem z piciem. Kawy nie herbaty nie soki nie woda sama też nie chce wchodzić ale sie zmuszam. Próbowałam z sokiem do rozrabiania ale trochę sztucznie smakuje. A mała doi jak trzeba ostatnio i nawet nie wstaje w nocy na siku bo nie ma czym...

Madzia ur.06.09.2018, 3280g, 51cm szczęscia :)
Marysia ur.25.04.2016, 2960g, 50cm szczęścia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z obiadu zjadlam pol ziemniaka suchego ahahahahaha wszyscy sie smieja ze mnie ze oszczedzam na jedzeniu .
Za to gotowalam yen obiad 3 godziny podejsc 6 razy nie wspomne o smazeniu nugetsow jak narazie strasznie okrutne zajecie dla mnie zupelnie jakbum trupa wsadzila na patelnie :D

Moje aniołki (*)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie dziś był bardzo ciężki dzień dobrze że się już kończy. Liczę na masaż od męża no chyba że padnę szybciej niż on zawita do sypialni hehe ale z reguły w sobotę staram się nie spać i spędzić z nim wieczór. Jedno dziecko mam nadzieję że zasypia, drugie bryka ale koło 19.30 powinno też iść spać więc moim planem jest kapiel tv i masaż. Oby ta noc była lepsza bo dziś myślałam że wyjdę z siebie jak Dominik się budził bez przerwy nawet jak go wzięłam do siebie.
Co do tarczycy to też muszę iść w tym tygodniu znowu na badania bo od porodu jeszcze się nie uregulowala a znowu jestem w ciąży. Babka oszaleje haha

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...